کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا برای نتیجه دادگاه ریپل درخواست تجدید نظر کرد

درخواست تجدیدنظر کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در مورد پرونده در حال انجام ریپل تقریبا یک ماه پس از آن صورت می‌گیرد که قاضی آنالیسا تورس حکم خود را اعلام کرد.

SEC در حال حرکت برای تجدید نظر در مورد تصمیم دادگاه ماه جولای از شکایت خود علیه شرکت ریپل است که حکم داده بود فروش XRP در هنگام فروخته شدن به سرمایه گذاران خرد، اوراق بهادار نیست.

SEC در نامه‌ای در 9 آگوست به قاضی پرونده گفت که معتقد است تصمیم او مستلزم بررسی مجدد دادگاه استیناف است.

در این نامه از قاضی تورس خواسته شد تا پرونده را در طول تجدیدنظر متوقف کند و گفته شد که چندین پرونده در حال رسیدگی دیگر وجود دارد که بسته به نتیجه درخواست تجدید نظر می‌تواند تحت تأثیر قرار گیرد. SEC در حال حاضر در نبرد حقوقی با تعدادی از شرکت‌های رمزارز، از جمله بایننس و کوین بیس، بر سر نقض ادعای اوراق بهادار است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار نوشت:

در این شرایط بازنگری بین‌المللی لازم است. ما از دادگاه می‌خواهیم در حالی که پرونده هنوز ادامه دارد، درخواست را بررسی کند. دو موضوع حقوقی مهم دخیل هستند و اختلاف نظرهای قابل توجهی در مورد نحوه رسیدگی به آنها وجود دارد.

SEC اضافه کرد که به دنبال تایید تصمیم دادگاه است مبنی بر اینکه پیشنهادات خرید و فروش برنامه‌ریزی شده XRP ریپل در مبادلات ارز دیجیتال و فروش انفرادی اوراق بهادار نبوده است.

SEC همچنین اشاره‌ای به تصمیم قاضی در شکایت خود علیه Terraform Labs کرد و گفت که ارزهای دیجیتال فروخته شده در صرافی‌ها نیز می‌توانند اوراق بهادار باشند.

secvsxrp email

نامه SEC تقریباً یک ماه پس از آن است که ریپل در مورد وضعیت اوراق بهادار XRP به پیروزی نسبی بر SEC دست یافت.

تورس حکم داد که توکن XRP به خودی خود یک توکن امنیتی نیست. با این حال، او گفت که فروش توکن‌های XRP در شرایط خاصی می‌تواند اوراق بهادار باشد، مانند زمانی که به سرمایه‌گذاران نهادی فروخته می‌شود اما زمانی که در معاملات به معامله‌گران خرده‌فروش فروخته می‌شوند، اوراق بهادار نیستند.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥