کدام ارزهای دیجیتال در ماه بهمن و اسفند برترین عملکرد را داشتند؟

ماه فوریه 2023 (بهمن و اسفند 1401) در مجموع ماه آرامی برای کل بازار رمزارزها بود. پس از شروع طوفانی بیت کوین و به طور کلی بازار ارز دیجیتال در ژانویه، ماه فوریه اکثر کوین‌ها در حال تثبیت بر روی سطوح پس گرفته خود بوده‌اند و به همین دلیل کوین‌های برتر بازار حرکت‌های اصلاحی انجام دادند. اما در دسته‌های دیگر، کوین‌هایی بودند که عملکرد قابل توجه‌ای به ثبت رساندند. در ادامه گزارشی از رسانه ICO Analysis را مرور می‌کنیم و برخی از مهم ترین دسته بندی ارزهای دیجیتال و برترین عملکرد کوین‌ها را در این دسته بندی‌ها نام می‌بریم.

ارزهای دیجیتال لایه صفر و لایه یک

در میان ارزهای دیجیتال مشهور لایه صفر و یک، سکه‌های پولکادات، اتریوم و الگو با 1% و بیت کوین با 0.1% بهترین عملکرد را داشتند. در طرف دیگر آپتوس با 29%، آواکس با 14% و کاردانو با 10% کاهش بدترین عملکرد را ثبت کردند.

ico analysis layer01

ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی

توکن‌های هوش مصنوعی در ماه فوریه عملکرد خیره کننده‌ای ثبت کردند. توکن AGIX شاه ماهی این دسته نام می‌گیرد. AGIX در این ماه 178% رشد قیمت داشت. در رده‌های بعدی توکن‌های DBC، ALI, MAN, FET و ORAI همگی عملکردی بالای 50 درصد ثبت کردند.

ico analysis AI

ارزهای دیجیتال حریم خصوصی

سکه‌های حوزه حریم خصوصی عملکرد نسبتا خوبی در ماه فوریه بر جای گذاشتند و از بین آن‌ها DUSK با 42%، TORN با 35% و FIRO با 21% برترین سکه شناخته شدند. در مقابل نیز سکه‌های XHV، XMR و ZEC عملکرد منفی ثبت کردند.

ico analysis privacy

ارزهای دیجیتال بخش دیفای

در بخش دیفای که اکثریت در بلاکچین اتریوم هستند، توکن‌های LDO, YFI, MKR, GMX و SNX عملکرد مثبت 20 درصدی به ثبت رساند و در انتها نیز غول‌های دیفای یعنی AAVE, COMP و CRV بدترین عملکرد را داشتند.

ico analysis defi

ارزهای دیجیتال صرافی‌های متمرکز

در بین صرافی‌های متمرکز ارز دیجیتال توکن صرافی BItget با عملکرد فوق العاده 89 درصدی در صدر جدول جای گرفت. پس از آن صرافی Mexc و OKX در رده‌های بعدی جای گرفتند. صرافی بزر گ بایننس نیز در فوریه کاهش 4 درصدی پیدا کردند.

ico analysis
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.