چطور ایردراپ متامسک را دریافت کنیم؟ بررسی ایردراپ Metamask و ارز دیجیتال MASK

ایردراپ متامسک

یکی از روش‌های جذاب کسب درآمد بدون صرف هزینه اولیه در دنیای ارزهای دیجیتال، شرکت در ایردراپ است. ایردراپ‌ها روشی هستند که پروژه‌های ارز دیجیتال برای معرفی توکن‌های خود و جذب مخاطب از آن استفاده می‌کنند. البته که نمی‌توان به هر پروژه ایردراپ اعتماد کرد چراکه کلاهبرداری در این زمینه زیاد است. ما در این سری مقالات ایران بروکر به معرفی ایردراپ های جدید می‌پردازیم و سعی داریم ایردراپ های معتبر و واقعی را به مخاطبان خود معرفی کنیم. پس اگر شما هم به دنبال پاسخ سوال‌هایی مانند “چطور ایردراپ بگیریم؟” هستید، یا می‌خواهید ایردراپ‌های معتبر برای اندروید و آیفون را بیابید، پیشنهاد می‌کنم تا انتهای این مطلب که به معرفی ایردراپ متامسک (Metamask) خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

معرفی کیف پول متامسک

مفهوم اینترنت غیرمتمرکز وب 3.0 بر پایه ارزهای دیجیتال و برنامه‌های غیرمتمرکز (Dapps) ساخته شده است. اما برای استفاده از آنها به یک رابط کاربری نیاز دارید. متامسک یکی از کیف پول‌های پیشرو است که به یکی از دروازه‌های اصلی برای ورود به دنیای وب 3.0، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن‌های غیرمثلی (NFT) تبدیل شده است.

کیف پول متامسک (Metamask)، یک افزونه مرورگر است که با استفاده از آن کاربران می‌توانند با مرورگر خود به اتریوم و سایر برنامه‌های غیرمتمرکز دسترسی داشته باشند. این موضوع به کاربران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های دیجیتال خود را ذخیره و مدیریت کنند و همچنین با برنامه‌های غیرمتمرکز به طور یکپارچه تعامل داشته باشند.

متامسک (Metamask) یکی از برترین کیف‌ پول‌های ارز دیجیتال موجود است که طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها و خدمات را به کاربران خود ارائه می‌دهد. این کیف پول با بیش از 30 میلیون کاربر فعال در ماه، یکی از محبوب‌ترین کیف پول‌ها برای ذخیره ارزهای دیجیتال و NFTها است. اخیراً این پلتفرم اشاره‌هایی به این موضوع داشت که به زودی یک توکن راه‌اندازی می‌کند و احتمالا ایردراپی را به کاربران خود ارائه خواهد کرد.

کیف پول متامسک از زمان راه‌اندازی خود در سال 2016، تایید کرده که در آینده یک توکن راه‌اندازی خواهد کرد. از همین رو، حدس و گمان زیادی وجود دارد که احتمالا این کیف‌ پول توکن‌های خود را به صورت یک ایردراپ به کاربران ارائه می‌دهد. بر اساس شایعات موجود، ممکن است ایردراپ متامسک در سال 2023 امسال منتشر شود.

 احتمالا شما هم مانند بسیاری دیگر از این کیف پول برای نگهداری دارایی‌های خود استفاده می‌کنید؛ اما موارد دیگری وجود دارد که بهتر است از آنها استفاده کنید تا واجد شرایط دریافت ایردراپ متامسک شوید. لازم به ذکر است که هنوز هیچ اطلاعیه رسمی درباره ایردراپ متامسک منتشر نشده و همه چیز در حد حدس و گمان است.

کیف پول متامسک به‌عنوان کیف پول اتریوم عمل می‌کند و مانند هر افزونه مرورگر دیگری قابلیت نصب دارد. کیف پول متامسک را می‌توانید از طریق وب‌سایت آن دانلود و نصب کنید. پس از نصب افزونه، کاربران می‌توانند اتر و سایر توکن‌های ERC-20 را ذخیره کرده و تراکنش انجام دهند.

با اتصال متامسک به برنامه‌های غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم، کاربران می‌توانند توکن‌های خود را در بازی‌ها استفاده کنند. همچنین کاربران می‌توانند این توکن‌ها را در صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) معامله کنند. همچنین متامسک یک نقطه ورود به دنیای در حال ظهور امور مالی غیرمتمرکز یا DeFi را برای کاربران فراهم می‌کند. از طریق این کیف پول می‌توان به برنامه‌های دیفای مانند کامپند (Compound) و پول‌توگدر (PoolTogether) دسترسی پیدا کرد.

آموزش ایردراپ متامسک

در این قسمت، چند استراتژی را بررسی خواهیم کرد که چگونه می‌توان تا حد امکان برای دریافت ایردراپ متامسک واجد شرایط بود. این ایردراپ یکی از مورد انتظارترین ایردراپ‌های فضای ارزهای دیجیتال است، به همین دلیل بهتر است اقدام به انجام تمام استراتژی‌های ممکن کنید.

مبادله توکن در صرافی غیرمتمرکز متامسک

یکی از بهترین و ساده‌ترین روش‌ها که شما را واجد شرایط دریافت ایردراپ متامسک می‌کند، استفاده از صرافی غیرمتمرکز متامسک است که می‌توانید آن را از این لینک دانلود کنید. بهتر است یک یا چند تراکنش در این صرافی انجام دهید. البته لازم به ذکر است که کارمزد در این صرافی بالاست و ممکن است مجبور شوید برای مبادله هر جفت توکن حداقل 5 دلار تراکنش بپردازید.

ایردراپ رایگان متامسک
صرافی غیرمتمرکز متامسک

پس از فعال کردن تراکنش‌های هوشمند، پلتفرم به طور خودکار به شما امکان مبادله را می‌دهد.

ایردراپ واقعی Metamask
مبادله ارزهای دیجیتال در متامسک

ادغام کیف پول در پورتفوی متامسک

متامسک ویژگی جدیدی به نام Metamask Portfolio dApp دارد، این برنامه غیرمتمرکز به شما اجازه بررسی سبد سرمایه‌گذاری و دارایی‌ها را می‌دهد. با استفاده از این ویژگی، می‌توانید دارایی حساب‌هایتان را ترکیب کنید و آن‌ها را بررسی کنید. برای شروع، حساب‌ یا حساب‌های متامسک خود را به پورتفو متصل کنید.

ایردراپ جدید متامسک
اتصال کیف پول متامسک

در این قسمت می‌توانید تمام حساب‌های خود را انتخاب کنید.

2 1
اتصال به کیف پول متامسک

سپس، لیستی از تمام دارایی‌های شما در حساب‌های محتلف، در یک صفحه واحد نمایش داده می‌‎شود.

4 1
لیست تمام دارایی‌های حساب‌های متفاوت

استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز اتریوم برای دریافت ایردراپ رایگان متامسک

یکی از مزیت‌های بزرگ استفاده از کیف پول‌ متامسک، دسترسی به برنامه‌های غیرمتمرکز است. بسیاری معتقدند که استفاده از این کیف پول شما را برای ایردراپ متامسک و دریافت توکن MASK واجد شرایط می‌کند. با فعالیت‌های درون‌زنجیره‌ای (واریز پول، معامله دارایی‌ها، مبادله توکن‌های ERC-20 و تامین نقدینگی) از طریق پلتفرم‌های زیر، برای دریافت توکن‌ها احتمالاً واجد شرایط خواهید شد.

پروتکل آوه (Aave)

پروتکل آوه، یکی از بزرگ‌ترین برنامه‌ها برای وام‌ دادن و وام‌ گرفتن در دیفای است. آوه بستری برای کسب سود از عرضه و قرض دادن دارایی‌ها و ایجاد بازارهای نقدینگی غیرامانی (non-custodial) است. این پروتکل روی شبکه اتریوم ساخته شده و قابلیت دریافت وام از طریق توکن‌های متفاوتی را دارد.

سوشی سواپ (SushiSwap)

شبکه سوشی سواپ یک استخر نقدینگی در حوزه دیفای است. مبادله، قرض دادن، قرض گرفتن، معاملات اهرم، کسب درآمد و بسیاری موارد دیگر در این پلتفرم غیرمتمرکز در دسترس کاربران است. کاربران با اضافه کردن دارایی‌های خود به استخر نقدینگی، پاداش کسب می‌کنند.

یونی سواپ (Uniswap)

یونی سواپ یک بازار مالی و صرافی غیرمتمرکز در بازار دیفای است و از مدل بازارساز خودکار (AMM) استفاده می‌کند. معامله ارز دیجیتال اتر و سایر توکن‌های ERC20 در این پلتفرم در دسترس است. همچنان مانند صرافی سوشی سواپ، کاربران می‌توانند از طریق تامین نقدینگی استخرهای یونی سواپ، کسب درآمد کنند.

بلنسر (Balancer)

بلنسر یا بالانسر پلتفرمی است که در آن از برنامه‌ها و استخرها برای ایجاد نقدینگی دیفای استفاده می‌شود. بلنسر یک پلتفرم لایه 2 است که روی یونی سواپ ساخته شده و قابلیت ترکیب چندین دارایی در یک استخر را دارد. بالانسر نیز از مدل بازارساز خودکار (AMM) استفاده می‌کند.

کرو (Curve)

کرو یک صرافی غیرمتمرکز است که قابلیت معامله استیبل کوین و موارد دیگر را دارد. صرافی غیرمتمرکز کرو فایننس روی اتریوم راه‌اندازی شد و توکن بومی شبکه آن CRV نام دارد. این پلتفرم نیز از مدل بازارساز خودکار (AMM) استفاده می‌کند.

استفاده از متامسک برای بریج کردن توکن‌ها

متامسک بریج (Metamask Bridge) یک تجمیع‌کننده چندزنجیره‌ای است که به شما کمک می‌کند تا بهترین نرخ را هنگام جابه‌جایی کوین‌های خود از یک زنجیره به زنجیره دیگر پیدا کنید. این فرایند بدون نیاز به خروج از برنامه غیرمتمرکز است و متامسک می‌تواند توکن‌ها را از بلاک چین اتریوم به شبکه‌های دیگر با استفاده از ویژگی پل داخلی اپلیکیشن منتقل کند. ویژگی پل در متامسک از موارد زیر پشتیبانی می‌کند:

  • اتریوم
  • زنجیره هوشمند بایننس
  • آوالانچ (Avalanche)
  • پالیگان (Polygon)

آنچه در مقاله “ایردراپ متامسک” خواندیم:

متامسک یکی از کیف پول‌های شناخته شده در اکوسیستم ارزهای دیجیتال است. به دلیل ماهیت غیرمتمرکز، و پشتیبانی از برنامه‌های غیرمتمرکز اتریوم، این کیف پول توجه زیادی را به خود جلب کرده است. اگرچه جزئیات زیادی درباره ایردراپ متامسک وجود ندارد؛ اما بهتر است سرمایه‌گذاران اقداماتی را برای دریافت توکن‌های این پروژه انجام دهند.

حال که به بررسی راه‌های واجد شرایط شدن برای ایردراپ رایگان و معتبر Metamask پرداختیم؛ باید توجه داشته باشید که هیچ تایید رسمی در مورد ایردراپ توکن MASK وجود ندارد. با این وجود، اخباری مبنی‌بر راه‌اندازی توکن اختصاصی متامسک در آینده، سرمایه‌گذاران را تحریک کرد تا راه‌های دریافت این توکن را بررسی کنند.

به نظر می‌رسد متامسک بیش از قبل به سمت غیرمتمرکز شدن حرکت می‌کند که این موضوع به خوبی نشان‌دهنده احتمال وقوع یک ایردراپ است. با گسترش پروژه، به تدریج کنترل این کیف پول به جامعه آن واگذار می‌شود و به سمت تمرکززدایی پیش می‌رود. اخبار و شایعات موجود نشان می‌دهد که این ایردراپ استراتژی متامسک برای جلب حمایت جامعه و غیرمتمرکز شدن است.

با دنبال کردن مراحل ساده که در این راهنما بیان شد، می‌توانید شانس خود را برای قرار گرفتن در لیست ایردراپ متامسک افزایش دهید. با انجام یک مبادله در صرافی غیرمتمرکز متامسک و اتصال کیف پول خود، شرایط خوبی برای دریافت توکن‌های MASK خواهید داشت. در حالی که تاریخ دقیق و ارزش ایردراپ نامشخص است؛ اما انتظار می‌رود که در سال 2023 رخ دهد و ارزش آن بین 500 تا 5000 دلار در ازای هر نفر باشد.

تاریخ دقیق ایردراپ متامسک چه زمانی است؟

هیچ تاریخی برای راه‌اندازی ایردراپ متامسک ارائه نشده است. با این حال، بسیاری از منابع معتقدند که این اتفاق در سال 2023رخ خواهد داد.

قیمت اولیه توکن MASK چقدر خواهد بود؟

از آنجایی که این شبکه به طور گسترده برای تراکنش‌های مبتنی‌بر اتریوم استفاده می‌شود، بنابراین ایردراپ ارزش بسیار بالایی خواهد داشت.

آیا برای دریافت ایردراپ متامسک به اتر نیاز است؟

برخلاف بیشتر عرضه اولیه‌ها (ICO) که اغلب تقاضای تراکنش دارند، ایردراپ ارز دیجیتال معمولاً به سرمایه‌گذاری نیاز ندارد. با این حال، برای شرکت در همه ایردراپ‌ها، به کیف پول اتریوم با آدرس شخصی سازگار با ERC20 نیاز است.

فهرست مطالب
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

ممکن است دوست داشته باشید

منتخب سردبیر

دیدگاه خود را بنویسید

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
بروکرهای منتخب
یو اس جی
آمارکتس
آلپاری
ارانته
اچ وای سی ام
صرافی‌های منتخب
کوکوین
بینگ ایکس
کوینکس
نوبیتکس
اکسیر
والکس

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.