ارز دیجیتال

کسب دوج کوین رایگان | معرفی 12 راه دریافت Dogecoin در 2023

ارز دیجیتال

مطالعه در 13 دقیقه

آیا کسب دوج کوین رایگان امکان‌پذیر است؟ این سوالی است که شاید بسیاری از افراد به دنبال پاسخ دادن به آن هستند. در پاسخ به این سؤال باید گفت که بله راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها Dogecoin رایگان به دست آورید. راه‌های مختلفی مانند وب‌سایت‌های فاست ارز دیجیتال، شرکت در استیک دوج کوین، ایردراپ رایگان و موارد دیگری برای به دست آوردن ارز دیجیتال دوج به‌صورت رایگان وجود دارد که در این مطلب از ایران بروکر قصد داریم به معرفی آن‌ها بپردازیم.

معرفی ارز دیجیتال دوج کوین

قبل از بررسی روش‌های کسب دوج کوین رایگان بهتر است به معرفی این ارز دیجیتال و دلیل محبوبیت آن بپردازیم.

بسیاری از ایرانی‌ها با این ارز دیجیتال آشنایی دارند. اما اگر شما تازه‌وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده‌اید باید بدانید که این ارز دیجیتال یکی از میم کوین‌های اولیه در دنیای ارزهای دیجیتال است.

درواقع دوج کوین یک ارز دیجیتال است که در زمان نگارش این مطلب ازنظر ارزش بازار جزء 10 رمزارز برتر است. این رمزارز توسط چند مهندس نرم‌افزار به‌عنوان یکمیم کوین برای شوخی با ارزهای دیجیتال ایجاد شد.

این ارز دیجیتال از یک نماد سگ به نام شیبا اینو به‌عنوان نماد خود استفاده می‌کند. این ارز دیجیتال بیشترین محبوبیت خود را مدیون حمایت افرادی مانند ایلان ماسک است.

چطور وارد دنیای ارزهای دیجیتال شویم؟

اگر به‌تازگی با کریپتو آشنا شده‌اید بهتر است قبل از انجام هر کاری، اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید، چراکه بازار ارز دیجیتال نیز مانند هر بازار مالی دیگری پیچیدگی‌ها و ریسک‌های خاص خود را دارد.

برای شروع بهتر است از بخش آموزش رایگان ارز دیجیتال در ایران بروکر شروع کنید تا بتوانید با اصطلاحات این حوزه بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای آشنا شوید. در این صفحه می‌توانید با بیت کوین و سایر آلت کوین‌ها مانند دوج کوین آشنا شوید. همچنین می‌توانید با مفاهیمی مانند بلاک چین، روش‌های سرمایه گذاری و مدیریت ریسک آشنا شوید. پس‌ازاینکه با این فضا آشنا شدید، بهتر است یک صرافی ارز دیجیتال معتبر انتخاب کنید و در آن احراز هویت انجام دهید. همچنین قبل از خرید بهتر است با روش‌های تحلیل قیمت ارز دیجیتال اطلاعات کافی کسب کنید.

حال می‌توانید ادامه این مقاله را دنبال کنید.

آیا واقعاً می‌توان دوج کوین رایگان دریافت کرد؟

باید گفت که بله برخی از وب‌سایت‌ها این ارز دیجیتال را به‌عنوان پاداش انجام برخی کارها در سایت خود پرداخت می‌کنند. توجه داشته باشید که این سایت‌ها قرار نیست شما را ثروتمند کند. این سایت‌ها با پرداخت دوج کوین رایگان صرفاً انگیزه‌ای برای انجام برخی فعالیت‌ها در سایت ایجاد کرده‌اند.

پولی که می‌توانید از این وب‌سایت‌ها به دست آورید با درآمد یک شغل تمام‌وقت قابل مقایسه نیست. به این دلیل که برای کسب دوج کوین رایگان از این وب‌سایت‌ها نیاز به سرمایه اولیه ندارید، نباید انتظار کسب درآمد زیاد از آن‌ها داشته باشید.

دوج کوین رایگان

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که دوج کوین یکی از ارزهای دیجیتال با نوسان زیاد است. بنابراین باید واقع‌بین باشید و انتظار کسب درآمد ثابت از دوج کوین را نداشته باشید.

همچنین باید بدانید که دوج کوین یکمیم کوین است، به همین دلیل احتمال دارد که به‌اندازه کوین‌های برتر دیگر مانند بیت کوین و اتریوم ماندگار نباشد. بااین‌حال دوج کوین همچنان یکی از ارزهای دیجیتال محبوب در بین علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال است.

برای کسب بیشترین دوج کوین شاید بهتر باشد تمام روش‌های کسب دوج کوین رایگان که در ادامه معرفی می‌کنیم را بررسی کنید و پس از اطمینان از چند گزینه یا همه گزینه‌ها استفاده کنید. در ادامه به معرفی این راه‌ها می‌پردازیم.

1- سایت‌های فاست برای کسب دوج کوین رایگان

سایت‌های فاست ارز دیجیتال یکی از محبوب‌ترین راه‌ها برای دریافت دوج کوین رایگان هستند. شاید شما هم پیش خودتان بگویید که پنیر مفت فقط در تله موش پیدا می‌شود! اما باید گفت دریافت دوج کوین رایگان در این وب‌سایت‌ها آن‌چنان رایگان هم نیست. درواقع شما در ازای انجام فعالیت‌هایی مانند مشاهده تبلیغات یا وظایف دیگر مقدار کمی ارز دیجیتال دریافت می‌کنید.

سه نوع فاست ارز دیجیتال وجود دارد: نوع اول که پرداخت در ازای کلیک یا PTC نامیده می‌شوند در ازای مشاهده تبلیغات به شما ارز دیجیتال پرداخت می‌کنند. وب‌سایت‌های Get-Paid-To از روش‌های متفاوت‌تری مانند تماشای ویدیو، بازی کردن و موارد دیگر برای پرداخت ارز دیجیتال رایگان استفاده می‌کنند. نوع سوم از این وب‌سایت‌ها در ازای نظرات و دیدگاه‌هایی که کاربران در این وب‌سایت‌ها قرار می‌دهند، پاداش ارز دیجیتال مانند دوج کوین را به‌صورت رایگان پرداخت می‌کنند.

سایت‌های فاست برای کسب دوج کوین رایگان

برخی از بهترین وب‌سایت‌های فاست برای کسب دوج کوین رایگان شامل Rollercoin، ClaimFreeCoins، AutoFaucet، FaucetCrypto، و Free-Doge.io هستند. باید توجه داشته باشید که پرداخت دوج کوین رایگان در این وب‌سایت‌ها به‌صورت مقادیر خیلی کم انجام می‌شود و برای دریافت جوایز خود باید با یک آدرس کیف پول جداگانه ثبت‌نام کنید.

برای اینکه میزان قابل‌توجهی دوج کوین رایگان کسب کنید بهتر است این وب‌سایت‌ها را بررسی کنید و هرکدام از آن‌ها که در ازای فعالیت کمتری، کوین بیشتری ارائه می‌کند را انتخاب کنید.

2- ایردراپ دوج کوین راهی برای دریافت Dogecoin رایگان

یکی دیگر از راه‌های کسب دوج رایگان این است که در ایردراپ ها شرکت کنید. زمانی که پروژه‌های بلاکچین قصد دارند توکن جدید خود را راه‌اندازی کنند معمولاً برای بازاریابی و تشویق افراد به پذیرش و استقبال از توکن جدید خود، ارز دیجیتال رایگان می‌دهند. برای دریافت دوج کوین رایگان از ایردراپ ها باید ابتدا ایردراپ‌های معتبر که دوج کوین می‌دهند را شناسایی کنید و سپس فعالیت‌هایی که در آن ایردراپ برای واجد شرایط شدن گفته شده را انجام دهید.

3- بازی برای کسب درآمد راهی برای کسب دوج کوین رایگان

یکی از مفاهیم جذاب در دنیای ارزهای دیجیتال، بحث بازی برای کسب درآمد است که دنیای بازی‌ها را متحول کرده است. در این نوع بازی‌ها شما در ازای بازی کردن می‌توانید فرصت کسب درآمد هم داشته باشید. برای کسب دوج کوین رایگان از این نوع بازی‌ها ابتدا باید بازی‌هایی را شناسایی کنید که از دوج کوین به‌عنوان پاداش بازی استفاده می‌کنند و سپس بازی را نصب‌کرده و شروع به بازی کنید.

یکی از بازی‌هایی که اعلام کرده به‌عنوان پاداش بازی به شما دوج کوین رایگان می‌دهد، بازی DogeDisco است که در این وب‌سایت می‌توانید آخرین اطلاعات را درباره آن کسب کنید.

توجه کنید که برای استفاده از وب‌سایت‌هایی که دوج کوین رایگان می‌دهند نباید هیچ سرمایه اولیه‌ای داشته باشید. بنابراین سایت‌هایی که از شما درخواست سرمایه اولیه برای کسب دوج کوین رایگان می‌کنند را نادیده بگیرید.

4- کسب دوج کوین رایگان در ردیت

اگر ازجمله افراد فعال در وب‌سایت ردیت هستید می‌توانید با انجام فعالیت‌های آنلاین در این وب‌سایت دوج کوین رایگان کسب کنید. این فعالیت‌ها شامل اشتراک‌گذاری پست‌های مفید است. برای برداشتن دوج کوین خود از این وب‌سایت باید ابتدا ثبت‌نام کنید و آدرس ایمیل خود را تأیید کنید.

کاربران در ردیت می‌توانند با استفاده از یک ربات دوج کوین رایگان دریافت کنند. دستورالعمل استفاده از این ربات به این شکل است:

ابتدا باید در انجمن دوج کوین در ردیت یک مطلب جالب ارسال کنید.

در مرحله بعد می‌توانید منتظر دریافت انعام باشید.

برای برداشت دوج کوین خود، باید ابتدا ثبت‌نام خود را تکمیل کنید و از یک آدرس ایمیل برای وریفای کردن حساب خود استفاده کنید.

علاوه بر این‌که در ردیت می‌توانید دوج کوین رایگان دریافت کنید، می‌توانید این ارز دیجیتال را به‌عنوان انعام به کاربران بدهید.

5- دریافت دوج کوین رایگان در توییتر

برای دریافت دوج در توییتر وارد این برنامه شوید و “dogecoin giveaways” را در قسمت جستجو تایپ کنید تا یکی از ایونت‌هایی که به کاربران دوج رایگان می‌دهد را پیدا کنید.

توجه داشته باشید که این رویدادها معمولاً از شرکت‌کنندگان می‌خواهد که چندین کار مانند ریتوییت کردن و دنبال کردن اکانت‌های خاصی را انجام دهند. علاوه بر این، صرافی‌ها ممکن است از شما بخواهند حساب‌هایی را در پلتفرم‌هایشان ثبت کنید یا برنامه‌هایشان را دانلود کنید تا به شما دوج پاداش دهند.

سایت‌های فاست برای کسب دوج کوین رایگان

این ایونت‌ها در توییتر معمولاً برندگان خود را به‌صورت تضمینی انتخاب می‌کنند بنابراین این یک روش تضمینی برای کسب دوج کوین رایگان نیست.

شاید میزان دوج کوینی که از این پلتفرم‌ها دریافت می‌کنید ناچیز است، اما می‌تواند تجربه خوبی برای ورود به دنیای ارزهای دیجیتال باشد.

6- استخراج دوج کوین برای کسب DOGE رایگان

در این روش شما به‌عنوان تأییدکننده تراکنش در شبکه فعالیت خواهید کرد. در ماینینگ دوج کوین شما می‌توانید هم به‌صورت انفرادی یا Solo Mining شرکت کنید یا از استخرهای ماینینگ استفاده کنید.

ماینرهای انفرادی افرادی هستند که به‌طور مستقیم به استخراج دوج کوین می‌پردازند و هرگونه پاداشی که کسب می‌کنند به‌طور کامل به حسابشان واریز می‌شود. البته ایراد این روش این است که ماینر انفرادی قدرت هش کافی ندارد و احتمال اینکه موفق به استخراج یک بلوک شود، بسیار کم است.

توجه داشته باشید که اگر به‌عنوان یک ماینر قصد کسب دوج کوین را دارید، هزینه‌های اولیه‌ای مانند هزینه موردنیاز برای خرید سخت‌افزار مناسب و دکل استخراج را باید پرداخت کنید.

استخراج دوج کوین برای کسب DOGE رایگان

روش کار استخرهای ماینینگ به این شکل است که قدرت هش ماینرهای مختلف باهم ترکیب می‌شود و این موضوع باعث افزایش هش ریت می‌شود و احتمال اینکه جایزه بلاک را برنده شوید افزایش پیدا می‌کند. در این حالت پاداش ماینینگ بین اعضای استخر تقسیم می‌شود. به‌طورکلی سود حاصل از این روش بیشتر از ماینینگ انفرادی است.

7- استخراج دوج کوین با اندروید برای کسب DOGE رایگان

بسیاری از کاربران مایلند بدانند که آیا می‌توان با موبایل دوج کوین استخراج کرد. باید گفت که متأسفانه این موضوع امکان‌پذیر نیست. تلفن‌های همراه قدرت هش کافی برای ماینینگ را ندارند. اما اگر قصد دارید با استفاده از تلفن همراه خود برای کسب دوج کوین رایگان استفاده کنید باید از وب‌سایت‌هایی مانند ردیت استفاده کنید و در ازای انجام برخی اقدامات بتوانید دوج رایگان کسب کنید.

8- دریافت دوج کوین رایگان در Bounty

یکی دیگر از راه‌های کسب دوج کوین، انجام فعالیت در برنامه Bounty است. این برنامه نیز به کاربران خود ارز دیجیتال رایگان می‌دهد که در برخی موارد توکن پاداش، دوج کوین است.

9- دریافت دوج کوین رایگان از Moon Dogecoin

این وب‌سایت نیز یکی از بهترین فاست‌های ارز دیجیتال است که دوج کوین رایگان به کاربران خود می‌دهد. برای برداشت دوج کوین‌های خود باید از برنامه‌های Coinpot یا میکرو ولت استفاده کنید. پاداش‌های شما در این وب‌سایت به‌راحتی به کوین پات منتقل می‌شود و می‌توانید آن را برداشت کنید.

روند کار این وب‌سایت این است که باید یک کاربر فعال باشید. اگر بتوانید هر 5 دقیقه یک بار درخواست برداشت دوج کوین داشته باشید، احتمال اینکه میزان بیشتری دوج به شما داده شود بیشتر است.

این وب‌سایت در ازای وفاداری کاربران به‌طور منظم به آن‌ها ارز دیجیتال دوج می‌دهد. همچنین در ازای معرفی می‌توانید 1 درصد پاداش بیشتر دریافت کنید.

10- دریافت DOGE رایگان در تیپستری

Tipestry یک پلتفرم جدید است که در بخش نظرات به صاحبان وب‌سایت‌ها اجازه می‌دهد که از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتر، دوج کوین و موارد دیگر، به‌عنوان پاداش به کاربران استفاده کنند.

TipistryGo یک سایت تعاملی است که به کاربران اجازه می‌دهد با ارائه نظرات خود درباره محتوای سایت، ارز دیجیتال رایگان به دست آورند.

همچنین در این وب‌سایت می‌توانید به‌عنوان تولیدکننده محتوا ارز دیجیتال دریافت کنید.

11- کسب دوج کوین رایگان در برنامه Free Dogecoin

در این برنامه نیز روش‌های مختلفی برای کسب دوج کوین رایگان وجود دارد. یکی از راه‌ها این است که تسک‌ها را تکمیل کنید و دوج کوین به دست آورید. فعالیت مستمر با کلیک کردن هر 5 دقیقه یک بار، یکی دیگر از روش‌های کسب دوج در این برنامه است. شرکت در ایردراپ ها یکی دیگر از روش‌های معرفی‌شده برای کسب ارز دیجیتال DEGE در این برنامه است.

12- دریافت دوج کوین رایگان در Idle-Empire

برای دریافت Dogecoin رایگان (DOGE)، تنها کاری که باید در این برنامه انجام دهید این است که برای خودتان یک حساب کاربری در Idle-Empire ایجاد کنید، به برخی از نظرسنجی‌های پولی پاسخ دهید، ویدیوها را تماشا کنید یا پیشنهادات کامل ارائه دهید و به‌سرعت امتیازات خود را برای دریافت دوج کوین رایگان افزایش دهید.

Idle-Empire DOGE را مستقیماً به آدرس کیف پول موردنظر شما ارسال می‌کند.

سلب مسئولیت: قبل از اینکه فعالیت خود را در هرکدام از این وب‌سایت‌ها شروع کنید، ابتدا تحقیقات کافی انجام دهید. ایران بروکر صرفاً این وب‌سایت‌ها را معرفی می‌کند و هیچ‌کدام را تأیید نمی‌کند.

سؤالات متداول – دریافت دوج کوین رایگان

بهترین سایت استخراج دوج کوین رایگان کدام است؟

برای مشاهده بهترین سایت‌های ماینینگ دوج کوین می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

استخراج رایگان دوج کوین با سرعت‌بالا چطور امکان‌پذیر است؟

برای این کار باید به استخرهای ماینینگ بپیوندید تا قدرت هش شما افزایش پیدا کند یا اینکه از دستگاه‌های ماینر قوی استفاده کنید.

آیا دریافت رایگان دوج کوین با گوشی امکان‌پذیر است؟

بله شما می‌توانید در برخی وب‌سایت‌ها مانند ردیت فعالیت‌های موردنظر انجمن دوج کوین را انجام دهید و دوج کوین رایگان با گوشی دریافت کنید.

چطور هدیه دوج کوین دریافت کنیم؟

شما می‌توانید با شرکت در ایونت‌های دوج کوین در توییتر، هدیه دوج کوین دریافت کنید.

بهترین سایت استخراج دوج کوین با گوشی کدام است؟

متأسفانه نمی‌توان دوج کوین را با گوشی‌های موبایل استخراج کرد چراکه برای ماینینگ دوج کوین به هش ریت زیادی نیاز است.

سایت اصلی دوج کوین کدام است؟

برای مشاهده وب‌سایت اصلی دوج کوین می‌توانید از این لینک استفاده کنید. همچنین برای مشاهده تمام اطلاعات ازجمله وب‌سایت‌های اصلی ارزهای دیجیتال می‌توانید از صفحه قیمت ارزهای دیجیتال در ایران بروکر استفاده کنید.

برای دریافت بی بی دوج کوین رایگان چه باید کرد؟

برخی از سایت‌های فاست ارز دیجیتال ممکن است از این ارز دیجیتال به‌عنوان پاداش به کاربران خود پرداخت کنند.

استخراج ابری دوج کوین رایگان در کدام وب‌سایت‌ها انجام می‌شود؟

دوج کوین از الگوریتم اثبات کار استفاده می‌کند که برای استخراج آن به ابزارهای سخت‌افزاری ماینینگ نیاز است.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید(2نظر)

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید

مرتب سازی
مینا ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

ولی من دارم از یه پلتفرم با گوشی دوج کوین میگیرم

ع لی ۱۸ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ مینا

چجوری راهنمایی بده