قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

 

قیمت ارزهای دیجیتال؛ راهنمای جامع

در این صفحه می‌توانید قیمت ارزهای دیجیتال را طبق آخرین تغییرات مشاهده کنید. لیست قیمت ارزهای دیجیتال به‌صورت لحظه‌ای در این صفحه قابل‌مشاهده است.

ارزهای دیجیتال با ماهیت غیرمتمرکز و استفاده از تکنولوژی‌های نوآورانه در حال ایجاد تحول در بخش‌های مختلف زندگی روزمره مردم هستند. در زمان نگارش این مطلب ارزش بازار کل ارز دیجیتال بیش از 1 تریلیون دلار است و شاید همین موضوع برای جلب نظر سرمایه‌گذاران کافی باشد. شاید برای شما هم سؤال شده باشد که در یک سیستم غیرمتمرکز، قیمت ارزهای دیجیتال چگونه تعیین می‌شود.

البته که درک نحوه قیمت‌گذاری رمزارزها برای هر شخصی که قصد سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال دارد، یک امر ضروری است. در این راهنمای جامع به بررسی قیمت ارزهای دیجیتال، لیست همه ارزهای دیجیتال و نمودار ارزهای دیجیتال می‌پردازیم. همچنین لیست قیمت ارزهای دیجیتال در ادامه این مطلب قابل‌مشاهده است.

لیست ارزهای دیجیتال

صنعت ارز دیجیتال به‌طور دائم در حال تحول و توسعه است، به همین ترتیب با گذر زمان شاهد اضافه شدن ارزهای دیجیتال جدید به لیست تمام ارزهای دیجیتال هستیم. برای درک رشد تعداد رمزارزها کافی است بدانید در سال 2021، بیش از 8 هزار ارز دیجیتال وجود داشت درحالی‌که در زمان نگارش این مقاله یعنی فوریه 2023 حدود 22.490 ارز دیجیتال در کوین مارکت کپ لیست شده‌اند.

لیست قیمت ارزهای دیجیتال به صورت لحظه ای | قیمت تمام ارزهای دیجیتال

شاید تعداد زیادی از این پروژه‌ها، کلاهبرداری یا کم اعتبار باشند اما مابقی ارزهای دیجیتال هرکدام ویژگی‌ها و عملکرد منحصربه‌فردی دارند. در قسمت بالا لیست ارزهای دیجیتال را به ترتیب بیشترین ارزش بازار را مشاهده می‌کنید.

قیمت ارزهای دیجیتال

قیمت رمزارزها با استفاده از عوامل مختلفی مشخص می‌شود. همان‌طور که گفته شد ارزهای دیجیتال به‌صورت غیرمتمرکز اداره می‌شوند و به همین دلیل عرضه و تقاضای واقعی یکی از عوامل اصلی در تعیین قیمت ارزهای دیجیتال است. همچنین احساسات قالب بر بازار و رویدادهای خبری ازجمله عوامل تعیین‌کننده قیمت رمزارزها هستند.

به‌طور مثال یک رویداد یا خبر مثبت برای یک ارز دیجیتال یا ایجاد تغییر مثبت در عملکردهای یک رمزارز می‌تواند باعث افزایش تقاضا شده و بر قیمت رمزارز تأثیر مثبت بگذارد. به همین ترتیب اخبار منفی مانند هک یا نقص‌های امنیتی ممکن است منجر به کاهش تقاضا و درنهایت کاهش قیمت رمزارزها شود.

نمودار ارزهای دیجیتال

می‌توان نمودارهای ارزدیجیتال را یکی از ابزارهای کاربردی برای ردیابی قیمت رمزارزها دانست که به‌صورت تصویری و قابل‌درک، حرکت قیمت همه ارزهای دیجیتال را در طول زمان ارائه می‌کند. برای مشاهده نمودارهای ارزهای دیجیتال به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را از لیست ارزهای دیجیتال موجود انتخاب کنید و نمودار قیمت ارزهای دیجیتال و تمام اطلاعات مفیدی که نیاز دارید، را مشاهده کنید.

شما می‌توانید با استفاده از اطلاعات قیمت ارزهای دیجیتال و کمک گرفتن از ابزارهای مختلف شامل میانگین متحرک، سطوح حمایت و مقاومت و دیگر شاخص‌های تکنیکال برای تصمیم‌گیری آگاهانه جهت سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال استفاده کنید.

عوامل مؤثر بر قیمت ارزهای دیجیتال

قیمت رمزارزها از عوامل مختلفی تأثیر می‌پذیرد که در ادامه به بررسی برخی از این موارد می‌پردازیم:

اثر احساسات بازار بر قیمت ارزهای دیجیتال

یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر روند قیمتی ارزهای دیجیتال، احساسات بازار است. احساسات ممکن است متأثر از خبرهای مرتبط با رمزارزها، اعمال نظارت بر این صنعت و همین‌طور عوامل دیگر باشد. ابزارهای مختلفی مانند شاخص ترس و طمع نشان‌دهنده احساسات قالب بر بازار ارز دیجیتال هستند.

اثر عرضه و تقاضا بر قیمت ارزهای دیجیتال

همان‌طور که پیش‌ازاین گفته شد، عامل تعیین‌کننده قیمت ارزهای دیجیتال عرضه و تقاضا است. واضح است که با افزایش تقاضا یا کاهش عرضه، قیمت یک ارز دیجیتال افزایش پیدا می‌کند.

لیست قیمت ارزهای دیجیتال به صورت لحظه ای | قیمت تمام ارزهای دیجیتال

 

تاثیر رویدادهای خبری بر قیمت ارزهای دیجیتال

اخبار مثبت یا منفی مرتبط با اقتصاد جهانی، اخبار مرتبط با بازار ارزهای دیجیتال یا رویدادهای خبری مربوط به یک ارز دیجیتال خاص، همگی ممکن است بر قیمت یک ارز دیجیتال تأثیر مثبت یا منفی بگذارد. به‌عنوان‌مثال اخبار هک و نقض امنیت ممکن است باعث ریزش کلی قیمت در بازار بیت کوین و ارزهای دیجیتال شود.

از صفحه اخبار ایران بروکر می‌توانید آخرین اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی را پیگیری کنید.

تاثیر تغییرات قوانین دولت ها بر قیمت ارزهای دیجیتال

تغییر سیاست دولت‌های مختلف در رابطه با ارزهای دیجیتال می‌تواند تأثیر مثبت یا منفی در قیمت ارز دیجیتال داشته باشد. به‌طور مثال قانونی شدن مبادله رمزارزها احتمالاً باعث افزایش تقاضا و درنهایت افزایش قیمت می‌شود.

تاثیر همبستگی با بازار های جهانی

بیش از نیمی از حجم بازار (Total Market Cap) ارزهای دیجیتال را چندین ارز برتر که شامل بیتکوین، اتریوم و تتر هستند تشکیل می‌دهد. باتوجه به اینکه این ارزها به طور تاریخی همبستگی بالایی با بازارهای جهانی دارند، نواسانات شدید این بازارها همواره می‌توانند تاثیراتی روی قیمت ارزهای دیجیتال مختلف داشته باشد.

به طور مثال می‌توان به ریزش بازارهای جهانی در پاندمی کووید (کرونا) اشاره کرد.

 

قیمت ارزهای دیجیتال

در تصویر بالا مقایسه‌ای بین روند قیمتی شاخص VT که تمامی سهام موجود در دنیا را دنبال می‌کند و Total که روند نواسانات حجم کل بازار ارزهای دیجیتال را نمایش می‌دهد در تایم فریم هفتگی انجام شده. همان طور که مشاهده می‌شود همبستگی بسیار بلایی بین این دو شاخص وجود دارد.

قیمت هر ارز دیجیتال در هر لحظه تغییر می‌کند. برای مشاهده قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال در صرافی‌هایی مانند نوبیتکس، کوکوین، بینگ ایکس، اکسیر، والکس یا سایر صرافی‌ها به صفحه هر ارز دیجیتال در همین صفحه مراجعه کنید.

قیمت رمزارزها ممکن است از عواملی مانند: میزان عرضه و تقاضا، احساسات بازار، اخبار مرتبط با بازار ارز دیجیتال و تغییرات قوانین دولت‌ها تأثیر پذیرد.

خرید رمزارز و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، ریسک‌های زیادی را متوجه سرمایه شما می‌کند. این بازار نوسان‌های شدیدی دارد و هنوز یک بازار نوپا محسوب می‌شود. اگر قصد سرمایه‌گذاری در بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال را دارید، پیشنهاد می‌کنیم به‌اندازه کافی تحقیق انجام دهید. همچنین کیف پول‌های مناسب و مقاوم در برابر هک و کلاهبرداری برای سرمایه‌گذاری در فضای رمزارز انتخاب کنید.

شما به‌راحتی می‌توانید ریال خود را به صرافی‌های ایرانی مانند نوبیتکس، والکس یا سایر پلتفرم‌ها منتقل کنید و سپس به‌راحتی ارز دیجیتال موردِنظر خود را بخرید.

شما به‌راحتی می‌توانید در همین صفحه از ایران بروکر نیز قیمت روز ارزهای دیجیتال، قیمت ارز دیجیتال به ریال به‌صورت لحظه‌ای، حجم بازار هرکدام از رمزارزها و نمودار هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

مارکت کپ کل بازار ارزهای دیجیتال در زمان نگارش این مطلب، 2.6 تریلیون دلار است. این عدد به مجموع حاصل‌ضرب تعداد هر ارز دیجیتال در گردش در قیمت هرکدام اشاره دارد.

صرافی رمزارز بستری برای مبادلات آسان ارزهای دیجیتال است. شما به‌راحتی می‌توانید با استفاده از صرافی‌های ارز دیجیتال، موجودی ریال یا تومان خود را به ارز دیجیتال تبدیل کنید. هرکدام از صرافی‌ها ممکن است امکانات، هزینه انجام تراکنش و امنیت متفاوتی داشته باشند. برای بررسی صرافی ارز دیجیتال ایرانی و خارجی می‌توانید از راهنمای ایران بروکر کمک بگیرید.

حجم بازار ارزهای دیجیتال در حقیقت از حاصل ضرب کل کوین‌های در گردش رمزارز موردنظر (Circulating Supply) و قیمت لحظه‌ای محاسبه می‌شود. به‌طور کلی هر چه حجم بازار یک رمزارز بیشتر باشد، نقدینگی بیشتری دارد. البته باید به این نکته توجه کرد که برخی از پروژه‌های رمزارز با ایجاد عرضه زیاد و بعضاََ نامحدود، سعی در دست‌کاری حجم بازار خود دارند. باید در کنار بررسی حجم بازار به معیارهایی نظیر حداکثر عرضه (Max Supply) و سهم رمزارز از حجم کل بازار نیز توجه کرد.

روش‌های متفاوتی برای نگهداری رمزارزها وجود دارد ولی باید به این نکته توجه کرد که روش نگهداری ارز دیجیتال شما تعیین می‌کند که دارایی‌های شما چقدر ایمن هستند. در بین گزینه‌های مختلف، حساب‌های صرافی‌ها کمترین امنیت و کیف پول‌های آفلاین بیشترین امنیت را دارند. همچنین اگر امکان استفاده از کیف پول‌های آفلاین میسر نبود ایمن‌ترین گزینه کیف پول‌های آنلاین معرفی‌شده توسط تیم توسعه‌دهنده رمزارز موردِنظر است.

مرتب سازی
کورش ۱۷ خرداد ۱۴۰۳

چراکیف پول های من با شماره ها ونام های دیگر ًبت شده است

سیاوش ۰۵ دی ۱۴۰۲

منتظر مطالبی از این دست بودم که خدا رو شکر از شانس خوب من با سایت شما آشنا شدم گستردگی مطالب و مباحث موجود در سایتتون سایت شما رو مرجع کاملی قرار داده برای نوآموزان صنعت کریپتو ... منتظر مطالب بعدیتون خواهیم موند بابت تلاش بی وقفه شما و مجموعتون در راه اعتلای دانش کاربراتون ازتون کمال تشکر رو دارم.

بهمن ۰۵ دی ۱۴۰۲

سلام شیبااینو چه نوع ارزی هست ؟ آیا خرید آن با ریال ایران مصرفه است و مورد ضرر بسیار نخواهد بود؟

بهمن مقدم ۰۴ دی ۱۴۰۲

مقاله کاملی بود به نظرم ... همه کلیات چیزی که لازم به توضیحش بود در این مقاله گنجانده شده به نظرم جنبه های آموزشی این متن بسیار کاربردی پرداخته شده و من نکات بسیار خوبی رو ازش یاد گرفتم... ممنون برای گذاشتن همچین مطالب مفیدی.

Samadpoor ۰۴ دی ۱۴۰۲

سلام قیمت های ارز در سایت شما زنده و لحظه ای هست ؟ قصد خرید بیت کوین دارم در حال حاضر پیشنهاد دیگری ندارید؟

محمد سلمانی ۳۰ آذر ۱۴۰۲

سلام میشه همزمان هم با صرافی های ایرانی کار کرد و هم با صرافی های خارجی ؟ چون تا الان فقط با صرافی ایرانی کار کردم

کارشناس ایران بروکر ۳۰ آذر ۱۴۰۲

بله، هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد

باران ۲۹ آذر ۱۴۰۲

دونه دونه صرافی های که معرفی کردین رو چک کردم و از طریق کارشناسان خبره هم دارم پرس و جو میکنم آخرش می‌خوام به تصمیم قطعی بگیرم و یکیش رو انتخاب کنم که مطمئن تر باشه.

مرتضی ۲۹ آذر ۱۴۰۲

با خیلی از ارزهای دیجیتالی که داخل سایت گذاشته بودین آشنایی نداشتم الان خیلی خوشحالم که با این مقاله آشنا شدم کلی از این ارزهای دیجیتال رو بررسی میکنم.

زیوری ۲۹ آذر ۱۴۰۲

سلام منم از این مطلب خیلی خوشم اومد من چند ماهی هستش که دنبال کارهای ارز دیجیتال هستم و همش دارم در این زمینه مقاله میخونم که به نتایج خوبی دست پیدا کنم.

فریما ۲۹ آذر ۱۴۰۲

سلام طبق نظر کارشناسان شما تا آخر سال قیمت ارزهای دیجیتال از اینایی که تو سایت زدین بیشتر میشه؟ برای سرمایه گذاری میتونیم روش حساب کنیم؟؟

شفاهی ۲۹ آذر ۱۴۰۲

سلام شما داخل این سایت آخرین و به روزترین قیمت های ارز دیجیتال رو قرار میدین؟؟؟

کارشناس ایران بروکر ۳۰ آذر ۱۴۰۲
پاسخ شفاهی

بله، تمامی قیمت ها بروز و لحظه ای هستند

دیانا ۲۹ آذر ۱۴۰۲

سلام میخواستم یا ارزهای دیجیتال نوسانی کار کنم تا درآمدی رو بدست بیارم فکر کنم خیلی خیلی کار سخنی باشه

تاجی ۲۹ آذر ۱۴۰۲

من می‌خوام کم کارمزدترین ارزهای دیجتال رو بخرم میشه چندتا ارز دیجیتال خیلی خوب بهم معرفی کنید.

مرضیه ۲۹ آذر ۱۴۰۲

من به پیشنهاد یکی از. دوستام واسه کارهای ارز دیجتال وارد این سایت شدم واقعا عالیه چه اطلاعات کاملی داخلش قرار داره.

نگار ۲۹ آذر ۱۴۰۲

به تازگی کار ارز دیجیتال رو شروع کردم از طریق این سایت کلی اطلاعات خوب در خصوص انواع ارز دیجیتال بدست آوردم.

خالد زاهدی ۲۸ آذر ۱۴۰۲

کاش از این دست مطالب زیاد میذاشتین چون بسیار جامع به بحث پرداخته شده و برای دنبال کنندگان مباحث ارزی بسیار کاربردیه آرزوی موفقیت برای عوامل زحمتکش سایت ایران بروکر.

شاهرخ محمدیان ۲۷ آذر ۱۴۰۲

بابت مطلبی که قرار دادین کمال تشکر رو دارم بسیار کاربردی و جامع توضیح دادین من استفاده های خیلی خوبی داشت برام منتظر مطالب بعدیتون خواهم موند .

نادیا ۲۷ آذر ۱۴۰۲

چطوری و از چه طریق با ریال ارز دیجیتال بخریم؟

مهدی نظری ۲۷ آذر ۱۴۰۲
پاسخ نادیا

شما میتونید با ثبت نام در یکی از صرافی های معتبر ایرانی با استفاده از ریال ارز دیجیتال خریداری کنید

Nazari ۲۷ آذر ۱۴۰۲

در مورد فلزات نقره و اونس
کدام یکی رده بالاتری دارند
در جدول قیمتی

نیروانا ۲۷ آذر ۱۴۰۲

سلام عرض می کنم قیمت های ارز در صفحه شما زنده و لحظه ای هست؟

کارشناس ایران بروکر ۲۷ آذر ۱۴۰۲
پاسخ نیروانا

با سلام. بله قیمت ارزها لحظه ای هستند

امین ۲۷ آذر ۱۴۰۲

سلام و احترام
پرسودترین و پرضررترین ارز دیجیتال چی هستش؟

مهدی نظری ۲۷ آذر ۱۴۰۲
پاسخ امین

سلام. در قسمت بالای همین صفحه پرسودترین و پر ضررترین ارزهای دیجیتال هر روز لیست میشن

دانیال ظفری ۲۶ آذر ۱۴۰۲

سلام این ۶۷۰ تا صرافی که توی این سایت زدین همگی جز صرافی های معتبر هستند و امتیاز خوبی دارند ؟

کارشناس ایران بروکر ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

با سلام. کاربر گرامی در این صفحه صرفا قیمت لحظه ای رمزارزها را در هر صرافی مشاهده میکنید. با تشکر

جواد ورمزیار ۲۵ آذر ۱۴۰۲

من چند روز بیشتر نیست که با سایتتون آشنا شدم ولی خوشحالم جای به این خوبی رو پیدا کردم که این حجم از مطالب آموزشی قرار داده من هر روز مطالب تازه ای یاد میگیرم ازتون ممنونم .

Samir ۲۵ آذر ۱۴۰۲

مقاله های سایتتون واقعا مفید و ارزشمند بود ، از توضیحات کاملتون دررابطه با انواع ارزها متشکرم ، نکات بسیاری دستگیرم شد.

گیوه چی ۲۵ آذر ۱۴۰۲

سلام میخواهم بدانم با مبلغی که در دست دارم کدام ارز دیجیتال برام اقتصادی تر می تواند باشد،،، ماشین حساب ارز دیجیتال را در کدام قسمت پیدا کنم؟

صابر معظمی ۲۴ آذر ۱۴۰۲

مقاله بسیار کامل و جامعی بود و من نکات آموزشی زیادی ازش یاد گرفتم ممنونم ازتون منتظر مطالب بعدیتون خواهیم بود من عملکرد و محتوای مطالب سایت ایران بروکر رو بسیار مفید میدونم برای علاقمتدان به دنیای کریپتو ... کارتون حرف نداره آرزوی موفقیت دارم برای مجموعتون.

اسد طلاوری ۲۴ آذر ۱۴۰۲

باسلام خدمتتون. افرادی که تمایل دارند چطور میتونن در کانال سیگنال رایگان فارکس عضو بشن؟

کارشناس ایران بروکر ۲۵ آذر ۱۴۰۲

با سلام. از طریق ربات کانال سیگنال فارکس میتوانید اقدام به ثبت نام کنید

پیمان ۲۳ آذر ۱۴۰۲

مطلب جامع و کاملا کاربردی ای بود ولی خواهشا در مورد فاندامنتال و تاثیر این مورد بر اثرگذاری در بالا پایین رفتن اقیمت رز۶ای دیجیتال هم اگه میشه مطلب بذارین تشکر.

رزا فهیم ۲۱ آذر ۱۴۰۲

امکان اموزش و مشاوره حضوری فراهم هستش؟
درمورد هزینه هم توضیح می دهین

کارشناس ایران بروکر ۲۲ آذر ۱۴۰۲
پاسخ رزا فهیم

با سلام. خیر، ایران بروکر در حال حاضر هیچگونه دوره آموزشی حضوری ندارد. در صورتی که این امکان فراهم شد، در وبسایت اطلاع رسانی خواهیم کرد

بهرامی ۲۱ آذر ۱۴۰۲

سلام روزخوش
درمورد پرضرر ترین ارزهای دیجیتال راهنمایی و مشاوره می فرمایید

سلیمانی ۱۸ آذر ۱۴۰۲

سلام امکانش هست لیستی از بهترین ارزهای دیجیتال که آدم بهتره خریدش رو انجام بده و کم ریسک تر هستش رو بهم بگین؟؟

منصوریان ۱۸ آذر ۱۴۰۲

به نظرم مباحثی که اینجا و در این بخش گنجانده شده براحتی میتونه چراغ راهنمای اولیه ای باشه برای تمام کسانی که به تازگی پا به این عرصه گذاشتن و قصد فعالیت دارن ... من نکات خوبی رو از مجموع مطالبتون دریافت کردم خواستم مراتب تشکر خودم رو ابراز کنم موفق و موید باشین.

صفدری ۱۷ آذر ۱۴۰۲

سلام ممکنه ارزهای دیجیتال که در هفته اخیر افت کمی داشتن را بررسی و تحلیل کنید

سیما ۱۷ آذر ۱۴۰۲

وقت بخیر آموزش رایگان فارکس هم دارید تو سایتتون؟ ممکنه برام ارسال بفرمایید🙏

جمشیدی ۱۵ آذر ۱۴۰۲

سلام امکانش هست از طریق بخش پشتیبانی اطلاعاتی در خصوص اینکه بهترین ارزهای دیجیتال که افت بسیار زیادی داشتن بدست بیاریم.

تارا ۱۵ آذر ۱۴۰۲

کار کردن در زمینه ارز دیجیتال خیلی خوبه خیلی از افراد رو میشناسم که امروزه از طریق ارز دیجیتال و خرید و فروش اون دارن زندگی میچرخونن.

پارمیدا ۱۵ آذر ۱۴۰۲

سلام ببخشین شما نرم افزار ارز دیجیتال ارائه دارید تو سایتتون؟

رضایی ۱۵ آذر ۱۴۰۲

سلام در مورد مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر روند قیمتی ارزهای دیجیتال توضیحاتی میفرمایید🙏

مهدی نظری ۱۵ آذر ۱۴۰۲
پاسخ رضایی

سلام . همانطور که گفته شده قیمت رمزارزها ممکن است از عواملی مثل میزان عرضه و تقاضا، احساسات بازار، اخبار مرتبط با بازار ارز دیجیتال و تغییرات قوانین دولت ها تأثیر بپذیرند.

ژاله فدوی ۱۲ آذر ۱۴۰۲

هرزمان که قصد فروش ارزی رو دارم دقیقا جوری که توضیح دادین صرافی های مختلف رو اول چک میکنم و همیشه بهترین فروش رو دارم ممنون از راهنمایی هاتون

احمدی ۱۲ آذر ۱۴۰۲

سلام و عرض ادب. منم میخوام روش تبدیل ریال و تومان رو به ارز دیجیتال یاد بگیرم این مقاله کمک کننده خیلی خوبی در این زمینه بود واسم.