مقالات فارکس

تغییر آی بی بروکر نورد اف ایکس

مقالات فارکس

مطالعه در 2 دقیقه

بروکر نورد اف ایکس یکی دیگر از کارگزارانی است که به کاربران خود ریبیت (بازپرداخت کمیسیون) پرداخت می‌کند! برای اینکه بتوانید کمیسیونی که به بروکر پرداخت کردید را پس بگیرید، باید اقدام به تغییر آی بی بروکر نورد اف ایکس کنید.

در ادامه آموزش تغییر آی بی نورد اف ایکس و نکات مربوط به آن را شرح خواهیم داد.

آموزش تغییر آی بی بروکر نورد اف ایکس

برای اینکه بتوانید ریبیت نورد اف ایکس را دریافت کنید، باید زیرمجموعه سایت “ایران بروکر” باشید تا از طریق ما به صورت ماهیانه مبلغ ریبیت به شما پرداخت شود.

اگر بتازگی قصد ثبت نام در این بروکر را دارید بهترین را برای قرار گرفتن در زیر مجموعه “ایران بروکر”، ثبت نام از طریق همین وبسایت است. از طریق لینک ثبت نام در نورد اف ایکس در این کارگزاری ثبت نام کنید تا به صورت خودکار و بدون نیاز به انجام کار اضافی زیر مجموعه ما شوید.

اگر مشتری قدیمی بروکر هستید، یا از طریق سایت دیگری ثبت نام کردید، لازم است مراحل زیر را برای تغییر آی بی بروکر نورد اف ایکس انجام دهید.

یک ایمیل به نشانی ib@nordfx.com ارسال کنید و در آن به انگلیسی درخواست کنید تا شما را زیر مجموعه IB شماره “1465039” کنند.

متن نمونه:

“Please put my accounts under IB number “1465039

برای اطمینان در ایمیل مشخصات شخصی و شماره حسابتان در بروکر را هم ذکر کنید.

بعد از ارسال ایمیل با آیدی تلگرام ما تماس بگیرید تا روند کار را برای شما تسریع کنیم و اقدامات لازم جهت دریافت ریبیت را انجام دهیم.

در صورت داشتن هرگونه سوال درباره تغییر آی بی بروکر نورد اف ایکس می‌توانید با پشتیبان آنلاین سایت تماس بگیرید.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید(0نظر)

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید