ویژگی بروکر مناسب

بررسی اسپرد بروکر آمارکتس | اسپرد آمارکتس در انواع حساب‌های معاملاتی

ویژگی بروکر مناسب

مطالعه در 6 دقیقه

بروکر Amarkets یکی دیگر از بروکرهای مطرح در فارکس می‌باشد که حساب معاملاتی مختلف را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. برای مشاهده جزئیات حساب‌های این بروکر، صفحه بررسی بروکر آمارکتس را مشاهده کنید.

در این مطلب به بررسی اسپرد بروکر آمارکتس خواهیم پرداخت. همچنین خواهیم دید که آمارکتس در هر حساب معاملاتی خود چه مقدار اسپرد دریافت می‌کند.

علاوه بر مطالعه جزئیات اسپرد بروکر آمارکتس در ادامه مطلب، می‌توانید ویدئو بررسی‌های انجام شده را در زیر مشاهده کنید.

برای پیمایش آسانتر بین حساب‌ها و مشاهده جزئیات اسپرد آنها، لطفا حساب مورد نظر خود در آمارکتس را انتخاب کنید:

اسپرد حساب استاندارد بروکر آمارکتس | Standard Account Spread

حساب Standard بروکر آمارکتس برای افراد تازه بسیار مناسب است زیرا مقدار حداقل دیپازیت در این حساب از بروکر تنها ۱۰۰ دلار است که مقدار کمتری نسبت به حساب ECN این بروکر دارد.
شما می‌توانید در جدول زیر جزئیات بررسی ۲۴ ساعته‌ی اسپرد بروکر آمارکتس را در حساب استاندارد مشاهده می‌کنید. با کلیک روی نام هر نماد می‌توانید نمودار کامل بررسی ۲۴ ساعته را مشاهده کنید. (توجه داشته باشید هر میله در نمودار، نمایانگر یک کندل ۱۵ دقیقه‌ای است و همچنین نمودار ۷ نماد اول بصورت لگاریتمی رسم شده‌اند.)

در زیر تصویر نمودار اسپرد برخی از نمادهای حساب Standard این بروکر را برای شما قرار دادیم. با کلیک روی هر تصویر می‌توانید جزئیات بیشتری را مشاهده کنید. هر میله در نمودار نشان دهنده‌ی میزان اسپرد یک کندل ۱۵ دقیقه‌ای است و همچنین ۷ نمودار نخست بصورت لگاریتمی رسم شده‌اند.
در تصاویر زیر مناطقی که مقدار اسپرد بسیار بالا رفته، معمولا زمان نیمه شب است که در آن زمان، حجم نقدینگی پایین بوده و همچنین تایم Rollover یا انتقال معاملات باز به روز بعد نیز است که موجب چنین مقدار بالایی از اسپرد شده است.
در این تایم به صورت قانونی نباید حد سود یا حد ضرر در معاملات شما فعال شود.

بررسی اسپرد حساب Standard بروکر آمارکتس در سشن‌های معالاتی

در سشن‌های معاملاتی مختلف، امکان تغییر اسپرد در نماد‌های مختلف وجود دارد. به همین منظور ما اسپرد انواع نمادهای حساب Standard بروکر آمارکتس را در سشن‌های معاملاتی توکیو، لندن و نیویورک مورد بررسی قرار دادیم و نتایج را در زیر به شما نشان داده‌ایم.

برای مطالعه‌ی بیشتر درمورد سشن‌های معاملاتی می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید.

اسپرد حساب Standard بروکر آمارکتس در سشن معاملاتی توکیو

سشن معاملاتی توکیو از ساعت ۳ و نیم صبح آغاز و تا پایان ساعت ۱۲ و نیم ظهر به وقت ایران ادامه دارد.
در تصاویر زیر می‌توانید نام نمادهای معاملاتی مختلف حساب Standard این بروکر را در پنجره‌ی Market Watch متاتریدر به همراه مقدار اسپرد آن‌ها (ستون سمت راست) در سشن معاملاتی توکیو مشاهده کنید. با کلیک روی هر تصویر می‌توانید آن تصویر را بصورت کامل و در اندازه‌ی بزرگ‌تر مشاهده کنید.

اسپرد حساب Standard بروکر آمارکتس در سشن معاملاتی لندن

سشن معاملاتی لندن یکی از سشن‌های معاملاتی است که از ساعت ۱۱ و نیم ظهر آغاز و تا ساعت ۸ و نیم شب به وقت ایران ادامه دارد.
تصاویر زیر مقادیر اسپرد (ستون سمت راست در تصویر) نمادهای مختلف را در این حساب از بروکر در سشن معاملاتی لندن نشان می‌دهد.

اسپرد حساب Standard بروکر آمارکتس در سشن معاملاتی نیویورک

آخرین سشن معاملاتی، سشن معاملاتی نیویورک است که از ساعت ۴ و نیم بعد از ظهر تا ساعت ۱ و نیم بامداد به وقت ایران برقرار است.
در تصاویر زیر نیز می‌توانید مقادیر اسپرد نمادهای مختلف را در ستون سمت راست تصاویر در حساب Standard بروکر آمارکتس در سشن معاملاتی نیویورک مشاهده کنید.

اسپرد بروکر آمارکتس در حساب ECN

افرادی که تمایل به سبک معاملاتی اسکالپ دارند، حساب ECN برای آن‌ها مناسب است. اما مقدار حداقل دیپازیت در حساب ECN بروکر آمارکتس ۲۰۰ دلار است و این بروکر در این حساب مقدار ۵ دلار در هر لات را به عنوان کمیسیون از معامله‌گران دریافت می‌کند.
در جدول زیر نیز می‌توانید جزئیات بررسی ۲۴ ساعته‌ی اسپرد این بروکر را در حساب ECN مشاهده کنید. با کلیک روی نام هر نماد می‌توانید نمودار کامل بررسی ۲۴ ساعته را مشاهده کنید. (توجه داشته باشید هر میله در نمودار، نمایانگر یک کندل ۱۵ دقیقه‌ای است و همچنین نمودار ۷ نماد اول بصورت لگاریتمی رسم شده‌اند.)

در قسمت پایین نیز تصاویر نمودار اسپرد نمادهای بررسی شده برای بررسی بیشتر قرار داده شده است. با کلیک روی هر تصویر می‌توانید جزئیات بیشتری را مشاهده کنید. هر میله در نمودار نشان دهنده‌ی میزان اسپرد یک کندل ۱۵ دقیقه‌ای است و همچنین ۷ نمودار نخست بصورت لگاریتمی رسم شده‌اند.

قابل ذکر است در تصاویر بالا، مناطقی که مقدار اسپرد بسیار بالا رفته، معمولا زمان نیمه شب است که در آن زمان، حجم نقدینگی پایین بوده و همچنین تایم Rollover یا انتقال معاملات باز به روز بعد نیز است که موجب چنین مقدار بالایی از اسپرد شده است.
در این تایم به صورت قانونی نباید حد سود یا حد ضرر در معاملات شما فعال شود.

بررسی اسپرد حساب ECN بروکر آمارکتس در سشن‌های معالاتی

در این قسمت نیز اسپرد نمادهای این حساب از بروکر را به دلیل تغییر مقدار اسپرد در سشن‌های معاملاتی مختلف مورد بررسی قرار دادیم.

اسپرد حساب ECN بروکر آمارکتس در سشن معاملاتی توکیو

شما می‌توانید در اولین ستون از سمت راست تصاویر زیر مقادیر اسپرد نمادهای مختلف را در این حساب از بروکر در سشن معاملاتی توکیو را مشاهده کنید.

اسپرد حساب ECN بروکر آلپاری در سشن معاملاتی لندن

در ستون سمت راست تصاویر زیر می‌توانید مقادیر اسپرد نمادهای مختلف را در این حساب از بروکر در سشن معاملاتی لندن مشاهده کنید.

اسپرد حساب ECN بروکر آلپاری در سشن معاملاتی نیویورک

تصاویر زیر مقادیر اسپرد (ستون سمت راست) نمادهای مختلف را نیز در این حساب از بروکر در آخرین سشن معاملاتی یعنی سشن نیویورک نشان می‌دهد.

در متن بالا اسپرد بروکر آمارکتس را درحساب‌های Standard و ECN به طور کامل مورد بررسی قرار دادیم.
این بروکر به غیر از این دو حساب یک حساب Fixed نیز به کاربران خود ارائه می‌دهد که در آن مقدار اسپرد به صورت فیکس بوده و از ۳ پیپ آغاز می‌شود.
شما همچنین می‌توانید برای معرفی و مشاهده‌ی جزئیات حساب‌های تمامی بروکرهای بررسی شده به صفحه بررسی بروکر‌ها مراجعه کنید.

شما کاربران می‌توانید برای درخواست بررسی تخصصی اسپرد بروکر یا حساب مد نظرتان، نام آن بروکر را در بخش کامنت‌های این صفحه قرار دهید تا با بررسی کارشناسان ما در اولین فرصت اسپرد بروکر مورد نظر شما مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین برای مشاهده و بررسی اسپرد بروکر آلپاری می‌توانید وارد مقاله مربوط به اسپرد آلپاری در وبسایت ایران بروکر شوید.

پرسش‌های متداول

بله. اسپرد حساب‌های بروکر آمارکتس بصورت شناور محاسبه می‌شوند.

به طور کلی حساب‌های ECN بروکرهای فارکس، اسپرد کمتری دارد.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید(0نظر)

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید