معرفی رمزارزها

ارز دیجیتال FEG چیست؟ آیا رمزارز فگ کلاهبرداری است؟

معرفی رمزارزها

مطالعه در 10 دقیقه

ارز دیجیتال FEG مخفف عبارت Feed Every Gorilla است که یکی از ارزهای دیجیتال با قدرت رقابتی قابل‌توجه به‌حساب می‌آید. این رمزارز یک شبکه غیرمتمرکز برای کاربران ایجاد کرده که به کمک آن می‌توانند تراکنش‌ها را انجام دهند و از زیرساخت‌های مبتنی بر تکنولوژی این پروژه بهره‌مند شوند. FEG از جنبه‌های مختلفی منحصربه‌فرد است و توانسته طرفداران زیادی را در بازار ارز دیجیتال جذب کند. همچنین این پروژه در حال گسترش اکوسیستم خود به‌وسیله ارائه محصولات جدید مانند FEGEx است. در این مطلب از ایران بروکر به معرفی ارز دیجیتال فگ می‌پردازیم.

معرفی ارز دیجیتال فگ (FEG)

هدف اصلی از ساخت ارز دیجیتال FEG ایجاد یک شبکه تراکنش غیرمتمرکز مانند بیت کوین برای کاربران در سراسر جهان است. این ارز دیجیتال روی بلاکچین اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس (بایننس اسمارت چین) راه‌اندازی شده است. بنابراین ارز دیجیتال اختصاصی پروژه FEG دو نوع رمزارز بر اساس استاندارد ERC-20 و استاندارد BEP-20 دارد.

پشتیبانی از دو زنجیره بلاکچین در ارز دیجیتال FEG باعث شده که از انعطاف‌پذیری خوبی برخوردار باشد و در پروژه‌های DeFi کاربرد داشته باشد. این ارز دیجیتال یک رودمپ و چشم‌انداز مشخص درباره نحوه پیشبرد اهداف خود و رسیدن به پذیرش انبوه در بین کاربران ارز دیجیتال دارد. این پلتفرم خود را متعهد به رشد از طریق مدیریت نوسانات بازار، افزایش پذیرش برای صرافی FEG و ادغام پلتفرم اسمارت دیفای با پاداش‌های درون شبکه است.

بنابراین اگر شما هم از آن دسته سرمایه‌گذارانی هستید که به دنبال پروژه‌های ارز دیجیتال دارای نقشه راه هستید، پیشنهاد می‌کنیم ارز دیجیتال FEG را بررسی کنید. البته توجه داشته باشید که ما در ایران بروکر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نمی‌دهیم. اگر قصد سرمایه‌گذاری در این پروژه ارز دیجیتال را دارید باید به‌دقت آن را بررسی کنید.

ازجمله ویژگی‌های FEG می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارز دیجیتال FEG در شبکه‌های اتریوم و BSC (زنجیره هوشمند بایننس) موجود است.
  • رمز ارز FEG یکی از ارزهای دیجیتال است که در مقابل تورم مقاوم است.
  • این پروژه به کسب‌وکارهای این امکان را می‌دهد که با استفاده از NOWPayments از درگاه پرداخت FEG استفاده کنند.

توکنومیک FEG

توکنومیک ارز دیجیتال فگ
توکنومیک ارز دیجیتال FEG

توکنومیک رمز ارز FEG طوری طراحی شده که به‌مرورزمان تورم آن کاسته می‌شود. به این معنی که با گذشت زمان تعدادی از ارزهای دیجیتال از گردش خارج می‌شوند، همین موضوع باعث کاهش تورم در این ارز دیجیتال می‌شود. حداکثر میزان ارز دیجیتال FEG در گردش در هر دو بلاک چین اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس 100 کوادریلیون است.

توسعه‌دهندگان FEG برای اینکه به کاربران اثبات کنند که این ارز دیجیتال برنامه‌هایی برای کاهش تورم دارد، در همان ابتدای کار کاهش قابل‌توجهی در تعداد ارزهای دیجیتال این پروژه انجام دادند. توسعه‌دهندگان این کار را با سوزاندن تعداد قابل‌توجهی از رمزارز FEG انجام دادند که در طی آن 50 کوادیریلیون از این ارز دیجیتال سوزانده شد. این اتفاق هم‌زمان با راه‌اندازی این پروژه در بلاکچین های اتریوم و بایننس بود. طبق این توکن سوزی ارز دیجیتال FEG تقریبا نصف ارزهای دیجیتال موجود به یک کیف پول غیرقابل دسترسی ارسال شد.

علاوه‌بر موارد گفته شده درباره توکنومیک FEG، باید بدانید که هولدرهای این پروژه می‌توانند به طور خودکار از اکوسیستم پاداش دریافت کنند. سهم هولدرهای FEG بر اساس کارمزد تراکنش‌های انجام‌شده در شبکه محاسبه می‌شود، 2درصد از کارمزد تراکنش‌ها به هولدرها اختصاص داده شده است. بنابراین میزان سهمی که هر هولدر دریافت می‌کند بستگی به درصد مالکیت هولدر از ارز دیجیتال FEG وابسته است.

میزانی از کارمزد تراکنش‌ها نیز به آدرس کیف پولی ارسال می‌شود که کسی به آن دسترسی ندارد. بنابراین هولدرهای FEG علاوه بر این که در طول زمان می‌توانند از نگهداری این ارز دیجیتال کسب درآمد کنند، به دلیل توکن سوزی پروژه ارزش دارایی‌های آن‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند.

با کاهش عرضه در گردش، ارز دیجیتال FEG کمیاب می‌شود و همین موضوع باعث افزایش ارزش آن می‌شود. این مدل از توکنومیک در FEG باعث ایجاد یک مدل عرضه و تقاضا می‌شود که توسط این ارز دیجیتال تقویت می‌شود. جالب است بدانید هیچ محدودیتی برای توکن سوزی این پروژه تعریف‌نشده که باعث جذابیت بیشتر آن می‌شود.

آیا FEG ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟

آیا ارز دیجیتال FEG ارزش سرمایه گذاری دارد؟

رمز ارز FEG یک اکوسیستم گسترده از محصولات مرتبط با ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاک چین دارد که از این ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کنند. طبق اطلاعاتی که وجود دارد هزاران نفر از این ارز دیجیتال با سرمایه‌گذاری روی آن حمایت می‌کنند. ازآنجایی‌که اطلاعات نشان می‌دهد که هولدرهای این پروژه قصد فروش ارز دیجیتال خود را ندارند، احتمالاً این پروژه ازجمله موارد قابل‌توجه در دنیای رمزارزها است.

همچنین این ارز دیجیتال به شدت با تورم مقابله می‌کند و عرضه آن به طور مرتب در حال کاهش است. این موضوع برای کاربرانی که قصد سرمایه‌گذاری در این پروژه را دارند، خیر خوبی است. اکوسیستم این پروژه در حال ارتقا است که باعث می‌شود انتظار داشته باشیم، این پروژه یک قدم دیگر به سمت پیشرفت در بین پروژه‌های بلاک چینی بردارد و برای سرمایه‌گذاران جذاب‌تر شود.

البته که باید این موضوع را در نظر بگیریم که تعداد پروژه‌های جذاب در دنیای ارز دیجیتال زیاد است. بنابراین احتمال این که سرمایه‌گذاران هنگام انتخاب دارایی‌ها به استراتژی‌های بلندمدت و نگهداری ارزهایی پایدارتر توجه کنند وجود دارد. با تمام این تفاسیر می‌توان گفت فگ ازجمله پروژه‌هایی است که ارزش توجه کاربران را درد و احتمالاً آینده خوبی خواهد داشت.

موارد استفاده FEG

صرافی فگ یا FEGex

یکی از موارد استفاده از ارز دیجیتال FEG برای استفاده در صرافی این پروژه است. جالب است بدانید که صرافی این پروژه یک صرافی غیرمتمرکز است که از زنجیره‌هایی مانند اتریوم و BSC پشتیبانی می‌کند. این پروژه در حال برنامه‌ریزی برای اضافه کردن بلاکچین های پرکاربردی مانند آواکس، متیک و FTM در آینده نزدیک است.

امکان انجام تراکنش‌های زنجیره‌ای متقابل که حاصل پشتیبانی از چند شبکه بلاکچین است، باعث می‌شود برخی ویژگی‌های کاربردی صرافی‌های متمرکز را در یک محیط غیرمتمرکز مانند صرافی FEGex داشته باشیم.

استیک در ارز دیجیتال FEG

استیک در FEG

کاربران می‌توانند در اکوسیستم FEG، با سرمایه‌گذاری این ارز دیجیتال از سود استیک برخوردار باشند. هولدرهای FEG می‌توانند از حجم فروش کل در صرافی FEGex سهمی داشته باشند که از طریق جوایز ویژه به آن‌ها پرداخت می‌شود. مانند توزیع درآمد ناشی از کارمزد تراکنش که 2 درصد از آن به هولدرها اختصاص می‌یافت، سهامداران می‌توانند سود استیک دریافت کنند. به عبارتی هولدرهای FEG می‌توانند متناسب با میزان سهام خود در استخر نقدینگی پاداش دریافت کنند.

زمانی که کاربران قصد داشته باشند پاداش استیک خود را از پلتفرم خارج کنند، یا زمان‌های خاص دیگر پاداش استیک کاربران بین آن‌ها توزیع می‌شود.

توسعه‌دهندگان رمز ارز FEG از ژوئن سال 2022 در حال کار روی راه‌اندازی نسخه سوم سیستم استیک این اکوسیستم هستند. این نسخه بهبودهای زیادی در رابطه با ثبات و امنیت پروژه به همراه خواهد داشت. همچنین انتظار می‌رود این تغییر باعث افزایش درآمد استیک برای سهامداران شود.

FEGfaucet

هولدرهای FEG می‌توانند با استفاده از FEGfaucet تعداد رمز ارزهای FEG خود را افزایش دهند. این مجموعه شامل 22 تریلیون FEG است که در یک سیستم سپرده قفل شده است. این ارزهای دیجیتال در استخری جمع‌آوری می‌شوند و هر شخصی می‌تواند آن‌ها را به‌عنوان پاداش دریافت کند. کاربران می‌توانند هر 24 ساعت یک بارد درخواست پاداش از این منبع را داشته باشند.

fWraps رمزارز فگ

FEG همچنین ارز دیجیتال fWraps را ارائه می‌دهد. اساساً، رمزارزهای fWrapped شامل مالیات ۱% می‌شوند که هر بار که این ارز دیجیتال به آدرس دیگری منتقل می‌شود، بین همه هولدرها اعمال و توزیع می‌شود.

کاربران می‌توانند با استفاده از این ارز دیجیتال بازدهی سالانه (APY) بالایی را از اکوسیستم FEG کسب کنند. چراکه این معاملات در FEGex انجام می‌شود. ازآنجایی‌که هر ارز دیجیتالی که در FEGex فهرست شود به‌عنوان جفت پایه محسوب می‌شود، هر ارز دیجیتالی که بر پایه این رمز ارز معامله شود، به هولدرهای خود سود می‌رساند.

آیا ارز دیجیتال FEG کلاهبرداری است؟

آیا فگ کلاهبرداری است؟

پروژه‌های کلاهبرداری ارز دیجیتال روزانه تعداد زیادی از افراد را قربانی می‌کنند. در بیشتر مواقع امکان بازپس‌گیری ارزهای دیجیتال غیرممکن است. این موضوع به این دلیل است که بسیاری از کاربران از نحوه ایجاد امنیت و استفاده درست از ارزهای دیجیتال آگاه نیستند.

برخی از متخصصان ارز دیجیتال بر این باورند که این پروژه یک شبکه تراکنش غیرمتمرکز است و با توجه به توکنومیک و توکن سوزی که دارد باعث کاهش تورم می‌شود. این دسته از افراد اعتقاد دارند که این ارز دیجیتال به دلیل رشد خوبی که دارد و کاربردهایی که ایجاد می‌کند یک پروژه کلاهبرداری نیست.

برخی از متخصصان دیگر اعتقاد دارند که ارز دیجیتال فگ یک کلاهبرداری نیست، بلکه یک میم کوین است.

کاربرد ارزدیجیتال FEG

از ارز دیجیتال FEG می‌توان با استفاده از NOWPayments در کسب‌وکارهای مختلف برای پرداخت‌ها استفاده کرد. صاحبان کسب‌وکار می‌توانند فاکتورهای ارز دیجیتال خود را با کمک یک پایانه مبتنی بر رمزارزها صادر کنند. همچنین این پلتفرم راه‌حلی برای پذیرش پرداخت‌های مبتنی بر اشتراک فراهم می‌کند.

صاحبان فروشگاه‌ها در پرستاشاپ، ووکامرس، اوپن کارت، شاپیفای و غیره می‌توانند افزونه‌های مبتنی بر رمز ارز خود را راه‌اندازی کنند و از درگاه پرداخت FEGtoken استفاده کنند. همچنین کسب‌وکارهایی که قصد دارند راه‌حل‌های سفارشی خود را داشته باشند، می‌توانند از API NOWPayments استفاده کنند.

 شاید این موضوع درباره کاربران ایرانی کاربردی نباشد، اما اطلاع از میزان پذیرش و کاربرد یک ارز دیجیتال در جهان، باعث تمایل کاربران به خرید آن و افزایش ارزش آن خواهد شد.

ارز دیجیتال FEG در یک نگاه

این پروژه یکی از پروژه‌های جذاب در بازار ارزهای دیجیتال است که تلاش خوبی برای رشد اکوسیستم خود انجام داده است. همچنین به مشاغل کمک می‌کند تا بتوانند درگاه‌های پرداخت با استفاده از رمزارزها ایجاد کنند. اینکه در سال‌های آینده این ارزدیجیتال به چه میزان رشد خواهد کرد و آیا ارزش سرمایه‌گذاری دارد یا خیر به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از عوامل وضعیت کلی بازار ارز دیجیتال است. همچنین میزان توسعه پروژه نسبت به پروژه‌های دیگر و رقبا بسیار در رشد قیمت آن موثر خواهد بود.

رمزارز FEG چیست؟

FEG یک ارز دیجیتال است که روی زنجیره اتریوم و بایننس اسمارت چین ایجاد شده و توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده است.

آیا ارز دیجیتال فگ (FEG) برای سرمایه‌گذاری خوبی است؟

می‌توان گفت این رمزارز برای سرمایه‌گذاری بلندمدت گزینه مناسبی است، اما پیشنهاد می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تحقیقات کافی را درباره آن انجام دهید و طبق استراتژی سرمایه‌گذاری خود تصمیم به خرید بگیرید.

چگونه ارز دیجیتال FEG بخریم؟

برای خرید این ارز دیجیتال پلتفرم‌های مختلفی در دسترس است. برای خرید ارز دیجیتال FEG می‌توانید از صرافی کوکوین استفاده کنید.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید(1نظر)

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید

مرتب سازی
سعادت تهران ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

درود برشما
۱۷ملیونfeg
دارم
ی تحلیل بلندمدت و کوتاه مدت میخام.
۱۶۷٪سود هستم.
قصد دارم هفته یی ۱ملیون بخرم واضافه کنم
مرسی
ایران بروکر