دانلود اندیکاتور حمایت و مقاومت | Auto-Support-Resistance

دانلود اندیکاتور حمایت و مقاومت | Auto-Support-Resistance

محدوده‌های حمایت و مقاومت یکی از مهم‌ترین مناطق در چارت‌های معاملاتی برای معامله‌گران است. این محدوده‌ها می‌توانند بهترین مکان برای ورود و خروج معاملات باشند. اندیکاتور حمایت و مقاومت Auto-Support-Resistance یکی از اندیکاتورهای کاربردی است که می‌تواند با دقت بالایی این محدوده‌ها را بر روی چارت ترسیم کند و به معامله‌گران نشان دهد.

معرفی اندیکاتور حمایت و مقاومت

اندیکاتور Auto-Support-Resistance یکی از اندیکاتورهای قدرتمند و کمک معامله‌گر در دنیای فارکس است که می‌تواند محدوده‌های حمایت و مقاومت مهم را بر مبنای اندیکاتور فراکتال بر روی چارت مشخص کند.

معرفی اندیکاتور حمایت و مقاومت | Auto-Support-Resistance
اندیکاتور رسم حمایت و مقاومت خودکار Auto-Support-Resistance

تصویر بالا نمایی از این اندیکاتور را بر روی چارت نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور توسط محدوده‌های آبی رنگ و قرمز رنگ، سیگنال‌های معاملاتی خود را بر روی چارت نشان می‌دهد. رنگ آبی مربوط به سیگنال خرید و صعودی شدن قیمت است و رنگ قرمز مربوط به سیگنال فروش و نزولی شدن روند بر روی چارت است.

عدد نشان‌داده شده در قسمت سمت چپ محدوده‌های حمایت یا مقاومت رسم‌شده توسط اندیکاتور مربوط به مقدار فلش‌های فراکتال در آن منطقه حمایت یا مقاومت است که با کلیک بر روی این عدد می‌توانید این فلش‌ها را در آن منطقه حمایت و مقاومت مشاهده کنید.

تنظیمات اندیکاتور رسم حمایت و مقاومت

تنظیمات اندیکاتور حمایت و مقاومت | Auto-Support-Resistance
منوی تنظیمات اندیکاتور Auto-Support-Resistance

در قسمت تنظیمات اندیکاتور نیز می‌توانید مقادیر زیر را تغییر دهید:

  1. Level Vertical Width: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید عرض محدوده‌های حمایت و مقاومت رسم‌شده توسط اندیکاتور حمایت و مقاومت را تعیین کنید.
  2. Levels Frequency on chart: این قسمت در تنظیمات اندیکاتور مربوط به مقدار محدوده‌های حمایت و مقاومت رسم‌شده توسط اندیکاتور است.
  3. Breakout sensitivity: توسط این پارامتر می‌توانید حساسیت اندیکاتور را در رسم محدوده‌های حمایت و مقاومت تغییر دهید.
  4. Levels Display Period: در این قسمت از تنظیمات اندیکاتور می‌توانید محدوده‌های حمایت و مقاومت نشان‌داده شده در گذشته‌ی چارت توسط اندیکاتور را تغییر دهید.
  5. Minimum touches to show: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید میزان حداقل فلش‌‌های فراکتال برای رسم محدوده را در اندیکاتور تعیین کنید.
  6. Show touches count: این قسمت مربوط به تنظیمات نمایش یا عدم نمایش مقدار فلش‌های فراکتال در هر محدوده است.
  7. Show touches on click: توسط این بخش می‌توانید تنظیمات نمایش یا عدم نمایش فلش‌های فراکتال در زمان کلیک بر روی مقادیر آن در محدوده‌ی حمایت و مقاومت رسم‌شده توسط اندیکاتور را تعیین کنید.
  8. Color Scheme: با تغییر مقادیر این پارامتر در تنظیمات اندیکاتور می‌توانید رنگ اجزای اندیکاتور حمایت و مقاومت را تغییر دهید.

دانلود اندیکاتور Auto-Support-Resistance

شما می‌توانید برای دانلود اندیکاتور حمایت و مقاومت Auto-Support-Resistance در قسمت پایین بر روی عبارت “دانلود Auto-Support-Resistance” کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاهده‌ی آموزش اجرای اندیکاتور Auto-Support-Resistance بر روی اپلیکیشن معاملاتی متاتریدر و مشاهده و دانلود سایر اندیکاتورهای بررسی‌شده می‌توانید به صفحه‌ی مربوط به اندیکاتورها در وبسایت ایران بروکر مراجعه فرمایید.

دیدگاه خود را بنویسید