معرفی اندیکاتور رسم فیبوناچی در سشن های معاملاتی تریدینگ ویو | ICT Killzones [LuxAlgo]

معرفی اندیکاتور رسم فیبوناچی در سشن های معاملاتی تریدینگ ویو | ICT Killzones [LuxAlgo]

سشن‌های معاملاتی یکی از مهم‌ترین مناطق زمانی برای معامله‌گران فارکس است که می‌توانند بسیار در بازکردن معاملات موثر باشند. اندیکاتور رسم فیبوناچی در سشن های معاملاتی تریدینگ ویو یک ابزار بسیار کاربردی است که می‌تواند مهم‌ترین مناطق فیبوناچی را در سشن های معاملاتی به معامله‌گران نشان دهد.

معرفی اندیکاتور رسم فیبوناچی در سشن های معاملاتی تریدینگ ویو

اندیکاتور ICT Killzones [LuxAlgo] یک اندیکاتور کاربردی در پلتفرم معاملاتی تریدینگ ویو است که می‌تواند در زمان باز شدن و بسته شدن سشن‌های معاملاتی، مهم‌ترین سطوح فیبوناچی را در چارت‌های معاملاتی به معامله‌گران نمایش دهد.

معرفی اندیکاتور رسم فیبوناچی در سشن های معاملاتی تریدینگ ویو
تصویری از اجرای اندیکاتور ICT Killzones [LuxAlgo]

تصویر بالا نمایی از اجرای این اندیکاتور بر روی چارت تریدینگ ویو است که در آن اندیکاتور، مناطق ورود و خروج سشن‌های معاملاتی را مشخص کرده و فیبوناچی را در بین سقف و کف این مناطق رسم کرده است.

توجه داشته باشید این اندیکاتور در تایم فریم‌های بالاتر از ۱ ساعته نمی‌تواند بصورت دقیق این مناطق را در چارت‌های معاملاتی نشان دهد. پس پیشنهاد می‌دهیم از این اندیکاتور در تایم فریم‌های کمتر از ۱ ساعت استفاده کنید.

تنظیمات اندیکاتور رسم فیبوناچی در سشن های معاملاتی تریدینگ ویو

تنظیمات اندیکاتور رسم فیبوناچی در سشن های معاملاتی تریدینگ ویو
منوی تنظیمات اندیکاتور ICT Killzones [LuxAlgo]

در قسمت تنظیمات اندیکاتور نیز می‌توانید رنگ مناطق باز شدن و بسته شدن سشن‌های معاملاتی، رنگ سطوح فیبوناچی و همچنین نوع ترسیم فیبوناچی را در چارت تعیین کنید.

اجرای اندیکاتور رسم فیبوناچی در سشن های معاملاتی تریدینگ ویو

شما می‌توانید برای استفاده از اندیکاتور رسم فیبوناچی در سشن های معاملاتی تریدینگ ویو، عبارت “ICT Killzones [LuxAlgo]” را در منوی indicators جست‌وجو کرده و با کلیک بر روی آن، این اندیکاتور را به چارت معاملاتی خود اضافه کنید.

همچنین می‌توانید با ورود به این صفحه و کلیک بر روی گزینه “Add to favorite indicators” اندیکاتور ICT Killzones [LuxAlgo] را به لیست Favorite indicators اضافه کنید. سپس با ورود به قسمت Favorite indicators در منوی indicators، اندیکاتور ICT Killzones [LuxAlgo] را یافته و آن را به چارت معاملاتی خود اضافه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید