معرفی اندیکاتور رسم خودکار کانال در تریدینگ ویو | Dynamic-Linear-Regression-Channels

معرفی اندیکاتور رسم خودکار کانال در تریدینگ ویو | Dynamic-Linear-Regression-Channels

رسم کانال در تحلیل تکنیکال یکی از تکنیک‌های پیشرفته برای رسیدن به قیمت آینده چارت است. خطوط کانال اطراف و وسط کانال می‌توانند به عنوان حمایت و مقاومت در چارت‌های معاملاتی شناخته شوند. اندیکاتور رسم خودکار کانال در تریدینگ ویو یکی از ابزارهای معاملاتی بسیار کاربردی برای معامله‌گران است که توسط آن می‌توانند معامله‌گران بدون اتلاف وقت و بصورت لحظه‌ای، کانال‌های قیمت را ببینند و از آنها در تحلیل خود استفاده کنند.

معرفی اندیکاتور رسم خودکار کانال در تریدینگ ویو

اندیکاتور Dynamic-Linear-Regression-Channels یک اندیکاتور کمکی است که معامله‌گران می‌توانند توسط آن کانال‌های قیمتی را برای هر نمادی در پلتفرم معاملاتی تریدینگ ویو مشاهده کنند.

معرفی اندیکاتور رسم خودکار کانال در تریدینگ ویو
تصویری از اجرای اندیکاتور Dynamic-Linear-Regression-Channels

تصویر بالا نمایی از اندیکاتور رسم کانال قیمتی را بر روی چارت نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور باتوجه به حرکت قیمت، کانال‌های قیمتی را در چارت به صورت خودکار ترسیم کرده است.

تنظیمات اندیکاتور رسم خودکار کانال در تریدینگ ویو

تنظیمات اندیکاتور رسم خودکار کانال در تریدینگ ویو
منوی تنظیمات اندیکاتور Dynamic-Linear-Regression-Channels

در قسمت تنظیمات اندیکاتور نیز معامله‌گران می‌توانند دقت رسم کانال را بر روی چارت با استفاده از تغییر مقادیر Upper Deviation و Lower Deviation تعیین کنند. همچنین می‌توانید رنگ قسمت بالا و پایین را در کانال در قسمت تنظیمات تغییر دهید.

اجرای اندیکاتور Dynamic-Linear-Regression-Channels در تریدینگ ویو

معامله‌گران برای اجرای این اندیکاتور بر روی اکانت تریدینگ ویو خود می‌توانند با جستجوی عبارت “Dynamic Linear Regression Channels” در قسمت اضافه‌کردن اندیکاتور به چارت، اقدام به اضافه کردن اندیکاتور در چارت معاملاتی خود کنند.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.