معرفی اندیکاتور نمایش اشباع توسط آر اس آی در تریدینگ ویو | Candilator RSI

معرفی اندیکاتور نمایش اشباع توسط آر اس آی در تریدینگ ویو | Candilator RSI

اشباع خرید و فروش یکی از سیگنال‌های بازگشتی روند در چارت معاملاتی است. اندیکاتورهای معروفی مانند آر اس آی یا مکدی این سیگنال‌ها را بر روی چارت به معامله‌گران نشان می‌دهد. اندیکاتور نمایش اشباع توسط آر اس آی در تریدینگ ویو یک اندیکاتور بسیار کاربردی برای نمایش کندلی اندیکاتور آر اس آی است که می‌تواند علاوه بر نمایش اشباع، الگوهای کندلی را در آر اس آی به شما نمایش دهد.

معرفی اندیکاتور نمایش اشباع توسط آر اس آی در تریدینگ ویو

اندیکاتور Candilator RSI همانطور که از نامش پیداست ترکیبی از آر اس آی و الگوهای کندل استیک است. این اندیکاتور می‌تواند در پنجره‌ای در زیر چارت، آر اس آی را به شکل کندلی نمایش دهد. همچنین این اندیکاتور می‌تواند الگوهای کندلی را نیز شناسایی کرده و به شما نمایش دهد.

معرفی اندیکاتور نمایش اشباع توسط آر اس آی در تریدینگ ویو
تصویری از اجرای اندیکاتور Candilator RSI

تصویر بالا نمایی از اجرای این اندیکاتور را بر روی چارت تریدینگ ویو نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور، آر اس آی را بصورت کندلی در پنجره‌ی خود نمایش داده است. همچنین این اندیکاتور می‌تواند الگوهای کندلی مهم را در پنجره‌ی خود شناسایی کرده و نمایش دهد. یکی دیگر از مزایای این اندیکاتور آن است که معامله‌گران می‌توانند تمامی تحلیل‌های خود را در چارت کندلی آر اس آی انجام دهند و سیگنال‌های خود را از این چارت نیز دریافت کنند.

تنظیمات اندیکاتور نمایش اشباع توسط آر اس آی در تریدینگ ویو

تنظیمات اندیکاتور نمایش اشباع توسط آر اس آی در تریدینگ ویو
منوی تنظیمات اندیکاتور Candilator RSI

در قسمت تنظیمات اندیکاتور Candilator RSI نیز می‌توانید مقادیر زیر را تغییر دهید:

  1. MAIN SETTING: در این بخش از تنظیمات اندیکاتور می‌توانید مقادیر تنظیمات آر اس آی را تغییر دهید.
  2. PATTERN DETETION: در این قسمت از تنظیمات می‌توانید جست‌وجوی خودکار الگوهای کندل استیک را در اندیکاتور فعال یا غیرفعال کنید.

اجرای اندیکاتور نمایش اشباع توسط آر اس آی در تریدینگ ویو

برای اجرای این اندیکاتور در چارت تردینگ ویو خود می‌توانید ابتدا وارد قسمت indicators در چارت معاملاتی خود شده و سپس عبارت “Candilator RSI” را جست‌وجو کرده و آن را به چارت معاملاتی خود اضافه کنید.

همچنین می‌توانید با ورود به این لینک و انتخاب گزینه “Add to favorite indicators” اندیکاتور Candilator RSI را بدون جست‌وجو در بخش Favorite indicators منوی indicators یافته و از آن استفاده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید