معرفی اندیکاتور نمایش ار اس ای و استوکاستیک ارزها در تریدینگ ویو | Stochastic RSI Screener

معرفی اندیکاتور نمایش ار اس ای و استوکستیک ارزها در تریدینگ ویو | Stochastic RSI Screener

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید در چارت معاملاتی خود، قیمت چند ارز به همراه مقادیر شاخص‌هایی مانند ار اس ای یا استوکاستیک را به طور همزمان مشاهده کنید و آنها را با یکدیگر مقایسه کنید. اگر شما هم از این نوع معامله‌گران هستید، اندیکاتور نمایش ار اس ای و استوکاستیک ارزها در تریدینگ ویو یکی از بهترین ابزارهای معاملاتی برای شما خواهد بود.

معرفی اندیکاتور نمایش ار اس ای و استوکاستیک ارزها در تریدینگ ویو

اندیکاتور Stochastic RSI Screener یک اندیکاتور کاربردی در پلتفرم معاملاتی تریدینگ ویو است که از تغییر چارت بطور مکرر جلوگیری می‌کند. همچنین معامله‌گران می‌توانند توسط این اندیکاتور در این چارت معاملاتی، قیمت و مقادیر شاخص ار اس ای و استوکاستیک را بطور همزمان برای چندین ارز مشاهده کنند و آنها را با یکدیگر مقایسه کنند.

معرفی اندیکاتور نمایش ار اس ای و استوکستیک ارزها در تریدینگ ویو
تصویری از اجرای اندیکاتور Stochastic RSI Screener

تصویر بالا نمایی از اجرای اندیکاتور نمایش ار اس ای و استوکاستیک ارزها در تریدینگ ویو را نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور، مقادیر قیمت، ار اس ای و استوکاستیک را برای هرکدام از ارزهای انتخاب شده در قسمت تنظیمات به شما در گوشه چارت نشان می‌دهد.

تنظیمات اندیکاتور نمایش ار اس ای و استوکاستیک ارزها در تریدینگ ویو

Stochastic RSI Screener setting
منوی تنظیمات اندیکاتور Stochastic RSI Screener

در قسمت تنظیمات اندیکاتور Stochastic RSI Screener نیز می‌توانید مقادیر بخش‌های زیر را تغییر دهید:

  1. Candle State: در این قسمت از تنظیمات اندیکاتور می‌توانید مقادیر نوع قیمت نمایش داده شده را در باکس اندیکاتور تغییر دهید.
  2. STOCHASTIC RSI: در این بخش از تنظیمات اندیکاتور می‌توانید دقت محاسبه شاخص‌های ار اس ای و استوکاستیک را در باکس اندیکاتور تعیین کنید.
  3. SYMBOL: توسط این بخش در تنظیمات نیز می‌توانید ارزهایی که برای مقایسه می‌خواهید در باکس قرار دهید را مشخص کنید.

اجرای اندیکاتور Stochastic RSI Screener

شما می‌توانید برای اجرای اندیکاتور نمایش ار اس ای و استوکاستیک ارزها در تریدینگ ویو، عبارت “Stochastic RSI Screener” را در قسمت indicators جست‌وجو کرده و آن را به چارت معاملاتی خود در این پلتفرم اضافه کنید.

همچنین برای اجرای این اندیکاتور می‌توانید با ورود به این لینک و انتخاب گزینه “Add to favorite indicators” اندیکاتور Stochastic RSI Screener را به لیست Favorite indicators خود اضافه کرده تا با ورود به بخش Favorite indicators در منوی indicators این اندیکاتور را بدون نیاز به جست‌وجو به چارت معاملاتی خود اضافه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید