قیمت لحظه‌ای و چارت تحلیل تکنیکال نقره | SILVER

سیگنال اتوماتیک

ابزار فوق به صورت کاملا اتوماتیک بر اساس اندیکاتورهای مختلف به شما پیشنهاد خرید یا فروش می‌دهد. هرچه تعداد اندیکاتورهای بیشتری سیگنال نشان‌داده شده را تایید کنند بهتر است.

هشدار: اکیدا توصیه می‌کنیم به سیگنالهای اتوماتیک اندیکاتورها اکتفا نکنید و صرفا از آنها به عنوان تاییدی بر تحلیل خود استفاده نمایید.

چارت تحلیل تکنیکال

نقره یا Silver چیست؟

اصطلاح نقره به فلز گرانبهایی اطلاق می‌شود که معمولاً در تولید جواهرات، سکه، لوازم الکترونیکی و عکاسی استفاده می‌شود. بالاترین‌ رسانایی الکتریکی را در بین هر فلزی دارد و بنابراین ماده‌ای بسیار ارزشمند است. نقره در بسیاری از فرهنگ‌ها در مراسم سنتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، و به عنوان جواهرات در مناسبت‌های مهم نیز استفاده می‌شود. بسیاری از سرمایه‌گذاران در دنیا بر روی نقره فیزیکی، یا سایر روش‌های معاملاتی آن، سرمایه‌گذاری‌ می‌کنند.

معامله و نمودار نقره

فلزات گرانبها، فلزاتی هستند که به دلیل کمیاب بودن از ارزش بالایی برخوردارند. این گروه به طور کلی از پلاتین، طلا و نقره تشکیل می‌شوند. اگرچه طلا مورد علاقه اکثر سرمایه‌گذاران است، نقره نیز به دلیل قیمت و کاربرد آن، فلزی است که بسیار مورد توجه است. همانطور که در بالا ذکر شد، نقره معمولاً در تولید جواهرات و سکه، و همچنین در صنعت عکاسی استفاده می‌شود. همچنین یکی از عناصر کلیدی الکترونیک است زیرا دارای بالاترین‌رسانایی نسبت به سایر فلزات است.

بسیاری از شرکت‌های نقره دارای معادن اختصاصی خود هستند، و در آنجا نقره و سایر فلزات گرانبها را استخراج می‌کنند. بیش از ۲۶۶۰۰ تن نقره در سال ۲۰۱۸ حفاری شد. چین، مکزیک و پرو بیشترین میزان نقره را در آن سال استخراج کردند. در همین زمان حدود ۸۷۰ تن نقره از ایالات متحده به دست آمد. بیشتر تولید نقره جهان به عنوان یک محصول جانبی از معادن سرب روی، مس و طلا حاصل می‌شود.

سرمایه‌گذاران و معامله گران، نقره را از طریق بازار‌های کالا خریداری می‌کنند. بازار‌های کالا‌های رایج برای فلزات گرانبها در ژاپن، لندن، اروپا و ایالات متحده وجود دارد.  سرمایه‌گذاران می‌توانند دارایی‌هایی را خریداری کنند که توسط فلز گرانبها پشتیبانی می‌شوند، بدون اینکه نیازی به نگهداری خود نقره داشته باشند، مانند صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF)، سهام در شرکت‌های نقره، و صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.