پرداخت ریبیت فارکس | بازگشت رایگان کارمزد

معامله‌گران فارکس در معاملات خود کمیسیون قابل توجهی به بروکر می‌پردازند. بروکرهای انگشت‌شماری هستند که بخشی از این کمیسیون را در انتهای معامله تحت عنوان ریبیت به شما باز می‌گردانند. اما اکثر بروکرها چنین برنامه‌ای ندارند و تمام کمیسیون را به عنوان درآمد خود بر می‌دارند. 

ما قصد داریم بخشی از این کمیسیون را به خود شما بازگردانیم. در برخی از بروکرها مانند لایت فارکس و آمارکتس این فرآیند به صورت اتوماتیک به حساب شما در بروکر اضافه خواهد شد و در بخشی بروکرها به صورت ماهیانه برای شما واریز خواهد شد.

undraw confirmation 2uy0

اگر در هر کدام از بروکرهای زیر حساب دارید و قصد دارید بخشی از کارمزد شما به خودتان بازگردانده شود، در تلگرام با پشتیبانی در ارتباط باشید.

ریبیت چیست؟

ریبیت (Rebate) یا کش بک در لغت به معنای تخفیف و در فارکس به پولی گفته می‌شود که بروکر بخشی از درآمد حاصل از اسپرد را به کاربران باز می‌گرداند.

مزایای ریبیت چیست؟

یکی از راه‌های درآمد بروکرها دریافت کارمزد از کاربران است. برای هر معامله، معامله‌گران باید در ابتدا اسپرد معامله را پرداخت کنند. میزان اسپرد در بروکرها متفاوت است و نرخ ثابتی ندارد.

از آنجایی که بیشتر معامله‌گران علاقه‌مند هستند تا کارمزد کمتری را  پرداخت کنند، ریبیت می‌تواند به آنها در بازپس گرفتن بخشی از کارمزدهای معاملات خودشان از بروکر کمک کند.

ریبیت به تمامی معاملات شما تعلق خواهد گرفت و مهم نیست معامله شما با سود یا ضرر بسته شود، مبلغ پرداختی تحت عنوان ریبیت با توجه به میزان لاتی که معامله شده، برگشت داده خواهد شد.

آيا می‌توان ریبیت را برداشت کرد؟

بله. ریبیت قابل برداشت است. همچنین می‌توانید با مبلغی که به عنوان ریبیت یا کش بک دریافت کرده‌اید معامله کنید.

برای آنکه اهمیت ریبیت را بهتر متوجه شوید به مثال زیر توجه کنید:

تصور کنید شما بر روی EUR/USD معامله‌ خرید با حجم 1 لات باز کرده‌اید و اسپرد معامله شما 2 پیپ است. فرقی ندارد که معامله شما به حد ضرر یا حد سود شما برخورد کند، در هرحالت شما بایستی کارمزد بروکر را پرداخت کنید. شاید در ظاهر میزان 2 پیپ مبلغ زیادی نباشد اما اگر تعداد معاملات شما افزایش یابد اسپرد پرداختی شما تبدیل به مبلغ قابل توجهی خواهد شد.

ریبیت به شما کمک می‌کند تا با دریافت بخشی از کارمزدها، به صورت ماهانه مبلغی را دریافت کنید و به نوعی یک درآمد ثابت داشته باشید. همچنین ریسک از بین رفتن تمامی سرمایه خود با دریافت کارمزدها، کاهش دهید.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.