مهمترین رویدادهای اقتصادی در بازار فارکس طی 24 ساعت آینده!

در ادامه به برخی از مهمترین رویدادهای 24 ساعت آینده اشاره خواهیم کرد. برای مشاهده لیست کامل، میتوانید تقویم اقتصادی ایران بروکر را بررسی نمایید.

  1. در ساعت 10:30 آمار خرده فروشی کشور آلمان است که بر EUR تاثیر می گذارد. انتظار می رود این شاخص برای دوره سالانه با رشد از %6.4- به %5- همراه باشد که تحقق آن تقویت بیشتر یورو را به همراه خواهد داشت.
  2. در ساعت 13:30 برگزاری سخنرانی خانم لاگارد افزایش تحرکات EUR را به همراه خواهد داشت.
  3. در ساعت 13:30 انتشار داده های تولید ناخالص داخلی (GDP) اروپا برای معامله گران مهم خواهد بود. فعلا انتظار ▫️عدم تغییر در نرخ های قبلی وجود دارد. اما هرگونه تغییری به شدت EUR را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
  4. در ساعت 16:45 اعلام تغییرات اشتغال بخش خصوصی ایالات متحده برای معامله گران مهم خواهده بود. تحقق افزایش این آمار از 106 هزار به 195 هزار نفر USD را تقویت خواهد کرد.
  5. در ساعت 18:30 آقای پاول در مقابل کنگره آمریکا به ارائه گزارش می پردازد. سخنان ایشان در سمت رئیس فدرال رزرو می تواند سرنخ های روشنی با به بازار ارائه کند از این رو در زمان این سخنرانی USD تحت نوسان بازار قرار خواهد داشت که طبیعتا کل بازار را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
  6. در ساعت 3:20 بامداد پنج شنبه شاخص تولید ناخالص داخلی ژاپن اعلام می شود. انتظار می رود که برای دوره فصلی رقم این شاخص در %0.2 ثابت بماند. در صورت مشاهده تغییر مثبت، JPY تقویت می شود.
  7. در ساعت 5:00 بامداد پنج شنبه شاخص های قیمت مصرف کننده و تولید کننده چین منتشر می شود. انتظار بر این است که CPI سالانه با کاهش از %2.1 به %1.9 کاهش داشته باشد. تحقق این کاهش بر ارزهای AUD و NZD فشار بیشتری وارد می کند.

سخنرانی آقای پاول یکی از مهمترین رویدادهای امروز است.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.