رابرت کیوساکی: آمریکا ورشکسته شده است!

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر فقیر، می‌گوید که آمریکا ورشکسته شده است؛ زیرا قانون‌گذاران درگیر مذاکرات طولانی بر سر سقف بدهی هستند. او گفت:

بدهی‌های تأمین‌نشده به‌عنوان تأمین اجتماعی بیش از 250 تریلیون دلار است، در حالی که ایالات متحده با بدهی احتمالی مواجه است.

نظر رابرت کیوساکی در مورد بحران بدهی ایالات متحده

نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر فقیر، دیدگاه خود را در مورد بحران بدهی ایالات متحده و مذاکرات طولانی پیرامون سقف بدهی به اشتراک گذاشته است. پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال 1997 توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیشتر از شش سال است که در فهرست پرفروش ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد و بیش از 32 میلیون نسخه از این کتاب به بیش از 51 زبان در بیش از 109 کشور فروخته شده است.

کیوساکی روز چهارشنبه در توییتی نوشت: «سیاست‌مداران در حال بحث در مورد افزایش 30 تریلیون دلار بدهی ایالات متحده در کمدی تلخ «تئاتر کابوکی» هستند.

حقیقت این است که: ایالات متحده ورشکسته است. بدهی‌های بدون پشتوانه به‌عنوان تامین اجتماعی بیش از 250 تریلیون دلار است. دارایی‌های مشتق بازار مالی هزاران تریلیون اندازه‌گیری می‌شود.

او سپس توصیه همیشگی خود را برای خرید طلا، نقره و بیت‌کوین تکرار کرد. نویسنده مشهور توضیح داد که این سه سرمایه‌گذاری برای زمان‌های بحرانی بهترین هستند.

کیوساکی معتقد است که بدهی ایالات متحده از رقم معمول ذکر شده 31.4 تریلیون دلار فراتر رفته است که نشان‌دهنده وضعیت شدیدتر است. یک مطالعه نشان می‌دهد که تعهدات خارج از دفتر یا بدهی‌های بدون بودجه ایالات متحده، بالغ بر 250 تریلیون دلار است.

در ماه مارس، نویسنده پدر پولدار پدر فقیر پیش‌بینی کرد که سقوط بعدی بازار مشتقات یک کوادریلیون دلاری خواهد بود. او هشدار داد که افزایش نرخ بهره فدرال رزرو باعث سقوط سهام، اوراق قرضه، املاک و مستغلات و همچنین دلار آمریکا خواهد شد.

کیوساکی در یک توئیت بعدی در روز جمعه نگرانی خود را در مورد رکود اقتصادی آلمان مطرح کرد و هشدار داد که ایالات متحده ممکن است در مرحله بعدی شکست بخورد. اقتصاد آلمان در سه ماهه اول سال جاری رکود شدیدی را تجربه کرد. این نویسنده مشهور با اشاره به بحران بانکی که در آن چندین بانک بزرگ شکست خوردند، نوشت:

اولین بانک‌های کشورهای بعدی کدام خواهند بود؟ آیا آلمان اولین کشوری خواهد بود که شکست می‌خورد؟ اگر آلمان شکست بخورد کدام کشور بعدی خواهد بود؟

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥