ارزش بازار په‌په نصف شد؛ این میم کوین در معرض سقوط شدید قرار دارد!

په په که در چند وقت اخیر سر وصدای زیادی به پا کرده بود اخیرا با شکست‌های مکرری مواجه شده است و شاهد کاهش سرسام‌آور قیمت و ارزش بازار خود بوده است. اکنون سرمایه‌گذاران در مورد آینده په په دچار شک و تردید شده‌اند.

په په در ابتدا، توجه علاقه‌مندان به کریپتو و دوستداران شت کوین‌ها را به خود جلب کرد و از محبوبیت شخصیت نمادین Pepe the Frog استفاده کرد. این توکن با استفاده از موج دیوانه‌کننده مبتنی بر الگوهای رفتاری، یک رالی صعودی خیره‌کننده را تجربه کرده بود.

په په از کاهش شدید قیمت رنج می‌برد!

په په به یک باره دچار تغیرات منفی شد و در حال حاضر در رکود و ریزش شدید قیمتی به سر می‌برد، طبق آمار ایران بورکر قیمت این شت کوین به شدت پایین آمده است و در حال حاضر با 0.00000102 دلار معامله می‌شود. این توکن در 24 ساعت گذشته با 17 درصد ریزش مواجه شده است و کاهش آن در طول هفت روز گذشته حتی نگران‌کننده‌تر بوده و به رقم خیره‌کننده 28.4 درصد رسیده است.

په په در اوج خود، دارای مارکت کپ بیش از یک میلیارد دلار بود. با این حال، ریزش اخیر شاهد کاهش ارزش بازار توکن به زیر 500 میلیون دلار در زمان انتشار این خبر بوده است.

مارکت کپ په په
ارزش کل بازار کریپتو در نمودار روزانه TradingView.com به 1.05 تریلیون دلار کاهش یافت.

مبارزه با میم کوین‌ها برای بازیابی و توضیحات احتمالی

نزول په په سؤالاتی را در مورد عوامل زمینه‌ای در سقوط آن ایجاد می‌کند. در حالی که عناصر متعددی می‌توانند نقش داشته باشند، یک توضیح احتمالی در تغییر احساسات بازار به سمت توکن‌های میم نهفته است.

این توکن‌ها که اغلب از طریق رسانه‌های اجتماعی محبوبیت پیدا می‌کنند، با توجه بیشتر سرمایه‌گذاران، به انتخاب‌های سرمایه‌گذاری خود، با بررسی دقیق و شک و تردید بیشتری مواجه شده‌اند.

شکایت SEC از بایننس به مشکلات په په اضافه می‌کند

با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) از بایننس، که موج شوک را در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است، په په با چالش‌های بیشتری روبه‌رو خواهد شد. پیامدهای این شکایت باعث شده است که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال اصلی با فشار نزولی روبه‌رو شوند.

این حرکت نزولی فشار فروش روی په په را افزایش داده است. احساسات نزولی پیرامون بیت‌کوین بر بازار ارزهای دیجیتال، از جمله میم‌توکن‌هایی مانند په په سایه افکنده است و نگرانی‌هایی را در مورد توانایی این توکن برای حفظ ارزش خود ایجاد کرده است.

با تداوم ضعف بیت کوین، په په در برابر فشار فروش بیشتر آسیب‌پذیر می‌شود. تحلیل‌گران پیش‌بینی می‌کنند که در صورت تداوم حرکت نزولی، افت تا 0.0000008579 دلار یا حتی کمتر امکان‌پذیر است.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥