پی پل استیبل کوین PYUSD را در شبکه اتریوم راه اندازی می‌کند

پی پل استیبل کوین PYUSD را روی اتریوم راه اندازی می‌کند و راه را برای انقلاب پرداخت دیجیتال هموارتر خواهد کرد.

شرکت فناوری مالی آمریکایی PayPal اعلام کرد که یک استیبل کوین جدید به نام PayPal USD (PYUSD) را در آگوست راه اندازی می‌کند.

استیبل کوین وابسته به دلار آمریکا توسط Paxos Trust Co منتشر خواهد شد و به طور کامل توسط سپرده‌های دلاری آمریکا، اوراق خزانه کوتاه مدت و معادل‌های نقدی مشابه پشتیبانی می‌شود. این استیبل کوین بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است و برای پرداخت‌های دیجیتال و وب 3 طراحی شده است. همچنین این شرکت اعلام کرد، به زودی در دسترس مشتریان آمریکایی قرار خواهد گرفت.

راه اندازی PYUSD، اولین استیبل کوین توسط یک موسسه مالی بزرگ، گواهی بر کاربرد عملی فناوری بلاک چین است. چارلز کاسکاریلا، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Paxos، نهاد ناظر، اظهار داشت که این یک جهش استثنایی به جلو برای هر دو حوزه دارایی دیجیتال و صنعت مالی است و قدرت دگرگون کننده نوآوری بلاک چین را تقویت می‌کند.

این استیبل کوین پتانسیل تبدیل شدن به توکن بومی سرویس رمزارز پی پال را دارد و هدف از در دسترس بودن آن در بلاک چین اتریوم، پر کردن شکاف بین ارزهای دیجیتال سنتی و فیات است و به مشتریان، بازرگانان و توسعه‌دهندگان خدمات ارائه می‌دهد.

برای تقویت شفافیت، صدور PayPal USD توسط Paxos Trust Company تحت نظارت اداره خدمات مالی ایالت نیویورک تنظیم می‌شود. این شرکت قصد دارد با انتشار گزارش‌های ذخیره عمومی ماهانه و گواهی‌های شخص ثالث از ارزش دارایی‌های ذخیره، نگرانی‌های احتمالی را کنار بزند.

پی پل دارای بیش از 350 میلیون کاربر فعال است و در حال حاضر به کاربران در آمریکا و انگلستان امکان خرید، فروش و نگهداری بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین را می‌دهد و در عین حال امکان پرداخت در دارایی‌ها را نیز فراهم می‌کند.

دن شولمن ()، مدیرعامل پی پل امیدوار است که استیبل کوین جدید به بخشی از زیرساخت کلی پرداخت تبدیل شود. این شرکت برای اولین بار برنامه خود را برای راه اندازی یک ارز دیجیتال استیبل کوین در ژانویه 2022 تأیید کرد و ادعا کرد که با تنظیم کننده‌های مربوطه همکاری نزدیکی خواهد داشت.

در حالی که چندین استیبل کوین در بازار کریپتو موجود است، استیبل کوین پی پل اولین موردی خواهد بود که توسط یک شرکت بزرگ پرداخت راه اندازی می‌شود.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥