Search
Close this search box.

دادستان نیویورک از صرافی کوینکس شکایت کرد!

لتیتیا جیمز، دادستان کل نیویورک روز چهارشنبه از کوینکس شکایت کرد. این دادستان صرافی ارزهای دیجیتال را به انجام معاملات غیرقانونی به دلیل عدم ثبت نام به عنوان یک واسطه در ایالت متحده متهم کرد.

در اسنادی که به دادگاه ایالتی نیویورک در منهتن ارسال شد، جیمز CoinEx را متهم کرد که “درگیر اقدامات متقلبانه مکرر و مداوم است.”

او گفت که شکست کوینکس در ثبت نام به عنوان یک واسطه کالا و اوراق بهادار یا فروشنده اوراق بهادار قبل از خرید و فروش توکن، قانون مارتین را نقض می‌کند، قانون قدرتمند ایالتی که برای مبارزه با کلاهبرداری مالی استفاده می‌شود.

جیمز همچنین گفت که کوینکس بدون مجوز دولت به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال جهانی خود را حفظ کرده و ماه گذشته از احضاریه خود برای شهادت در مورد فعالیت‌های تجارت دارایی‌های دیجیتال خود پیروی نکرده است.

جیمز در بیانیه‌ای گفت:

دوران شرکت‌های رمزارز مانند CoinEx که به گونه‌ای عمل می‌کنند که قوانین برای آنها اعمال نمی‌شود به پایان رسیده است.

CoinEx بلافاصله به درخواست‌ها برای اظهار نظر پاسخ نداد.

طبق اسناد دادگاه، این شرکت مستقر در هنگ کنگ در سال 2017 تاسیس شد و با نام Vino Global Ltd نیز شناخته می‌شود ادعا می‌کند که ارزش تراکنش 30 روزه 13.66 میلیارد دلاری دارد.

با توجه به حساسیت‌های صورت گرفته در مورد صرافی کوینکس، بهتر است تا اقدمات امنیتی را جدی بگیرید و در صورت امکان ریسک دارایی خود را کاهش دهید. در هر صورت، منتظر پاسخ کوینکس هستیم و به اطلاع شما خواهیم رساند.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات