دوج کوین و BNB بخشی از برنامه ماسک برای توییتر

چارلز هاسکینسون یکی از بنیانگذاران کاردانو می‌گوید که دوج کوین و BNB می‌تواند بخشی از برنامه‌های ایلان ماسک برای توییتر باشند.

هاسکینسون در سخنرانی خود در کنفرانس  Web Summit پیش‌بینی کرد که خرید توییتر توسط ایلان ماسک می‌تواند باعث شود 200 میلیون کاربر دیگر وارد بازار کریپتوکارنسی شوند و احتمالا مدیرعامل تسلا از ارز دیجیتال مورد علاقه خود دوج کوین در این پلتفرم استفاده می‌کند.

البته دوج کوین در حال حاضر برای استقرار 200 میلیون کاربر جدید مناسب نیست. ولی با اضافه کردن یک زنجیره جانبی از دوج در کاردانو می‌تواند این مشکل را حل کرد.

او در ادامه توضیح می‌دهد که در مورد ارزهای دیجیتال چیزهای جالب زیادی در افق می‌بیند.

هاسکینسون می‌گوید ما در میانه نسل سوم ارزهای دیجیتال هستیم. نسل اول تمرکززدایی بود که بیت کوین برنده آن است. موج دوم قراردادهای هوشمند بود که توسط اتریوم ارائه شد. اما موج سوم مقیاس پذیری، قابلیت همکاری و حاکمیت فضا است.

سرمایه‌گذارای 500 میلیون دلاری بایننس در توییتر بخش دیگری از صحبت‌های هاسکینسون بود. او در این باره می‌گوید احتمالا مدیرعامل بایننس نیز می‌خواهد بخشی از ادغام این شبکه اجتماعی با ارزهای دیجیتال باشد.

البته پیش از این نیز مدیرعامل بایننس اعلام کرد بود هدف از این سرمایه‌گذاری این است که بخشی از روند اتصال توییتر به وب 3 باشد.

مدیرعامل بایننس می‌گوید دلایل زیادی وجود دارد که ما در توییتر سرمایه‌گذاری کنیم و از جمله اینکه توییتر یک پلتفرم آزادی بیان است.

این صرافی همزمان با سرمایه‌گذاری در توییتر، شاخص Bluebird را راه‌اندازی کرد. این شاخص ارز دیجیتال عملکرد توکن بومی این صرافی یعنی BNB، دوج کوین و یک ارز کمتر شناخته شده به نام MARK را ردیابی می‌کند.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.