فروش زمین‌های مجازی متاورس در سه ماهه اول 2023 رکورد شکست!

با وجود تمایل به کنار گذاشتن توکن‌های غیرقابل تغییر NFT، این موضوع نه تنها پابرجاست بلکه داده‌های اخیر حاکی از گسترش آن نیز هست.

آخرین گزارش DappRadar گام‌های پیشرفت NFTها در سه ماهه اول را نشان می‌دهد. روند رو به رشد NFT متاورس نشانی از موفقیت آن است.

بر اساس گزارش اخیر DappRadar، سه ماهه اول سال 2023 افزایش چشم‌گیر در حجم معاملات زمین‌های دیجیتال مشاهده شد و با رشدی 277.12 درصدی به رقم 311 میلیون دلاری رسید.

از زمان سقوط Terra Luna در می 2022، سه ماهه اول امسال برای NFTها و دنیای مجازی پردرآمدترین دوره محسوب می‌شود.

JyfI6LfKXw1JljSJyi4IKCBhruKVYeh8 E DUAwBv7sXxvi96kIh1gsg7GbYw HoviZ2WrOIfrS5 M1wB1XPktwCNgabDJriV98TbYKLP4v 50ClbheHAMPFa ibSQ0sHx mlUnCYTjEkDWpzj5 iA

به‌علاوه، تعداد معاملات زمین به بالاترین حد خود یعنی 146690 رسیده است که نشان‌دهنده افزایش باورنکردنی 83.56 درصدی نسبت به سه ماهه قبل است.

این اعداد به‌وضوح  حاکی از افزایش محبوبیت و پتانسیل بالقوه زمین‌های دیجیتال است. این دوره برای جامعه NFT متاورس زمانی شگفت‌آوری خواهد بود.

با توجه به تعداد فروش، Otherdeed با آمار قابل‌توجه 65399 ظاهر شد – افزایش قابل توجه 138.80درصدی نسبت به سه ماهه قبلی سال 2022، بالاترین رکورد را به نام خود ثبت کرد.

در مقابل، The Sandbox و Decentraland به‌ترتیب به جایگاه‌های چهارم و هفتم تنزل داشتند، این موضوع شواهدی دال بر تثبیت جایگاه Otherdeed در نقش بازیگر مهم در بازار زمین دیجیتال است.

این آمار اهمیت رو به رشد Otherdeed را نشان می‌دهد و پتانسیل بازار NFT متاورس را برجسته می‌کند.

t97YrbTfPfM8LtBqCck8ABcskfDdV5S2VIfkHMWdwnBMypCFLk9P VUol3N5EyQxJM8TWFFL07dLY Km06QbQ75kFhriG4ZwWIelXgNUs7FNOALtFb6 d1ir7 EE9gKm7 iNmXVuQ5UFzFPP5 oSA

افزایش فروش کلکسیون مد NFT متاورس 

گزارش DappRadar بر افزایش کلی فروش NFT های متاورس، به‌ویژه مجموعه‌های مد NFT تاکید کرد. این مطالعه نشان داد که کلکسیون‌های مد NFT در طی این بازه زمانی 366.4 میلیون دلار و حجم فروش 293399 را به همراه داشته است.

یکی از موفق‌ترین مجموعه‌های NFT مد، Adidas Originals into the Metaverse بود که بالاترین حجم معاملات تاریخ را با 144 میلیون دلار و 47399 فروش به خود اختصاص داد.

در سه ماهه اول سال 2023، چشم‌انداز مجموعه‌های مد NFT برتر تغییر کرد، به‌طوری که مجموعه‌های 10KTF اکنون بر بازار تسلط دارند و 74درصد از کل حجم معاملات مجموعه‌های مد NFT را تشکیل می‌دهند.

علی‌رغم حال و هوای غالب در کریپتوها، متاورس NFT ها مسیر خود را پیدا کرده‌اند. با شتاب گرفتن مکالمات پیرامون Web3 و سرازیر شدن سرمایه‌های بیشتر به این بخش، NFT های متاورس و NTFs رشد بیشتری را در ماه‌های آینده تجربه خواهند کرد.

گزارش‌های اخیر DappRadar پتانسیل NFT های متاورس را نشان می‌دهد و توانایی آنها را در ایجاد حجم معاملات قابل توجه و جلب‌توجه سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان بیان می‌کند.

با تکامل و بلوغ فضای متاورس، پیشرفت‌های هیجان‌انگیزتری در NFT را شاهد خواهیم بود.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.