از شوخی تا دنیای مجازی؛ متاورس شیبا در شیباریوم راه اندازی خواهد شد!

شیباریوم، بلاک چین لایه ۲ شیبا، قرار است “SHIB The Metaverse” را راه‌اندازی کند که هدف آن یکسان کردن چشم‌انداز چند دنیا در متاورس است. کاربران می‌توانند کسب و کارها، ساختارها، پلتفرم‌های مالی غیرمتمرکز (Defi) و موارد دیگر را بسازند. این پروژه همچنین قصد دارد قابلیت‌های خود را به بازی گسترش دهد و از استودیوهای سراسر جهان دعوت کرده است تا از بلاک چین Shibarium برای ایجاد بازی‌های جدید استفاده کنند.

به گفته توسعه‌دهنده اصلی Shytoshi Kusama، SHIB The Metaverse استانداردهای جدیدی را بر اساس توکن بومی اکوسیستم شیبا تعیین خواهد کرد. این پروژه در جشنواره امسال South by Southwest (SXSW) پیش‌نمایش شد.

این پروژه توسط Sherri Cuono، مشاور Metaverse، پشتیبانی شده است، که معتقد است تکنیک‌های رمزنگاری پیشرفته Shibarium می‌تواند مزایای فنی مانند افزایش توان عملیاتی، کاهش تأخیر، هزینه‌های کمتر، بهبود حریم خصوصی و امنیت، و انعطاف‌پذیری و قابلیت همکاری بیشتر را فراهم کند. ملاقات کوئونو با تد شیلوویتز، آینده‌ پژوه شرکت تولید فیلم آمریکایی پارامونت پیکچرز، گمانه‌زنی‌هایی درباره پیشرفت‌های قابل توجه در پروژه SHIB The Metaverse ایجاد کرده است.

در حال حاضر، توکن Shiba Inu دارای احساسات نزولی است و قیمت معاملاتی آن 0.00001 دلار است. قیمت در 24 ساعت گذشته کمی بیش از 3 درصد و در هفت روز گذشته 5.9 درصد کاهش یافته است. با این حال، پروژه SHIB The Metaverse قصد دارد شیبا را از یک جامعه میم محور به یک جنبش مبتنی بر فناوری تبدیل کند و فرصت‌ها و تجربیات جدیدی را برای کاربران در متاورس ایجاد کند.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.