امتیاز شما به این صرافی:

امتیاز ایران بروکر:
3.2/10
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

معرفی و بررسی صرافی زرین‌دکس | Zarindax

معرفی صرافی زرین دکس | همه چیز درباره اعتبار صرافی زرین‌دکس

صرافی ارز دیجیتال زرین‌دکس در بهمن 1400 فعالیت خود را آغاز کرده است. این صرافی توسط مجموعه زرین‌پال، نخستین پرداخت‌یار دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی کشور، راه‌اندازی شده و هم‌اکنون به صورت مستقل فعالیت می‌کند.

نام صرافی

زرین‌دکس | Zarindax

امنیت

متوسط

امتیاز کاربران

5
(5)

نوع صرافی

ایرانی

سال تأسیس

1400

سال ثبت دامنه

2021

دفتر مرکزی

البرز

ایمیل

info@zarindax.com

تلفن

02145628800

تعداد توکن‌ها

بیش از 50

کارمزد معاملات

حداکثر 0.0025 درصد

راه‌های پشتیبانی

تیکت, چت آنلاین

پشتیبانی ۲۴ ساعته

اپلیکیشن اختصاصی

پشتیبان تلگرام

کانال رسمی تلگرام

امکان معامله بدون احراز هویت

امکان ترید در بازار معاملاتی (P2P)

نگهداری دارایی در صرافی

افشای ریسک: مسئولیت انتخاب صرافی و مشکلات احتمالی آن و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();
فهرست مطالب

در این مقاله به نقد و بررسی صرافی ارز دیجیتال زرین‌دکس خواهیم پرداخت و سطح خدمات این صرافی را برای شما عزیزان زیر ذره بین قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید.

زرین‌دکس

بررسی اعتبار صرافی زرین‌دکس

عتبار یک صرافی ارز دیجیتال بسیار حائز اهمیت است و باید با دقت مورد بررسی قرار گیرد. در واقع، صرافی‌های ارز دیجیتال به عنوان محلی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال عمل می‌کنند و بسیاری از افراد از این بسترها برای تبادل رمزارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند. به همین دلیل فعالیت در پلتفرم‌های نا ایمن ممکن است تجربیات تلخی برای کاربران به همراه داشته باشد.

صرافی ارز دیجیتال زرین‌دکس در سال 1400 فعالیت خود در زمینه ارائه خدمات مربوط به خرید و فروش و معاملات رمزارزها آغاز کرده است. تا کنون (18 اردیبهشت 1402) گزارشی مبنی بر هک، پولشویی و یا کلاهبرداری این صرافی منتشر نشده است.

طبق اطلاعات به‌دست آمده از سایت Similarweb، سایت این صرافی به طور متوسط ماهیانه 16 هزار بازدید کننده دارد. این میزان بازدید برای یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی میزان کمی است. همچنین دامنه این سایت در سال 2021 راه‌اندازی شده است.

zarindax in similarweb

لازم به ذکر است در بحث اعتبارسنجی صرافی‌های ارز دیجیتال ارائه یک نظر قطعی، عاقلانه نمی‌باشد. زیرا بازار رمزارزها همواره دارای نوسانات شدیدی بوده و حتی بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال نیز ممکن است حین نوسانات شدید بازار دچار مشکلاتی شوند و نتوانند خواسته‌های کاربران خود را به خوبی برآورده کنند.

ثبت نام و حراز هویت در صرافی زرین‌دکس

احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال مدتی است که به یکی از دغدغه‌های کاربران برای فعالیت در یک پلتفرم تبدیل شده است. زیرا بسیاری از کلاهبرداران و افراد سودجو از طریق صرافی‌های مختلف اقدام به سرقت وجوه و اطلاعات کاربران می‌کنند.

فعالیت  استفاده از خدمات صرافی زرین‌دکس منوط به احراز هویت و ارسال اطلاعات مربوط برای صرافی بوده و بدون انجام این مراحل، کاربران نمی‌توانند در این پلتفرم به خرید و فروش بپردازند.

کارمزد معاملات در صرافی زرین‌دکس

صرافی‌های ارز دیجیتال به عنوان بستری برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال، کارمزدی را برای دریافت خدماتشان از کاربران دریافت می‌کنند. کارمزد صرافی‌ها معمولاً به صورت درصدی از مبلغ تراکنش محاسبه می‌شود. این کارمزد ممکن است برای تراکنش‌های خرید و فروش متفاوت باشد و به دلیل نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال، ممکن است در طول زمان تغییر کند.

کارمزد معاملات در صرافی ارز دیجیتال زرین‌دکس بر اساس حجم معاملات کاربران دریافت می‌شود. حداکثر کارمزد دریافتی از کاربران در این صرافی، 0.0025 درصد است که نسبت به باقی صرافی‌های ایرانی مناسب است. می‌توانید از طریق این لینک به صفحه کارمزد صرافی زرین‌دکس دسترسی داشته باشید.

خدمات صرافی زرین‌دکس

خدمات و امکاناتی که هر صرافی برای کاربران و مشتریان خود فراهم می‌کند، متفاوت است. برخی از صرافی‌ها، علاوه بر امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال، قابلیت تبدیل آن‌ها به ارزهای دیگر را نیز دارند. همچنین، برخی صرافی‌ها از طریق پلتفرم‌های متعددی ارائه خدمات می‌دهند که در آن‌ها کاربران می‌توانند ارزهای دیجیتال خود را مدیریت کنند و به معامله بپردازند. امکاناتی همچون وجود کیف پول‌های چندگانه، امنیت بالا و پشتیبانی بهتر، برای کاربران صرافی بسیار حائز اهمیت هستند. صرافی‌هایی که این امکانات را برای کاربران خود فراهم کنند، معمولاً بیشترین توجه را به سوی خود جلب می‌کنند.

صرافی ارز دیجیتال زرین‌دکس خدمات مناسبی را برای کاربران خود فراهم کرده است. این پلتفرم خدمت خود را برای انواع کاربران با هر سطح دانشی فراهم کرده است. در این صرافی امکان معامله انواع ارزهای دیجیتال به صورت فروشگاهی (OTC) و همتابه‌همتا (P2P) ممکن است.

market zarindax 1

در قسمت بازار معاملاتی این صرافی، امکان معامله به دو صورت ریالی و تتری موجود است. در قسمت تتری مبدا تمام معاملات رمزارز تتر (USDT) است و قیمت‌ها به صورت دلاری به کاربر نمایش داده می‌شود. اما در قسمت ریالی نیازی به داشتن تتر نیست و امکان معامله تنها با ریال فراهم است. علاوه بر این موارد، کاربران در این بخش می‌‌توانند از انواع روش‌های سفارش‌گذاری مختلف مانند حد سود، حد صرر و… برای معاملات خود استفاده کنند.

یکی از امکانات این صرافی که در کمتر پلتفرم داخلی یافت می‌‌شود، قابلیت تبدیل سریع دارایی‌ها است. در این بخش مشتریان می‌توانند دارایی‌های خود را بدون نیاز به خرید و فروش به رمزارزهای مختلف تبدیل کنند.

convert in

علاوه بر این موارد، این صرافی دارای کیف پول اختصاصی است تا کاربران برای نگهداری درایی‌های خریداری شده مشکلی نداشته باشند و نیاز نباشد تا در هنگام خرید انواع رمزارزها، آن را به کیف پول دیگری انتقال دهند.

تنوع رمزارزها نیز در این صرافی نمره قابل قبولی گرفته و امکان خرید بیش از 50 رمزارز مختلف در این پلتفرم وجود دارد که می‌تواند نیاز تعداد بسیار زیادی از کاربران را برآورده کند.

پشتیبانی صرافی زرین‌دکس

پشتیبانی در یک صرافی ارز دیجیتال شامل ارائه خدمات به مشتریان برای رفع مشکلات فنی، پاسخگویی به سوالات و رفع ابهامات و همچنین اطمینان از امنیت تراکنش‌های مشتریان می‌شود. یکی از مهمترین عوامل موثر در بالا بردن رضایت مشتریان، جلب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی، پشتیبانی صرافی است.

صرافی ارز دیجیتال زرین‌دکس از طریق چت آنلاین و تیکت با کاربران خود در ارتباط است تا سوالات آنان را پاسخ داده و با آنان در ارتباط باشد.

با توجه به ارتباط کارشناس ایران بروکر با پشتیبانی آنلاین این صرافی، سرعت پاسخگویی پشتیبانی به کاربران مناسب نمی‌باشد.

سخن پایانی

در این مقاله صرافی ارز دیجیتال زرین‌دکس برای شما مورد بررسی قرار گرفت. امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

زرین‌دکس با وجود اینکه یک صرافی تازه تاسیس به‌شمار می‌رود و مدت زیادی از فعالیت آن نگذشته است، سطح امکانات و خدمات مناسبی را برای طیف وسعیی از کاربران فعال در حوزه رمزارزها فراهم کرده است. این موضوع می‌تواند زرین‌دکس را به محیط مناسبی برای انواع کاربران تبدیل کند.

از کارمزد پایین، کیف پول اختصاصی و محیط کاربر پسند می‌توان به دیگر مزایای این صرافی داخلی اشاره کرد.

صرافی ارز دیجیتال زرین‌دکس از سال 1400 فعالیت خود را آغاز کرده است و تا کنون مشکل خاصی نداشته است.

حداکثر کارمزد دریافتی در این صرافی، 0.0025 درصد است.

مزایا

معایب

نظر شما درباره‌ی صرافی زرین‌دکس | Zarindax چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
جدید‌ترین
قدیمی‌ترین پرطرفدارترین
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
امید

این صرافی خیلی خوبه. پشتوانه زرین پال رو داره و صرافی خود زرین پال هست – از نظر اعتبار چون زرین پال پشتش هست خیلی معتبرتر هست

کوکوین
کوینکس
نوبیتکس
بینگ ایکس
اکسیر
والکس

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.