امتیاز شما به این صرافی:

امتیاز ایران بروکر:
2.5/10
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

معرفی و بررسی صرافی رمزپلاس | Ramzplus

آیا صرافی رمزپلاس معتبر است؟ | قبل از ثبت نام حتما بخوانید!

برای فعالیت و خرید و فروش رمزارزهای مختلف در بازار کریپتوکارنسی، هر فرد نیاز به فعالیت در یک صرافی دارد تا از طریق آن به بازار جهانی ارزهای دیجیتال متصل شود. صرافی رمزپلاس یک صرافی ایرانی ارز دیجیتال است که در این مطلب به بررسی این پلتفرم خواهیم پرداخت.

نام صرافی

رمزپلاس | Ramzplus

امنیت

متوسط

امتیاز کاربران

0
(0)

نوع صرافی

ایرانی

سال تأسیس

سال ثبت دامنه

دفتر مرکزی

تهران

ایمیل

تلفن

02191002050

تعداد توکن‌ها

بیش از 30

کارمزد معاملات

حداکثر 0.35 درصد

راه‌های پشتیبانی

تیکت, چت آنلاین, تلفنی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

اپلیکیشن اختصاصی

پشتیبان تلگرام

کانال رسمی تلگرام

امکان معامله بدون احراز هویت

امکان ترید در بازار معاملاتی (P2P)

نگهداری دارایی در صرافی

افشای ریسک: مسئولیت انتخاب صرافی و مشکلات احتمالی آن و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();
فهرست مطالب

صرافی ارز دیجیتال رمزپلاس یکی از پلتفرم‌های ایرانی فعال در زمینه خدمات ارزهای دیجیتال است. در این مقاله به نقد و بررسی این صرافی داخلی خواهیم پرداخت تا کاربران به طور دقیق با این صرافی آشنا شوند.

رمزپلاس

آیا صرافی رمزپلاس معتبر است؟

یکی از مهم‌ترین و اولین مواردی که در یک صرافی ارز دیجیتال بایستی مورد بررسی قرار بگیرد، میزان اعتبار و همچنین سابقه فعالیت پلتفرم مورد نظر است. فعالیت در صرافی‌هایی که اعتبار و سابقه مناسبی ندارند ممکن است در آینده موجب از دست رفتن اطلاعات شخصی و سرمایه کاربران شود.

در سایت صرافی رمزپلاس هیچ صحبتی از سال تاسیس و زمان شروع فعالیت این پلتفرم نشده است. به همین خاطر کارشناس ایران بروکر با پشتیبانی این صرافی ارتباط برقرار کرد تا اطلاعات لازم در مورد این صرافی را بدست آورد.

support ramplus

یکی از نکات عجیب در مورد این صرافی این است که پشتیبان سایت هم اطلاعی در مورد سال تاسیس این صرافی ندارد!

باتوجه به داده‌های موجود در سایت‌های Similarweb و Who.is احتمالا این صرافی به تازگی تاسیس شده زیرا این سایت‌ها هیچ اطلاعاتی در مورد دامنه این سایت ارائه نمی‌دهند.

هم‌اکنون (2 اردیبهشت 1402) به دلیل کم بودن اطلاعات موجود در رابطه با تیم توسعه دهنده و همچنین سال تاسیس این صرافی، ایران بروکر نمی‌تواند نظری در مورد اعتبار این صرافی ارائه دهد. لذا از کاربران خواهشمندیم قبل از ثبت نام در هر صرافی از اعتبار و سابقه آن مطمئن شوید.

ثبت نام و احراز هویت در صرافی رمزپلاس

احراز هویت، موضوعی است که برای بسیاری از کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است. بسیاری از کاربران تمایل به فعالیت در صرافی‌هایی دارند که نیاز به احراز هویت اجباری ندارند. امروزه بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال برای جلوگیری از فعالیت کلاهبرداران، ارائه خدمات به کاربران خود را منوط به تکمیل فرایندهای احراز هویتی کردند.

کاربران با طی کردن مراحل اولیه ثبت نام در صرافی رمزپلاس می‌توانند به واریز و معامله در این پلتفرم بپردازند. اما برداشت از این صرافی مشروط به تکمیل کردن مراحل احراز هویتی است و کاربرانی که مراحل مربوط را تکمیل نکنند اجازه برداشت از این صرافی را ندارند.

کارمزد صرافی رمزپلاس

کارمزد دریافتی صرافی جزو موضوعاتی است که برای اعم معامله‌گران از جمله مبتدی و حرفه‌ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. صرافی‌هایی که کارمزد بیشتری نسبت به رقبای خود دریافت می‌کنند به مرور زمان محبوبیت خود را از دست می‌‌دهند.

صرافی ارز دیجیتال رمز پلاس بر اساس حجم معاملات کاربران کارمزدهای خود را دریافت می‌کند. حداکثر کارمزد دریافتی در این صرافی به میزان 0.35 درصد است.

کاربران می‌توانند با افزایش حجم معاملات خود در این بستر، از تخفیفات کارمزدهای مختلفی بهره‌مند شوند.

خدمات و امکانات صرافی رمزپلاس

امروزه شاهد افزایش سطح خدمات صرافی‌های ایرانی هستیم و تعداد زیادی از این پلتفرم‌ها در جهت افزایش خدمات به کاربران خود بسیاری از ویژگی‌های خود را صرافی‌های بین‌المللی هماهنگ کرده‌اند. بی تردید صرافی‌هایی که خدمات بیشتری برای کاربران خود فراهم کنند از محبوبیت بیشتری نزد معامله‌گران برخوردار هستند.

صرافی ارز دیجیتال رمزپلاس یک صرافی فروشگاهی است و کاربران می‌توانند در این بستر به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازند. در صرافی‌های فروشگاهی بازار معاملاتی وجود ندارد و صرافی برای کاربران نقش خریدار و فروشنده را ایفا می‌کند. سود این پلتفرم‌ها در اختلاف خرید از کاربران و فروش به آنان است.

convert in ramzplus

رمزپلاس دارای کیف پول اختصاصی است تا کاربران برای نگهداری دارایی‌های خریداری شده مشکلی نداشته باشند. همچنین امکان خرید و فروش بیش از 30 نوع ارز دیجیتال در این صرافی وجود دارد.

پشتیبانی صرافی رمزپلاس

وجود یک پشتیبانی سریع و مناسب برای یک صرافی ارز دیجیتال، امتیاز مهمی محسوب می‌شود. یک پشتیبانی با سرعت و ادبیات پاسخگویی مناسب می‌تواند کیفیت معاملات مشتریان را افزایش داده و با حل سریع مشکلات حین معاملات، از بروز ریسک‌های پیش‌بینی نشده جلوگیری کند.

صرافی ارز دیجیتال رمزپلاس از طریق چت آنلاین، تماس تلفنی و تیکت پاسخگوی سوالات و مشکلات کاربران خود است.

 طبق بررسی و ارتباط کارشناس ایران بروکر،  پشتیبانی آنلاین 24 ساعته این پلتفرم، دارای سرعت مناسبی است اما کیفیت پاسخگویی پشتیبانی نیاز به بهبود دارد.

اپلیکیشن صرافی رمزپلاس

صرای ارز دیجیتال رمزپلاس اپلیکیشن اختصاصی خود را منتشر نکرده است و مشتریان برای استفاده از خدمات این صرافی و انجام معاملات بایستی از سایت این صرافی استفاده کنند.

این موضوع در حالی است که امروزه بسیاری از صرافی‌های بزرگ و معتبر داخلی و خارجی دارای اپلیکیشن اختصاصی هستند.

سخن پایانی

در این مقاله صرافی رمزپلاس برای شما عزیزان مورد بررسی قرار گرفت تا شما عزیزان با سطح خدمات و امکانات، پشتیبانی، اعتبار و… این صرافی به خوبی آگاه شوید.

رمزپلاس خدمات زیادی را برای کاربران ارائه نکرده و در مقایسه با دیگر صرافی‌های ایرانی، نمره مناسبی در بحث خدمات و امکانات دریافت نمی‌کند. 

اطلاعات دقیقی در مورد صرافی رمزپلاس در دسترس نیست. ایران بروکر به کاربران خود هشدار می‌دهد قبل از ثبت نام در هر صرافی از اعتبار و سابقه آن اطمینان حاصل کنند تا در آینده دچار ریسک‌های پیش‌بینی نشده نشوند و سرمایه آنان به خطر نیوفتد.

پرسش‌های متداول

برای واریز به صرای رمزپلاس نیازی به احراز هویت نمی‌باشد اما برای برداشت از این پلتفرم کاربران بایستی مراحل احراز هویتی را تکمیل کنند.

به دلیل عدم وجود اطلاعات کافی در مورد این صرافی، نمی‌توان در مورد اعتبار آن نظر قطعی ارائه کرد.

مزایا

معایب

نظر شما درباره‌ی صرافی رمزپلاس | Ramzplus چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کوکوین
کوینکس
نوبیتکس
بینگ ایکس
اکسیر
والکس

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.