لوگو بروکر آتروپی

امتیاز شما به این بروکر:

امتیاز ایران بروکر:

1.2/10
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

معرفی و بررسی بروکر آتروپی | Atropi

آیا بروکر آتروپی معتبر است؟ | Atropi broker

بروکر آتروپی یک کارگزار فارکس تازه تاسیس است. تبلیغات وبسایت Atropi در میان ایرانیان مشاهده شده و از این رو در این مطلب به بررسی آن خواهیم پرداخت.

نام بروکر

آتروپی | Atropi

خدمات به ایران

امتیاز کاربران

0
(0)

دفتر مرکزی

سنت وینسنت و گرنادین‌ها

سال تأسیس

2021

تلفن

0016365244460

ایمیل

info@atropi.com

رگوله اصلی

FSASVG

رگوله برای ایرانیان

FSASVG

حداقل واریزی

10 دلار

حداکثر لوریج

1:1000

نمادهای معاملاتی

پلتفرم‌های معاملاتی

MT5

واریز و برداشت

پرفکت‌مانی, بیتکوین, تتر, سایر رمزارزها

پشتیبان تلگرام

پشتیبانی فارسی

کپی تریدینگ

حساب اسلامی

افشای ریسک: همه بروکرها اشکالاتی دارند. مسئولیت انتخاب بروکر و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();
فهرست مطالب

معامله در فارکس شرایطی را به وجود آورد که همه مردم بتوانند از اینترنت کسب درآمد کنند! اما به همان اندازه که این بازار مزایای خود را دارد، همان اندازه هم ممکن است برای مردم چالش‌هایی به وجود آورد. یکی از این چالش‌ها، رشد زیاد وبسایت‌های مالی و بروکرهای فارکس است که انتخاب را برای کاربران سخت می‌کند!

بروکر آتروپی یک کارگزار و خدمات‌دهنده فارکس است که شما با ثبت نام در آن می‌توانید معاملات جفت ارزها و CFDهای مختلف را انجام دهید.

معرفی سایت ATROPI | آشنایی با بروکر آتروپی

بروکر آتروپی از سال 2021 فعالیت خود را آغاز کرده است. کسانی که تجربه فعالیت در فارکس را داشته باشند با ورود به وبسایت بروکر، به دنبال کسب اطلاعات کافی درباره نوع خدمات و مدارک حقوقی آن هستند!

بروکر آتروپی

شما در سایت Atropi به اطلاعات کلی از خدمات بروکر دسترسی دارید! وبسایت این بروکر قبلا نواقصی داشت که در حال حاضر بسیاری از انها برطرف شده است.

آپدیت 26 دی 1401:

بتازگی بروکر اقدام به آپدیت اطلاعات موجود در وبسایت خود کرده است. علاوه بر ثبت برخی از خدمات خود، اطلاعات حقوقی، تماس و آدرس نیز در وبسایت قرار گرفته است. شما می‌توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از سایت استخراج کنید.

گزینه پشتیبان آنلاین نیز به سایت آتروپی اضافه شده، اما همچنان بصورت تیکت است.

بروکر آتروپی مدعی است که 12 سال سابقه فعالیت دارد. طبق گفته این بروکر:

ATROPI LLC یک شرکت مالی جهانی است که خدمات کارگزاری فارکس را به مشتریان در سراسر جهان ارائه می‌دهد. این شرکت بیش از 12 سال تجربه در زمینه خدمات کارگزاری آنلاین دارد که باعث شده ATROPI LLC یکی از رهبران بازار باشد.

در تصویر زیر متن این ادعا را مشاهده می‌نمایید.

بروکر آتراپی

شرکت ATROPI LLC در تاریخ 2021/03/26 در سنت وینسنت و گرنادین‌ها تاسیس و ثبت شده و کمتر از دو سال سابقه فعالیت دارد. در تصویر زیر می‌توانید اطلاعات ثبت این شرکت در سنت وینسنت را مشاهده کنید.

سایت آتروپی
استعلام مجوز ثبت شرکت آتروپی

علاوه بر این ما سایت این بروکر را بررسی کردیم و تاریخ تاسیس آن نیز کمتر از دو سال است. در تصویر زیر می‌توانید جزئیات را مشاهده نمایید.

بروکر Atropi

بازدید سایت بروکر آتروپی

آپدیت 26 دی 1401

سایت بروکر آتروپی در حال حاضر ترافیک خوبی دارد. بروکرهایی که بازدید سایت آنها بالا باشد، نشان‌دهنده فعال بودن آن و فعالیت مشتریان در آن است (جزئیات در تصویر زیر).

برروکر آتروپی

با این حال همچنان پراکندگی جغرافیایی مشتریان در این بروکر مشاهده نمی‌شود! در حال حاضر 100 درصد بازدید از سایت بروکر Atropi در کشور بلغارستان است!

atropi update 4

هر چه پراکندگی جغرافیایی مشتریان یک بروکر بیشتر باشد، نشاندهنده این موضوع است که کارگزار در کشورهای بیشتری فعال می‌باشد و در جهان شناخته شده است.

آیا بروکر آتروپی معتبر است؟ | اعتبار بروکر Atropi

بروکر Atropi در سنت وینسنت و گرنادین‌ها به ثبت رسیده است و رگوله بین‌المللی از نهادهای نظارتی معتبر فارکس ندارد. مجوز FSASVG بروکر آتروپی یک رگولاتوری نیست و تنها مجوز ثبت شرکت می‌باشد. با این حال توجه داشته باشید که به دلیل تحریم‌های بین‌المللی امکان خدمات‌دهی بروکرهای فارکسی که مجوز معتبر دارند در ایران با محدودیت همراه است.

در زیر می‌توانید تصویر مجوز ثبت Atropi را مشاهده نمایید.

بروکر آتروپی
تصویر مجوز بروکر آتروپی

سابقه پایین بروکر Atropi و نداشتن رگوله فارکس معتبر، این کارگزار را در سطح بروکرهای با اعتبار پایین قرار می‌دهد!

جزئیات حساب بروکر Atropi.com

وبسایت آتروپی 5 حساب معاملاتی را در دسترس شما قرار می‌دهد و حداقل مبلغ واریزی در این بروکر از 10 دلار در حساب نانو شروع، و تا 2500 دلار در حساب Pro می‌رسد. جزئیات حساب‌های معاملاتی بروکر Atropi را در زیر مشاهده می‌کنید.

انواع حساب بروکر آتروپی | atropi

این بروکر لوریج تا حداکثر 1000 را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

اسپرد بروکر آتروپی

اسپردها در این بروکر به صورت شناور هستند. حساب‌های ECN بروکر آتروپی کمترین اسپرد را دارد که از 0 شروع می‌شود. شما در این حساب به ازای هر 1 لات، باید 8 دلار کمیسیون پرداخت کنید.

در دیگر حساب‌های بروکر، اسپرد از حداقل 8 پوینت یا 0.8 پیپ شروع می‌شود.

روش های واریز و برداشت بروکر آتروپی

بروکر Atropi تنوع زیادی در روش‌های واریز و برداشت ندارد و به طور کلی از 3 روش انتقال وجه زیر استفاده می‌کند:

بونوس های معاملاتی بروکر آتروپی

در تصویر زیر جزئیات پاداش‌های وبسایت آتروپی را مشاهده می‌کنید:

وبسایت Atropi

آپدیت 26 دی 1401:

در حال حاضر بروکر آتروپی فقط یک بونوس ارائه می‌دهد. بونوس 25٪ دیپوزیت که مختص حساب‌های استاندارد است و غیر قابل برداشت می‌باشد. شما تنها می‌توانید از این بونوس در معاملات خود استفاده کنید.

گزارش تخلف بروکر آتروپی

وبسایت ایران بروکر مستقیما گزارشاتی مبنی بر عدم پرداخت سود مشتریان توسط بروکر آتروپی دریافت کرده است. تصویر مکالمه پشتیبانی سایت Atropi را با یکی از مشتریان خود در زیر مشاهده می‌کنید.

کلاهبرداری سایت Atropi

سخن پایانی

بروکر فارکس آتروپی یک کارگزار تازه تاسیس است و هنوز راه زیادی برای تثبیت خود در مارکت ایران دارد. انتخاب یک بروکر مناسب به انتظارات و سبک معاملاتی شما بستگی دارد، لذا با بررسی جزئیات بروکرهای فارکس، بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

در حال حاضر تعداد زیادی بروکر فارکس وجود دارد که می‌توانید برای ثبت نام و فعالیت در بازار مالی از آنها استفاده کنید.

پرسش‌های متداول

این بروکر رگوله معتبر بین المللی ندارد. برای مشاهده لیست بروکرهای معتبر، این صفحه را مشاهده فرمایید.

این بروکر دارای 5 حساب معاملاتی است که حداقل واریز در آن 50 دلار است.

بله، ایرانیان می‌توانند در این بروکر ثبت نام کنند.

مزایا

معایب

نظر شما درباره‌ی بروکر آتروپی | Atropi چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
بروکرهای منتخب
یو اس جی
ارانته
آمارکتس
آلپاری
اچ وای سی ام
سایر بروکرها
ویندزور
آی سی ام کاپیتال
فیبو گروپ
دلتا اف ایکس
آي اف سی
گرند کاپیتال
اف ایکس چویس
نورد اف ایکس
فارکس چیف
فرش فارکس
لایت فارکس
جاست فارکس
اینگات بروکرز
اوربکس
کاپیتال اکستند
تریدرزوی

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.