هشدار کلاهبرداری وبسایت سیگما فاند کلود (Sigmafundcloud)

نام پروژه

سیگما فاند کلود | sigmafundcloud

سطح هشدار

هشدار کلاهبرداری

وضعیت

در حال جذب کاربر

نوع فعالیت

جذب سرمایه

بستر فعالیت

در بستر وب

حوزه فعالیت

ایران, اروپا, امریکا

سایت (ها)

sigmafundcloud.com

شبکه‌های اجتماعی پروژه

برآورد سرمایه در گردش

منابع

افشای ریسک: ایران بروکر صرفا یک رسانه خبری و آموزشی است و هیچ ارتباط و نسبت با هیچ پروژه یا صرافی یا کارگزاری خاصی ندارد. مسئولیت فعالیت در هر پلتفرمی بر عهده اشخاص است.

یکی دیگر از ترفندهای کلاهبرداری در بازارهای مالی ادعای پرداخت سود به صورت ساعتی است که در بین سایت‌های پانزی بسیار معروف است. وبسایت سیگما فاند کلود (به آدرس sigmafundcloud .com) یکی از این نوع سایت‌ها است که با ادعای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، درحال جذب سرمایه از کاربران است.

این وبسایت نوپا تاکنون هیچ مجوزی مبنی بر قانونی بودن فعالیت‌های خود ارائه نکرده است اما در وبسایت خود مکان و اطلاعات هویتی از مالکان و کارمندان خود را منتشر کرده است که واقعی به نظر نمی‌رسند. در قسمت درباره‌ی وبسایت، تصاویری از مالکان و کارمندان این وبسایت قرار داده شده است که با یک جستجوی ساده فهمیدیم که این تصاویر، غیر واقعی هستند.

وبسایت سیگما فاند کلود | sigmafundcloud

طبق ادعای این وبسایت سرمایه گذاران می‌توانند با گذاشتن مبلغ ۶۰۰۰ دلار در مدت ۳ روز برای هر ساعت 1.9% سود دریافت کنند که به عبارتی در ازای 3 روز سرمایه‌گذاری، معامله‌گران تا 136 درصد مبلغ سرمایه گذاری سود دریافت خواهند کرد!

تمامی فعالان بازارهای مالی می‌دانند که این آمار و ارقام تنها می‌توانند در جهت فریب کاربران برای سرمایه گذاری استفاده شوند و یک چنین آمار و ارقامی از سود عملا در بازارهای مالی غیرممکن است.

در پایان باتوجه به بررسی‌های انجام شده ایران بروکر اکیدا سرمایه گزاری در این وبسایت را به کاربران توصیه نمی‌کند.

فهرست مطالب

نظر شما درباره‌ی صرافی سیگما فاند کلود | sigmafundcloud چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.