معرفی 5 بروکر خطرناک در فوریه سال 2023!

نام پروژه

5 بروکر خطرناک

سطح هشدار

دارای ریسک

وضعیت

در جریان

نوع فعالیت

فارکس, پانزی

بستر فعالیت

در بستر وب

حوزه فعالیت

ایران, اروپا, امریکا, شرق آسیا

سایت (ها)

شبکه‌های اجتماعی پروژه

برآورد سرمایه در گردش

منابع

wikifx

افشای ریسک: ایران بروکر صرفا یک رسانه خبری و آموزشی است و هیچ ارتباط و نسبت با هیچ پروژه یا صرافی یا کارگزاری خاصی ندارد. مسئولیت فعالیت در هر پلتفرمی بر عهده اشخاص است.

بروکرهای کلاهبردار زیادی در بازار فارکس وجود دارند. سایت WikiFX به تازگی 5 بروکر خطرناک در ماه فوریه 2023 را معرفی کرده تا به شما در مورد مشکلات احتمالی هشدار دهد.

بیایید نگاهی به این 5 بروکر خطرناک بیاندازیم!

بروکر FVP Trade

رتبه اول متعلق به بروکر FVP Trade است. یک کارگزار بدنام که چندین بار در سال گذشته تخلفاتی از آن به ثبت رسیده است. نوع عملکرد این کارگزار به عنوان یک طرح پانزی تایید شده است و اطلاعات مربوط به این بروکر در وب سایت آن عمدتا جعلی است.

بسیاری از معامله گران در آسیای جنوب شرقی به واسطه این بروکر پول هنگفتی را از دست داده‌اند. بروکر FVP زندگی بسیاری از مردم را ویران کرده است. به شما توصیه می کنیم از این کارگزار دوری کنید.

از 1 مارس 2023 و تنها طی سه ماه 91 شکایت علیه این کارگزار ثبت شده است.

بروکر BKYHYO

دومین مورد در لیست ما کارگزاری به نام BKYHYO است. BKYHYO LTD که در سال 2020 راه اندازی شد، یک کارگزار آنلاین فارکس است که در بریتانیا ثبت شده است و به مشتریان خود اهرمی تا 1:500 ارائه می‌دهد.

اخیرا 53 شکایت علیه این کارگزار ثبت شده است. علاوه بر این، مقررات NFA ایالات متحده (شماره مجوز: 0539341) ادعا شده توسط این کارگزار مشکوک به شبیه سازی است.

مشکلی که معامله گران بیشتر از آن شکایت داشتند، رد برداشت است. شما باید ریسک سرمایه گذاری در این کارگزار را درک کنید.

بروکر TriumphFX

بروکر TriumphFX در سال 2009 تاسیس شد و در قبرس مستقر است و خدمات تجارت آنلاین حرفه‌ای را از طریق یک مدل پردازش سفارش NDD و STP قوی به سرمایه گذاران، معامله گران و مشتریان سازمانی ارائه می‌دهد.

با این حال، متوجه شدیم که این کارگزار کسب و کاری غیر قانونی را عمدتا در بازار آسیای جنوب شرقی اداره می‌کند. WikiFX این کارگزار را یک طرح پونزی می‌داند.

کوین TFX

TriumphFX کوین خود را به نام TFX Coin راه اندازی کرد که در حال حاضر تحت صرافی خود است. با استفاده از سکه TFX، دارایی مشتریان تحت سلطه TriumphFX قرار گرفته است.

بروکر Bedrockfx 

Bedrockfx یک کارگزار مستقر در ایالات متحده با امتیاز است. اگرچه این کارگزار بیش از 2 سال تجربه در تجارت آنلاین دارد، اما همچنان نمی‌توان به دلیل غیرمجاز بودن وضعیت نظارتی آن، به آن اطمینان کرد. WikiFX این کارگزار را کلاهبرداری مطلق می‌داند.

فهرست مطالب

نظر شما درباره‌ی صرافی 5 بروکر خطرناک چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.