ویژگی بروکر مناسب

اسپرد بروکر ویندزور چقدر است؟ | بررسی تخصصی اسپرد Windsor

ویژگی بروکر مناسب

مطالعه در 5 دقیقه

بروکر ویندزور یک بروکر قدیمی است که به ایرانیان نیز خدمات ارائه می‌دهد. یکی از دلیل‌های محبوبیت این بروکر، بونوس ۳۰ دلاری برای کاربران جدید خود است که می‌تواند برای معامله‌گران کم تجربه‌ی بازار فارکس مفید باشد.

در ادامه با بررسی تخصصی اسپرد بروکر ویندزور در حساب Prime در خدمت شما هستیم.
شما همچنین می‌توانید برای معرفی، مشاهده‌ی جزئیات حساب‌ها و نحوه‌ی ثبت‌نام در این بروکر به صفحه بررسی بروکر ویندزور مراجعه کنید.

مقدار اسپرد بروکر ویندزور در حساب Prime

حساب Prime بروکر ویندزور تنها حسابی است که برای معامله‌گران در شروع ارائه می‌شود که در این حساب از بروکر، اسپرد از ۱ پیپ آغاز می‌شود. بروکر ویندزور در این حساب خود هیچ کمیسیونی را از معامله‌گران دریافت نمی‌کند.

شما می‌توانید در جدول زیر جزئیات بررسی ۲۴ ساعته‌ی اسپرد بروکر ارانته در حساب Prime را مشاهده کنید. با کلیک روی نام هر نماد می‌توانید نمودار کامل بررسی ۲۴ ساعته را مشاهده کنید. (توجه داشته باشید هر میله در نمودار، نمایانگر یک کندل ۱۵ دقیقه‌ای است و همچنین نمودار ۶ نماد اول بصورت لگاریتمی رسم شده‌اند.)

در زیر تصویر نمودار اسپرد برخی از نمادهای حساب Prime این بروکر را برای شما قرار دادیم. با کلیک روی هر تصویر می‌توانید جزئیات بیشتری را مشاهده کنید. هر میله در نمودار نشان دهنده‌ی میزان اسپرد یک کندل ۱۵ دقیقه‌ای است و همچنین ۶ نمودار نخست بصورت لگاریتمی رسم شده‌اند.
در تصاویر زیر مناطقی که مقدار اسپرد بسیار بالا رفته، معمولا زمان نیمه شب است که در آن زمان حجم نقدینگی پایین بوده و همچنین تایم Rollover یا انتقال معاملات باز به روز بعد نیز است که موجب چنین مقدار بالایی از اسپرد شده است.
در این تایم به صورت قانونی نباید حد سود یا حد ضرر در معاملات شما فعال شود.

بررسی اسپرد حساب Prime بروکر ویندزور در سشن‌های معالاتی

اسپرد نمادهای معاملاتی ممکن است در سشن‌های معاملاتی مختلف نیز تغییر کنند.
به همین منظور ما اسپرد انواع نمادهای این حساب از بروکر را در سشن‌های معاملاتی توکیو، لندن و نیویورک مورد بررسی قرار دادیم و نتایج را در زیر به شما نشان داده‌ایم.

برای مطالعه‌ی بیشتر درمورد سشن‌های معاملاتی می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید.

اسپرد بروکر ویندزور در حساب Prime در سشن معاملاتی توکیو

سشن معاملاتی توکیو از ساعت ۳ و نیم صبح آغاز و تا پایان ساعت ۱۲ و نیم ظهر به وقت ایران ادامه دارد.
در تصاویر زیر می‌توانید نام نمادهای معاملاتی مختلف حساب Prime این بروکر را در پنجره‌ی Market Watch متاتریدر به همراه مقدار اسپرد آن‌ها (ستون سمت راست) در سشن معاملاتی توکیو مشاهده کنید. با کلیک روی هر تصویر می‌توانید آن تصویر را بصورت کامل و در اندازه‌ی بزرگ‌تر مشاهده کنید.

اسپرد بروکر ویندزور در حساب Prime در سشن معاملاتی لندن

سشن معاملاتی لندن یکی دیگر از سشن‌های معاملاتی است که از ساعت ۱۱ و نیم ظهر آغاز و تا ساعت ۸ و نیم شب به وقت ایران ادامه دارد.
تصاویر زیر مقادیر اسپرد (ستون سمت راست) نمادهای مختلف را در این حساب از بروکر در سشن معاملاتی لندن نشان می‌دهد. برای مشاهده‌ی کامل تصاویر در اندازه‌ی بزرگ‌تر، روی تصاویر کلیک کنید.

اسپرد بروکر ویندزور در حساب Prime در سشن معاملاتی نیویورک

آخرین سشن معاملاتی، سشن معاملاتی نیویورک است که از ساعت ۴ و نیم بعد از ظهر تا ساعت ۱ و نیم بامداد به وقت ایران برقرار است.
تصاویر زیر مقادیر اسپرد (ستون سمت راست) نمادهای مختلف را در این حساب از بروکر در سشن معاملاتی نیویورک نشان می‌دهد. برای مشاهده‌ی کامل تصاویر در اندازه‌ی بزرگ‌تر، روی تصاویر کلیک کنید.

در متن بالا اسپرد بروکر ویندزور را درحساب Prime این بروکر به طور کامل مورد بررسی قرار دادیم.
این بروکر به غیر از حساب Prime یک حساب Zero نیز به کاربران خاص و حرفه‌ای خود ارائه می‌دهد که در آن مقدار حداقل دیپازیت برای افتتاح حساب ۲۵۰۰ دلار است که مبلغ بالایی برای معامله‌گران تازه در بازار فارکس به شمار می‌رود. به گفته‌ی بروکر، این حساب دارای حداقل اسپرد ۰ است و همچنین از کاربران این حساب در هر لات ۸ دلار کمیسیون نیز دریافت می‌کند.
شما همچنین می‌توانید برای معرفی و مشاهده‌ی جزئیات حساب‌های تمامی بروکرهای بررسی شده به صفحه بررسی بروکر‌ها مراجعه کنید.

شما کاربران می‌توانید برای درخواست بررسی تخصصی اسپرد بروکر یا حساب مد نظرتان، نام آن بروکر را در بخش کامنت‌های این صفحه قرار دهید تا با بررسی کارشناسان ما در اولین فرصت اسپرد بروکر مورد نظر شما مورد بررسی قرار گیرد.

در پایان می‌توانید برای بررسی دقیق و تخصصی اسپرد بروکر آلپاری وارد مقاله مربوط به اسپرد آلپاری در وبسایت ایران بروکر شوید.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید(3نظر)

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید

مرتب سازی
مهدی ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

ویندزور یک بروکر ثبت شده در قبرس است که رگوله های CySEC و IFSC را دارد و جز بروکرهای نسبتاً معتبر محسوب می‌شود. این کارگزاری دو حساب پرایم و زیرو را روی پلتفرم متاتریدر 4 در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برای ثبت نام شما باید عکس پشت و روی گذرنامه، کارت ملی یا گواهینامه را داخل سایت آپلود کنید

iliya ۲۸ دی ۱۴۰۱

بررسی اسپرد امارکتس لطفا و حساب ECN

کارشناس ایران بروکر ۲۸ دی ۱۴۰۱
پاسخ iliya

با سلام. از طریق لینک زیر اسپرد بروکر آمارکتس را بررسی نمایید
https://iranbroker.net/amarkets-spread