آموزش تغییر آی بی بروکر آمارکتس

تغییر آی بی آمارکتس

اگر مشتری قدیمی بروکر آمارکتس هستید، می‌توانید با معرفی مجموعه ایران بروکر به عنوان IB خود از خدمات ما بهره‌مند شوید. تغییر آی بی بروکر آمارکتس به راحتی و تنها در چند دقیقه امکانپذیر است.

با تغییر آی بی آمارکتس و قرار گرفتن در مجموعه ایران بروکر، می‌توانید از خدمات پرداخت ریبیت ما بهره‌مند شوید. با این گزینه مقدار قابل توجه‌ای از کمیسیون معاملاتتان که به بروکر پرداخت می‌کنید، ماهیانه و کاملا اتوماتیک به شما برگردانده می‌شود!

چگونه آی بی آمارکتس را تغییر دهیم؟

در ادامه به صورت تصویری به شما آموزش می‌دهیم که آی بی خود را در Amarkets تغییر دهید. توجه داشته باشید که مشتریانی که از طریق وبسایت ایران بروکر اقدام به ثبت نام در بروکر کنند، نیازی به تغییر IB آمارکتس ندارند.

  1. ابتدا وارد پنل کاربری خود در سایت بروکر شوید.
  2. مانند تصویر زیر، از منو سمت راست گزینه “پروفایل من” را انتخاب کنید.
تغییر آی بی بروکر آمارکتس

3. گزینه “گروه شریک” را انتخاب کنید.

تغییر آی بی آمارکتس

4. حالا در پنجره باز شده باید کد IB خود را ثبت کنید. برای تغییر آی بی بروکر آمارکتس کد “KDU83” را وارد و دکمه درخواست را کلیک کنید.

تغییر ib آمارکتس

مراحل تغییر آی بی بروکر آمارکتس به پایان رسید و درخواست شما طی 72 ساعت بررسی و اعمال خواهد شد. از این پس می‌توانید از خدمات اختصاصی وبسایت ایران بروکر و دریافت حداکثر ریبیت بهره‌مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ریبیت بروکرهای فارکس مراجعه نمایید.

نکاتی درباره تغییر آی بی بروکر آمارکتس

  1. شما در بروکر آمارکتس حداکثر 3 بار می‌توانید درخواست تغییر IB دهید.
  2. از آنجا که تعداد دفعات تغییر ای بی در بروکر امارکتس محدود است، لذا حتما شرایط و مزیت‌های همکار خود را به دقت بررسی کنید. اگر در زمینه شرایط همکاری با ایران بروکر سوالی دارید، می‌توانید با آیدی تلگرام ما در ارتباط باشید.
  3. برای تغییر آی بی آمارکتس هر 30 روز یکبار می‌توانید اقدام کنید.
  4. بعد از پذیرفته شدن درخواست تغییر IB از سمت بروکر، شما به صورت خودکار از زیرمجموعه آی بی سابق خارج شده و زیرمجموعه IB جدید میشوید.

فهرست مطالب
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

ممکن است دوست داشته باشید

منتخب سردبیر

دیدگاه خود را بنویسید

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
بروکرهای منتخب
یو اس جی
آمارکتس
آلپاری
ارانته
اچ وای سی ام
صرافی‌های منتخب
کوکوین
بینگ ایکس
کوینکس
نوبیتکس
اکسیر
والکس

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.