دانلود اندیکاتور صدور سیگنال توسط آر اس آی | RSI-CandleLevels

اندیکاتور آر اس آی یکی از محبوب‌ترین اندیکاتورها در بین معامله‌گران است. اندیکاتور صدور سیگنال توسط آر اس آی یا RSI-CandleLevels برمبنای اندیکاتور آر اس آی طراحی شده و سیگنال‌های خرید و فروش را بر مبنای این اندیکاتور برای معامله‌گران صادر می‌کند.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از استفاده از این اندیکاتور در حساب ریل، مدتی آن را در حساب دمو و در حساب ریل سنتی با دارایی پایین تست کرده و با ترکیب کردن استراتژ‌ی‌های معاملاتی با یکدیگر، مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

در این قسمت نیز می‌توانید معرفی و آموزش کامل این اندیکاتور را بصورت ویدئویی مشاهده کنید.

معرفی اندیکاتور

اندیکاتور RSI-CandleLevels یک اندیکاتور صدور سیگنال است که بر مبنای لول‌های RSI، سیگنال صادر می‌کند.

اندیکاتور صدور سیگنال توسط آر اس آی

تصویر بالا نمایی از این اندیکاتور را به همراه اندیکاتور آر اس آی نمایش می‌دهد که در آن زمانی که اندیکاتور آر اس آی لول ۵۵ را رو به بالا قطع می‌کند، سیگنال آبی رنگ و زمانی که اندیکاتور آر اس آی لول ۴۵ را رو به پایین قطع می‌کند، سیگنال قرمز رنگ را صادر می‌کند.

توجه کنید برای استفاده از این اندیکاتور باید نحوه‌ی نمایش قیمت روی چارت خود را روی نمودار میله‌ای تنظیم کنید.

تنظیمات اندیکاتور RSI-CandleLevels

RSI CandleLevels inputs

در بخش تنظیمات اندیکاتور، می‌توان پارامترهای مختلفی را تغییر داده که پارامترهای مهم آن عبارت‌اند از:

  1. RSI Period: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به پارامتر دوره‌ی آر اس آی را تغییر دهید.
  2. Overbought: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به پارامتر لول بالای آر اس آی که در بالای آن لول سیگنال ارسال می‌کند را تغییر دهید.
  3. Oversold: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به پارامتر لول پایین آر اس آی که در پایین آن لول سیگنال ارسال می‌کند را تغییر دهید.
  4. ‌BarWidth: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید نشانگرهای سیگنال‌دهی را بزرگ‌تر یا کوچک‌تر کنید.
  5. CandleWidth: با استفاده از این گزینه می‌توانید بدنه‌ی کندل‌های سیگنال‌دهی را بزرگ‌تر یا کوچک‌تر کنید.
RSI CandleLevels color

در بخش تغییر رنگ اجزای اندیکاتور در تنظیمات نیز می‌توانید رنگ سایه و بدنه‌ی کندل سیگنال‌های بالای لول آر اس آی برای صعود یا پایین لول آر اس آی برای نزول را با توجه به تصویر بالا تغییر دهید.

دانلود اندیکاتور RSI-CandleLevels

برای دانلود این اندیکاتور می‌توانید از قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود RSI-CandleLevels” یا سمت چپ تصویر بر روی گزینه “دانلود کنید” کلیک کنید. همچنین می‌توانید در صفحه “بانک دانلود” علاوه بر مشاهده اندیکاتور RSI-CandleLevels، لیست اندیکاتورهای پرطرفدار فارکس را نیز مشاهده کنید.

فراموش نکنید که استفاده از اندیکاتورها به تنهایی کار اشتباهی است. اندیکاتورهای فارکس به‌ خصوص اندیکاتورهای سیگنال‌دهی، ابزارهایی برای یاری رساندن به ما جهت تاییدیه گرفتن نقاط ورود و خروج مناسب است. شما باید همواره از استراتژی شخصی خود استفاده کرده و در کنار آن از این ابزارها استفاده کنید.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.