Search
Close this search box.

دانلود اندیکاتور SMPRO ورژن 7 | اندیکاتور صدور سیگنال با فلش

دانلود اندیکاتور SMPRO

در این مطلب به معرفی و دانلود اندیکاتور SMPRO که یک اندیکاتور صدور سیگنال به وسیله فلش است، می‌پردازیم. شاید بسیاری از معامله‌گران حرفه‌ای بر این باور باشند که استفاده از اندیکاتورها در بازار فارکس، اشتباه و کار بیهوده‌ای است! اما واقعیت این است که بسیاری از افراد با ترکیب اندیکاتورهای مختلف با یکدیگر، استراتژی‌های موفقی ساخته، و در حال کسب سود در فارکس هستند.

پیشنهاد می‌کنیم که شما هم قبل از استفاده از اندیکاتورها در حساب ریل، مدتی آن را در دمو تست کنید، و با ترکیب کردن استراتژ‌های معاملاتی با یکدیگر، مناسبترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

معرفی اندیکاتور SMPRO

اندیکاتور SMPRO یک ابزار هشدار خرید و فروش است که به صورت فلش‌هایی در بالا و پایین قیمت قرار می‌گیرد. پس از دانلود اندیکاتور SMPRO و انتقال آن به پوشه اندیکاتورهای نرم افزار متاتریدر 4 خود، آن را اجرا کنید. تصویر زیر نمایی از محیط این اندیکاتور را نمایش می‌دهد.

دانلود اندیکاتور SMPRO

همانطور که مشاهده می‌کنید، این اندیکاتور موقعیت‌های خرید و فروش مناسب را برای شما با فلش نشان می‌دهد.

زمانی که فلش در زیر قیمت قرار می‌گیرد و رنگ آن سبز می‌باشد، سیگنال خرید صادر شده است. همچنین با قرار گیری فلش در بالا با رنگ قرمز، نشان دهنده موقعیت فروش است.

دانلود اندیکاتور SMPRO

پس از بررسی این اندیکاتور توسط ما، چند نکته را مشاهده کردیم که با شما در میان می‌گذاریم.

  • این اندیکاتور بیشترین بازدهی را در بازار رونددار دارد. برای اینکه بتوانید روند بازار را تشخیص دهید از یک مووینگ با پریود 200 استفاده کنید.
  • در هر روند فقط با فلش‌های موافق وارد معامله شوید. به عنوان مثال اگر روند رو به بالا بود، فقط سیگنالهای خرید را ملاک قرار می‌دهید و از سیگنالهای فروش چشم‌پوشی کنید.
  • بهترین بازدهی این اندیکاتور در تایم‌های یکساعته و بالاتر است
  • سعی کنید از ریسک به ریوارد 1:1.5 یا 1:2 استفاده کنید
دانلود اندیکاتور SMPRO

در قسمت تنظیمات شما می‌توانید با توجه به استراتژی شخصی و روانشناسی معاملاتی خود، پارامترهای اندیکاتور SMPRO را تغییر دهید.پیشنهاد ما استفاده از تنظیمات پیشفرض است.

دانلود اندیکاتور SMPRO ورژن 7

برای دانلود اندیکاتور SMPRO می‌توانید از پایین یا سمت چپ تصویر گزینه “دانلود کنید” را کلیک کنید. همچنین می‌توانید در صفحه “بانک دانلود” علاوه بر دانلود اندیکاتور SMPRO، لیست اندیکاتورهای پر طرفدار فارکس را مشاهده کنید.

فراموش نکنید که استفاده از اندیکاتورها به تنهایی کار اشتباهی است. اندیکاتورهای فارکس ابزارهایی برای یاری رساندن به ما برای تاییدیه گرفتن نقاط ورود و خروج مناسب است. شما باید همواره از استراتژی شخصی خود استفاده کرده و در کنار آن از این ابزارها استفاده کنید.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.