معرفی اندیکاتور پیش بینی روند تریدینگ ویو | [@btc_charlie] Trader XO Macro Trend Scanner

معرفی اندیکاتور پیش بینی روند تریدینگ ویو | [@btc_charlie] Trader XO Macro Trend Scanner

تمامی معامله‌گران به دنبال پیش بینی روند از ابزارهای تحلیل تکنیکال استفاده می‌کنند. در این مقاله قصد داریم با معرفی یکی از این ابزارهای معاملاتی یعنی اندیکاتور پیش بینی روند تریدینگ ویو [@btc_charlie] Trader XO Macro Trend Scanner را به شما معرفی کنیم.

معرفی اندیکاتور پیش بینی روند تریدینگ ویو

اندیکاتور [@btc_charlie] Trader XO Macro Trend Scanner یک ابزار معاملاتی کاربردی در چارت تریدینگ ویو است که می‌تواند بر مبنای اندیکاتور آر اس آی، استوکستیک و میانگین متحرک سیگنال‌های معاملاتی خود را صادر می‌کند.

معرفی اندیکاتور پیش بینی روند تریدینگ ویو
تصویری از اجرای اندیکاتور [@btc_charlie] Trader XO Macro Trend Scanner

تصویر بالا نمایی از اجرای این اندیکاتور را بر روی چارت تریدینگ ویو نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور با توجه به کراس دو خط خود بر روی چارت، سیگنال صعود و یا نزول را به معامله‌گران نشان می‌دهد.

باتوجه به گفته‌های سازنده این اندیکاتور:

اندیکاتور [@btc_charlie] Trader XO Macro Trend Scanner برای بازه‌های زمانی بالا و برای بازارهای روند داری همچون کریپتو طراحی شده است ولی از آن می‌توان در تایم فریم‌های پایین نیز استفاده کرد.

توجه داشته باشید استفاده از اندیکاتور [@btc_charlie] Trader XO Macro Trend Scanner به تنهایی کار اشتباهی است و شما باید از ترکیب این اندیکاتور با سیستم معاملاتی خود، بهترین سیگنال‌ها را در چارت معاملاتی دریافت کنید.

تنظیمات اندیکاتور پیش بینی روند تریدینگ ویو

قسمت اول منوی تنظیمات اندیکاتور پیش بینی روند تریدینگ ویو
قسمت اول منوی تنظیمات اندیکاتور [@btc_charlie] Trader XO Macro Trend Scanner

در قسمت تنظیمات اندیکاتور پیش بینی روند تریدینگ ویو می‌توانید مقادیر بخش‌های زیر را تغییر دهید:

  1. در بخش اول از تنظیمات اندیکاتور می‌توانید دوره‌های اندیکاتور ار اس ای، استوکستیک و میانگین متحرک محاسبه شده در اندیکاتور را تغییر دهید.
قسمت دوم منوی تنظیمات اندیکاتور پیش بینی روند تریدینگ ویو
قسمت دوم منوی تنظیمات اندیکاتور [@btc_charlie] Trader XO Macro Trend Scanner
  1. BANDS: در این بخش از تنظیمات اندیکاتور می‌توانید حد بالا، پایین و وسط اندیکاتور آر اس آی محاسبه شده در اندیکاتور را تغییر دهید.
  2. CROSSOVER ALERTS: در این مجموعه از تنظیمات اندیکاتور می‌توانید هشدارهای اندیکاتور را تعیین کنید.
  3. MOVING AVERAGE: در این قسمت می‌توانید تنظیمات مربوط به میانگین متحرک حساب شده در اندیکاتور را تغییر دهید.

اجرای اندیکاتور پیش بینی روند تریدینگ ویو

معامله‌گران می‌توانند برای اجرای این اندیکاتور در چارت معاملاتی تریدینگ ویو خود، وارد قسمت indicators شده و سپس با جست‌وجوی عبارت “[@btc_charlie] Trader XO Macro Trend Scanner” این اندیکاتور را یافته و به چارت معاملاتی خود اضافه کنند.

همچنین می‌توانند با ورود به این صفحه و انتخاب گزینه “Add to favorite indicators” اندیکاتور [@btc_charlie] Trader XO Macro Trend Scanner را به لیست Favorite indicators خود اضافه کنند. سپس می‌توانند با مراجعه به بخش Favorite indicators در منوی indicators این اندیکاتور را به چارت معاملاتی خود اضافه کنند.

دیدگاه خود را بنویسید