معرفی اندیکاتور نمایش خطوط روند در تریدینگ ویو | Pivot TrendLine with type

دانلود اندیکاتور نمایش خطوط روند در تریدینگ ویو | Pivot TrendLine with type

رسم خطوط روند در چارت می‌تواند بسیار در تحلیل تکنیکال چارت‌های معاملاتی موثر باشد اما این کار نیاز به دقت و تجربه بالایی دارد. اندیکاتور نمایش خطوط روند در تریدینگ ویو یک ابزار معاملاتی بسیار کاربردی برای معامله‌گران است که می‌تواند به سادگی خطوط روند را بر روی چارت‌های معاملاتی ترسیم کند.

معرفی اندیکاتور نمایش خطوط روند در تریدینگ ویو

اندیکاتور Pivot TrendLine with type یکی از ابزارهای معاملاتی پلتفرم تریدینگ ویو است که می‌تواند در چارت معاملاتی، ۲ سناریو از خط روند را بر روی چارت به معامله‌گران نشان دهد.

Pivot TrendLine with type main
تصویری از اجرای اندیکاتور Pivot TrendLine with type

تصویر بالا نمایی از اجرای این اندیکاتور را بر روی چارت نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور، خطوط روند چارت معاملاتی جفت ارز دلار به فرانک را در ۲ سناریو ترسیم کرده است.

تنظیمات اندیکاتور نمایش خطوط روند در تریدینگ ویو

Pivot TrendLine with type setting
منوی تنظیمات اندیکاتور Pivot TrendLine with type

در قسمت تنظیمات اندیکاتور نیز می‌توانید مقادیر زیر را تعیین کنید:

  1. Pivot Length: با تغییر مقادیر این بخش در تنظیمات اندیکاتور می‌توانید دقت ترسیم خطوط روند را در چارت معاملاتی خود تنظیم کنید.
  2. Only show last trend line: این گزینه در تنظیمات اندیکاتور مربوط به نمایش یا عدم نمایش خطوط روند گذشته در چارت معاملاتی است.

اجرای اندیکاتور نمایش خطوط روند در تریدینگ ویو

معامله‌گران می‌توانند برای اجرای اندیکاتور نمایش خطوط روند در تریدینگ ویو، عبارت “Pivot TrendLine with type” را در در قسمت indicators چارت معاملاتی تریدینگ ویو خود جست‌وجو کرده و سپس با کلیک بر روی نام آن، این اندیکاتور را به چارت معاملاتی خود اضافه کنند.

همچنین می‌توانند برای دسترسی راحت‌تر به این اندیکاتور، ابتدا وارد این صفحه شده و سپس با انتخاب گزینه “Add to favorite indicators” اندیکاتور Pivot TrendLine with type را به لیست Favorite indicators خود اضافه کنند. سپس برای اجرای اندیکاتور می‌توانند با ورود به بخش Favorite indicators در منوی indicators این اندیکاتور را یافته و آن را به چارت معاملاتی خود اضافه کنند.

دیدگاه خود را بنویسید