معرفی اندیکاتور نمایش الگوی ۱۲۳ در تریدینگ ویو | 1-2-3 Pattern (Expo)

معرفی اندیکاتور نمایش الگوی ۱۲۳ در تریدینگ ویو | 1-2-3 Pattern (Expo)

یکی از مهم‌ترین الگوهای قیمتی الگوی ۱۲۳ است. معامله‌گران توسط این الگو می‌توانند سیگنال‌های زیادی را در چارت‌های معاملاتی خود دریافت کنند اما ممکن است تشخیص این الگو در چارت کمی سخت باشد. اندیکاتور نمایش الگوی ۱۲۳ در تریدینگ ویو طراحی شده است تا معامله‌گران این پلتفرم معاملاتی به راحتی بتوانند این الگو را در چارت‌های معاملاتی خود تشخیص دهند و از سیگنال‌های آن در معاملات خود استفاده کنند.

معرفی اندیکاتور نمایش الگوی ۱۲۳ در تریدینگ ویو

اندیکاتور 1-2-3 Pattern (Expo) یک اندیکاتور سیگنال‌دهی در پلتفرم معاملاتی تریدینگ ویو است که می‌تواند تمامی الگوهای ۱۲۳ را بر روی چارت به معامله‌گران نشان دهد.

معرفی اندیکاتور نمایش الگوی ۱۲۳ در تریدینگ ویو
تصویری از اجرای اندیکاتور 1-2-3 Pattern (Expo)

تصویر بالا نمایی از اجرای این اندیکاتور را بر روی چارت نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور، الگوی ۱۲۳ را تشخیص داده و بر مبنای آن سیگنال بازگشت روند را بر روی چارت صادر می‌کند.

سیگنال دهی اندیکاتور 1-2-3 Pattern (Expo)

توجه داشته باشید سیگنال‌های این اندیکاتور بصورت تنها ممکن است خطا داشته باشد. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که از این اندیکاتور به عنوان تایید سیگنال‌های دریافتی از سیستم معاملاتی خود استفاده کنید.

سیگنال ورود به معامله خرید در اندیکاتور 1-2-3 Pattern (Expo)

سیگنال ورود به معامله خرید در اندیکاتور 1-2-3 Pattern (Expo)
سیگنال ورود به معامله long در اندیکاتور 1-2-3 Pattern (Expo)

یکی از سیگنال‌های الگوی ۱۲۳، بازگشت روند است. در زمانی که اندیکاتور در امتداد موج دوم خود یک علامت لوزی قرمز رنگ را نشان داد، معامله‌گران می‌توانند باتوجه به رعایت اصول مدیریت سرمایه وارد معامله خرید شوند.

سیگنال ورود به معامله فروش در اندیکاتور 1-2-3 Pattern (Expo)

سیگنال ورود به معامله فروش در اندیکاتور 1-2-3 Pattern (Expo)
سیگنال ورود به معامله short در اندیکاتور 1-2-3 Pattern (Expo)

اما در زمانی که اندیکاتور در امتداد موج دوم یک لوزی سبز رنگ را نشان داد، معامله‌گران می‌توانند باتوجه به رعایت اصول مدیریت سرمایه خود وارد معامله فروش شوند.

تنظیمات اندیکاتور نمایش الگوی ۱۲۳ در تریدینگ ویو

تنظیمات اندیکاتور نمایش الگوی ۱۲۳ در تریدینگ ویو
منوی تنظیمات اندیکاتور 1-2-3 Pattern (Expo)

در قسمت تنظیمات اندیکاتور نیز می‌توانید دقت، نوع، زخامت و رنگ نمایش سیگنال‌ها را در اندیکاتور تغییر دهید. همچنین می‌توانید تنظیمات نمایش و یا عدم نمایش الگوی ۱۲۳ را در چارت تعیین کنید.

اجرای اندیکاتور نمایش الگوی ۱۲۳ در تریدینگ ویو

معامله‌گران می‌توانند برای اجرای اندیکاتور نمایش الگوی ۱۲۳ در تریدینگ ویو عبارت “1-2-3 Pattern (Expo)” را در منوی indicators جست‌وجو کرده و آن را به چارت معاملاتی خود اضافه کنند.

همچنین می‌توانند با ورود به این صفحه و انتخاب گزینه “Add to favorite indicators” اندیکاتور 1-2-3 Pattern (Expo) را به لیست Favorite indicators اضافه کرده و سپس با ورود به بخش Favorite indicators در منوی indicators این اندیکاتور را بدون نیاز به جست‌وجو به چارت معاملاتی خود اضافه کنند.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥