معرفی و دانلود اندیکاتور 3shadeopen | مناسب استراتژی بریک اوت سشن لندن

بازار فارکس از 3 جلسه معاملاتی توکیو، لندن، نیویورک تشکیل شده. تمامی تریدر‌های جهان بسته به استراتژی معاملاتی خود در یک بازه زمانی از روز معامله میکنند.

تجربه نشان داده که جلسه معاملاتی لندن یکی از بهترین جلسات جهت معامله است. هم نقدینگی قابل توجه‌ای دارد، هم نوسانات کاذب کمتر در این بازه زمانی دیده می‌شود. به همین دلیل یکی از استراتژی‌های معاملاتی مشهور، بریک اوت سشن لندن می‌باشد. در این استراتژی با شناسایی کف و سقف کندل‌ها در این سشن، از آن برای ورود به بازار استفاده می‌کنند.

شاید برای خیلی از تریدر‌های تازه کار پیدا کردن زمان شروع و پایان این جلسه معاملاتی کمی گیج کننده باشد. اندیکاتور 3shadeopen این کار را برای شما به ساده‌ترین شکل انجام میدهد.

آموزش و دانلود اندیکاتور 3shadeopen

این اندیکاتور به محض ورود بازار به تایم جلسه لندن، با تغییر رنگ و ترسیم یک باکس به دور کندل‌ها، شما را مطلع میکند.

اندیکاتور 3shadeopen

بعد از پایان جلسه لندن ترسیم اندیکاتور 3shadeopen تمام می‌شود و شما متوجه اتمام جلسه کنونی و ورود به جلسه بعدی می‌شوید.

نکته جالب این است که چندیدن استراتژی معاملاتی بر اساس بسته شدن جلسات معاملاتی وجود دارند که این اندیکاتور می‌تواند در این فرآیند به عنوان یک دستیار خوب عمل کند.

یکی از این استراتژی‌ها که بیشتر استفاده می‌شود، شکست باکس می‌باشد. در این روش پس از اینکه باکس سشن لندن به هر سمت شکسته یا به اصطلاح بریک اوت شد، با رعایت ریسک به ریوارد مناسب، وارد معامله می‌شویم.

در معاملات خرید، حد ضرر را پایین باکس، و در معاملات فروش بالای باکس قرار می‌دهیم. حد سود را دو برابر مقدار حد ضرر تعیین می‌کنیم.

قبل از از استفاده از هر اندیکاتوری حتما مدتی آن را در حساب دمو تست کنید.

Untitled 3 4

اندیکاتور در قسمت تنظیمات گزینه خاصی ندارد و فقط می‌توانید رنگ باکس را تغییر دهید.

هیچ اندیکاتوری به تنهایی سودده نیست و باید در کنار استراتژی شخصی معامله‌گر استفاده شود.

دیدگاه خود را بنویسید