معرفی اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بر مبنای adx در تریدینگ ویو | ADX/MACD Confluence

معرفی اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بر مبنای adx در تریدینگ ویو | ADX/MACD Confluence

اندیکاتورها ابزارهای پیشرفته‌ای هستند که در معاملات به معامله‌گران کمک بسیاری می‌کنند. اندیکاتورهای سیگنال دهی نیز نوعی از این ابزارها هستند که توسط محاسبات خود می‌توانند جهت روند را برای معامله‌گران در چارت مشخص کنند.

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بر مبنای adx در تریدینگ ویو، یکی از همین ابزارهای معاملاتی است که می‌تواند با استفاده از سیگنال‌های اندیکاتور adx و با کمک اندیکاتور معروف مکدی، بهترین سیگنال‌های معاملاتی را در چارت به شما نمایش دهد.

معرفی اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بر مبنای adx در تریدینگ ویو

اندیکاتور ADX/MACD Confluence یک اندیکاتور سیگنال دهی است که می‌تواند باتوجه به سیگنال‌های صادر شده از اندیکاتور adx (شاخص میانگین حرکت جهت‌دار) به همراه اندیکاتور مکدی، سیگنال‌های خود را به معامله‌گران بر روی چارت تریدینگ ویو نشان دهد.

معرفی اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بر مبنای adx در تریدینگ ویو
تصویری از اجرای اندیکاتور ADX/MACD Confluence

تصویر بالا نمایی از اجرای این اندیکاتور را در چارت معاملاتی تریدینگ ویو نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور سیگنال‌های خرید خود را با نشان BUY و به رنگ سبز و سیگنال‌های فروش خود را با نشان SELL و به رنگ قرمز در چارت معاملاتی نشان می‌دهد. همچنین با غیرفعال‌سازی رنگ کندل‌ها در چارت تریدینگ ویو، این اندیکاتور کندل‌ها را به سه رنگ قرمز، سفید و سبز نشان می‌دهد که کندل‌های قرمز رنگ نشان‌دهنده نزول، کندل‌های سبز رنگ نشان‌دهنده صعود و کندل‌های سفید نیز نشان‌دهنده روند رنج و یا عدم سیگنال‌دهی اندیکاتور هستند.

تنظیمات اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بر مبنای adx در تریدینگ ویو

تنظیمات اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بر مبنای adx در تریدینگ ویو
تصویر منوی تنظیمات اندیکاتور ADX/MACD Confluence

در قسمت تنظیمات اندیکاتور نیز در دو قسمت اول می‌توانید تنظیمات نمایش یا عدم نمایش سیگنال‌های معاملاتی توسط اندیکاتور را در چارت تعیین کنید. همچنین در ۶ قسمت بعد می‌توانید مقادیر محاسبات اندیکاتورهای adx و مکدی را تغییر دهید. در دو قسمت آخر منوی تنظیمات نیز می‌توانید رنگ کندل‌هایی که توسط اندیکاتور تعیین می‌شود را تنظیم کنید.

نحوه اجرای اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بر مبنای adx در تریدینگ ویو

کاربران می‌توانند برای اجرای اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بر مبنای adx در تریدینگ ویو عبارت “TUE ADX/MACD Confluence V1.0” را در قسمت Indicators چارت تریدینگ ویو خود جست‌وجو کرده و پس از یافتن آن، با کلیک بر روی نام اندیکاتور، آن را به چارت معاملاتی خود در این پلتفرم اضافه کنند.

همچنین برای اضافه کردن این اندیکاتور در چارت معاملاتی بدون نیاز به جست‌وجوی نام آن می‌توانید ابتدا وارد این صفحه شده و سپس با کلیک بر روی عبارت “Add to favorite indicators” این اندیکاتور را به لیست Favorite indicators اضافه کنید. سپس با ورود به قسمت Favorite indicators در منوی indicators اندیکاتور ADX/MACD Confluence را یافته و به چارت معاملاتی خود اضافه کنید.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.