نهنگ خفته بیدار شد؛ کیف پول 9 ساله دوج کوین فعال شد!

طبق گزارش Whale Alert، یک دارنده دوج کوین که دارای بیش از 2 میلیون دوج است، کیف پول خود را در 5 فوریه احیا کرد. در زمان نگارش این خبر، مجموع دارایی‌های کیف پول 186,364 دلار ارزش داشتند.

doge whalealert

9 سال پیش، DOGE حدود 0.00022 دلار ارزش داشت، بسیار کمتر از ارزش فعلی 0.09 دلار. این به وضوح نشان می‌دهد که دارنده آن از این ایمان تزلزل ناپذیر به ارز دیجیتال، سود باورنکردنی داشته است.

با این حال، داده‌های Santiment نشان داد که افزایش مجدد فعالیت از این کیف پول خاص در اطراف گردش نمی‌کند. این به این دلیل بود که گردش غیرفعال پنج ساله به 117000 کاهش یافت.

doge dormant circulation

گردش غیرفعال، تعداد سکه‌ها/توکن‌های منحصربه‌فرد معامله شده در یک روز معین را نشان می‌دهد که برای مدت زمان زیادی جابجا نشده‌اند.

اما قابل ذکر است که در نوامبر 2022 جهش های قابل توجهی در این معبار وجود داشت. افزایش در دوره ذکر شده در بالا به این معنی بود که یک سری از دارندگان خفته از حالت خنثی خارج شدند. البته همین امر را می‌توان در مورد 365 روز گذشته گفت که در آن گردش غیرفعال به 729000 کاهش یافت.

با وجود رکود ثبت شده در خواب، آدرس‌های فعال در زنجیره دوج کوین در هفت روز گذشته بهبود یافته است. آدرس‌های فعال نشان‌دهنده تعداد کل کاربرانی است که دارایی را از طریق شبکه ارسال یا دریافت کرده‌اند. بنابراین، این افزایش نشان می‌دهد که تراکنش‌ها به طور قابل توجهی در اکوسیستم دوج کوین عملیاتی بودند.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.