دادگاه پرونده مشهور کینگ مانی با 5 هزار شاکی فردا سوم خرداد برگزار می‌‌گردد!

رئیس کل دادگستری استان تهران اعلام کرد که محاکمه متهمان پرونده معروف به “کینگ مانی” در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی به طور رسمی آغاز شده است.

به گزارش ایسنا، علی القاصی، رئیس دادگستری استان تهران، اظهار داشت: پرونده مربوط به “کینگ مانی” یکی از بزرگترین پرونده‌های کلاهبرداری در سطح کشور است که به صورت ویژه در دستور کار دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی قرار گرفته است و جلسات دادگاه در این پرونده به زودی آغاز می‌شود. القاصی افزود:

تعداد شاکیان و مالباختگان در پرونده “کینگ مانی” حدود ۵ هزار نفر است و اولین جلسه محاکمه این پرونده در تاریخ چهارشنبه، ۳ خرداد ۱۴۰۲، در شعبه دوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی با حضور هیئت قضایی برگزار خواهد شد.

وی افزود: به دستور رئیس قوه قضاییه در خصوص تسریع در رسیدگی به پرونده‌های کلاهبرداری مهم، دادستانی استان تهران تمام تلاش خود را برای انجام تحقیقات، صدور کیفرخواست و ارجاع پرونده به دادگاه متصله انجام داده و تا حصول نتیجه نهایی و تأمین حقوق مالباختگان، پرونده‌های مهم و گسترده از جمله این پرونده را با رویکرد جدی پیگیری خواهد کرد.

رئیس کل دادگستری استان تهران تصریح کرد: تاکنون در این پرونده ۸ متهم وجود دارد و در جلسات دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی، شاکیان و مالباختگان حق حضور در پای میز محاکمه را خواهند داشت.

کیفرخواست این پرونده با عنوان “اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور” صادر شده است و شاکیان آن از سراسر کشور حضور دارند.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥