۷۰ درصد از سرمایه‌گذاران شیبا به نگهداری بلندمدت آن تمایل دارند

قیمت شیبا به اوج ۴ ماهه خود یعنی ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار رسید و طی سی روز، ۴۲ درصد قیمت آن افزایش یافت. داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که چگونه پروژه‌های اجتماعی اخیر بر رفتار سرمایه‌گذاران شیبا تاثیر گذاشته است. آیا محصولات جدید می‌توانند باعث شوند شیبا به دوران اوج خود برگردد؟

از یک کیف پول سخت‌افزاری اختصاصی شیبا تا شبکه شیباریوم لایه ۲، تیم شیبا چندین پروژه و به‌روزرسانی محصول را در ماه‌های اخیر اجرا کرده است. حال داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران شیبا به این اخبار واکنش مثبتی نشان دادند و مدت زمان نگهداری توکن خود را افزایش داده‌اند.

داده‌های IntoTheBlock نشان می‌دهد که ۳۴۶۰ سرمایه‌گذار شیبا در ماه آگوست به فهرست هولدرهای بلندمدت اضافه شده‌اند. با بررسی دقیق‌تر متوجه تعداد کل هولدرهای بلندمدت به بالاترین رقم یعنی ۸۸۳ هزار یا ۶۹.۱۶ درصد از کل آدرس‌های کیف پول شیبا رسیده است.

در آغاز سال ۲۰۲۳، تنها ۷۴۰ هزار هولدر بلندمدت وجود داشت که تنها ۶۰.۴ از تمام آدرس کیف پول شیبا را شامل می‌شد. این به این معناست که ۱۴۳ هزار دارنده شیبا در سال جاری به هولدرهای بلندمدت اضافه شده‌اند.

این در حالی است که به‌طور همزمان تعداد تریدرهای کوتاه‌مدت از ۴.۱۴ درصد به ۳.۷۶ درصد کاهش یافت.

هولدرهای بلندمدت آدرس‌های کیف پولی هستند که توکن‌های خود را حداقل به مدت یک سال نگه‌داشته‌اند. به طور معمول افزایش هولدرهای بلندمدت یک سیگنال صعودی است.

به طور محسوس، تعداد تراکنش‌های تاییده شده‌ای در هر روز که ارزششان بیشتر ۱۰۰ هزار دلار است افزایش یافته است. این نشان می‌دهد که سطح اعتماد و خوش‌بینی در میان سرمایه‌گذاران نهادی بهبود یافت.

وقوع مداوم معاملات بزرگ، نقدینگی که بازار نیاز دارد را فراهم می‌کند و اعتماد کلی سرمایه‌گذاران خرد را تقویت می‌کنند. افزایش تعداد هولدرهای طولانی مدت شیبا و خوش‌بینی نهنگ‌های باعث افزایش قیمت پایدار خواهد شد.

داده های جهانی ورودی خروجی پول (GIOM) که توزیع قیمت خرید دارندگان توکن شیبا را نشان می‌دهد، این موضوع را تأیید می‌کند. همانطور که در زیر مشاهده می‌کنید، ۲۱۱۳۴۰ آدرس، ۱۳۷.۸ تریلیون توکن شیبا را با قیمت متوسط ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار خریداری کرده‌اند. اگر آن‌ها به حفظ بلندمدت این رمزارز متعهد باقی بمانند، می‌توانند باعث صعود دیگری در قیمت شود. اما اگر این سطح پشتیبانی از بین برود، قیمت شیبا تا ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار کاهش می‌یابد.

Screen Shot 2023 08 13 at 1.55.09 PM

برعکس، اگر شیبا بتواند از حمایت ۰.۰۰۰۰۱۴ دلار عبور کند، رالی دیگر آغاز می‌شود. همانطور که در تصویر بالا می‌بینید ۹۰ هزار آدرس، ۴۲۳ تریلیون شیبا را با حداقل قیمت ۰.۰۰۰۰۱۴ دلار خریداری کردند. شیبا احتمالا در شکست این مقاومت با مشکل روبرو خواهد شد، اما اگر این سطح مقاومت بشکند، قیمت شیبا تا ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار افزایش می‌یابد.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥