هشدار دوباره رگولاتوری در مورد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال!

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از سرمایه گذاران خواسته است در هنگام سرمایه گذاری در اوراق بهادار دارایی‌های کریپتو احتیاط کنند.
دفتر آموزش و حمایت از سرمایه گذاران آژانس هشدار داد که پلتفرم‌های ارائه دهنده معاملات ارزهای دیجیتال ممکن است با قوانین اوراق بهادار فدرال مطابقت نداشته باشند.
کمیسیون بورس و اوراق بهادار در روز پنجشنبه در بولتنی گفت:

قانون اجرایی، برخی از طرفین مانند دلالان اوراق بهادار، مشاوران سرمایه گذاری و صرافی‌ها را ملزم می‌کند که در SEC، یک تنظیم کننده ایالتی و یا در یک سازمان خود تنظیم کننده ثبت نام کنند.

علاوه بر این، نهادها و پلتفرم‌های درگیر در وام دادن یا سهام‌داری دارایی‌های دیجیتال ممکن است مشمول قوانین اوراق بهادار فدرال باشند.

SEC قبلا تلاش کرده بود نشان دهد که بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال به عنوان صرافی‌های اوراق بهادار ثبت نشده در ایالات متحده هستند.
هشدار رگولاتوری یک روز پس از افشای صرافی کوین بیس از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار منتشر شد که نشان‌دهنده یک اقدام اجرایی قریب‌الوقوع مرتبط با فهرست بورس اوراق بهادار بالقوه ثبت نشده است.

سهام کوین بیس در فهرست نزدک تحت تاثیر این خبر قرار گرفت و در معاملات اولیه روز پنجشنبه تا 20 درصد سقوط کرد. در زمان نگارش این خبر، آنها حدود نیمی از زیان خود را جبران کرده‌اند که با کاهش 10 درصدی به 69.32 دلار رسیده است.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.