سهام انویدیا به لطف هوش مصنوعی، پتانسیل رشد زیادی دارد!

بانک سرمایه گذاری مورگان استنلی آینده روشنی را برای سهام انویدیا (NVDA) پیش‌بینی می‌کند!

جوزف مور، تحلیلگر مورگان استنلی، قیمت هدف سهام انویدیا را از ۲۵۵ به ۳۰۴ دلار افزایش داد.

در بازار، سهام انویدیا 0.7 درصد افزایش یافت و در 257.25 دلار بسته شد. از سال گذشته تا پایان روز پنجشنبه، انویدیا 74.8درصد افزایش یافته بود.

مور در یادداشتی به مشتریان گفت که اشتیاق نسبت به هوش مصنوعی و مدل‌های زبانی بزرگ، در کوتاه مدت و بلندمدت به نفع انویدیا خواهد بود.

او گفت:

ما قبلا بیش از حد داده محور بوده‌ایم، اما ظهور هوش مصنوعی آنقدر قوی است که دیگر نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

فروش و درآمد انویدیا در سه فصل گذشته به دلیل فروش ضعیف دستگاه‌های بازی و کندی تجارت مراکز داده تحت فشار قرار گرفته است. مور گفت، اما هوش مصنوعی مانند ChatGPT، در حال تبدیل شدن به یک ابرترند است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

مور گفت: هوش مصنوعی «یکی از مهم‌ترین پیشرفت‌ها در فناوری از زمان توسعه اینترنت تلفن همراه است». او گفت که خدمات رایانه ابری طی سه تا پنج سال آینده برای رهبری در فضای هوش مصنوعی رقابت خواهند کرد.

او گفت: «ما شاهد تغییر قابل توجهی در هزینه‌های ابری به سمت هوش مصنوعی (و از نظر ما نسبت به Nvidia) هستیم، حتی اگر بودجه‌ها تحت فشار هستند.

برای مشاهده لیست بروکرهایی که سهام انویدیا در آنها قابل معامله است، از این صفحه دیدن نمایید.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.