بروکر Moneta Markets حساب Ultra ECN را با کمترین کمیسیون راه‌اندازی کرد!

بروکر Moneta Markets از حساب جدید خود با نام “Ultra ECN” رونمایی کرد. ویژگی‌های حساب جدید Ultra ECN شامل اسپرد 0.0 پیپ در جفت ارزها و طلا، کمیسیون 1 دلار به ازای هر معامله در هر طرف، و همچنین در دسترس قرار دادن تمام محصولات طلا با کارمزد مبادله صفر است.

ما با دیوید بیلی، بنیانگذار بروکر Moneta Markets، برای اطلاعات بیشتر در مورد اضافه شدن حساب جدید صحبت کردیم.

معرفی حساب تجاری جدید Ultra ECN ما نتیجه افزایش تقاضا برای شرایط معاملات استثنایی با کمترین هزینه ممکن است. اکثر رقبای ما برای حساب‌های ECN استاندارد صنعت فارکس، ۶ تا ۷ دلار کمیسیون دریافت می‌کنند. اکنون، با Moneta Markets، مشتریان می‌توانند حساب Ultra ECN ما را با کمیسیون ۲ دلاری معامله کنند، در حالی که اسپرد همچنان بسیار پایین است و از 0.0 پیپ شروع می‌شود.

در حالی که حساب جدید تا حد زیادی برای معامله گران حرفه‌ای‌تر مناسب است، با این حال برای معامله گران در همه سطوح در دسترس قرار گرفته است. ما همچنین تمام محصولات طلای خود را با هزینه‌های مبادله صفر در سراسر Direct STP، Prime ECN و حساب‌های Ultra ECN جدید خود در دسترس قرار داده‌ایم. با توجه به اینکه طلا یکی از پرمعامله‌ترین محصولات ما است، می‌خواستیم شرایط معاملاتی برتر را برای جدا کردن خود از رقبا فراهم کنیم، که اکنون Moneta Markets را به عنوان یکی از پیشروترین کارگزاران ارزان قیمت در این صنعت قرار می‌دهد.

حساب جدید بروکر مونتا مارکتس می‌تواند شروعی برای حساب‌های کم هزینه باشد و راه را برای اقدام مشابه توسط دیگر بروکرها هموار کند.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.