مهمترین رویدادهای فارکس طی 24 ساعت آینده

در ادامه به مهمترین رویدادهایی که طی 24 ساعت آینده در بازار فارکس باید زیر نظر داشته باشید، اشاره خواهیم کرد. توجه داشته باشید که در هر زمان با مراجعه به صفحه تقویم اقتصادی، می‌توانید از رویدادهای مهم اقتصادی پیش رو مطلع شوید.

  1. در ساعت 13:00 شاخص های خرده فروشی آلمان برای دو دوره سالانه و ماهانه منتشر خواهد شد. انتظار بر این است که با رشد همراه باشند. تحقق این افزایش، تقویت یورو را به همراه دارد چرا که قوی تر شدن بخش تقاضا را نشان می دهد.
  2. در ساعت 18:00 شاخص های مدیران خرید کانادا منتشر میشود که بر ارزش دلار کانادا تاثیر می‌گذارد. تحقق انتظارات کاهشی برای این شاخص باعث تضعیف CAD در بازار می شود.
  3. در ساعت 4:00 بامداد روز سه شنبه وضعیت صادرات، واردات و تراز تجاری استرالیا منتشر می شود. انتظار بر این است که تراز تجاری استرالیا در یک ماه گذشته افزایش یافته باشد که این نشان دهنده افزایش تقاضا برای AUD است. بنابراین تحقق این رشد تقویت AUD را باعث می شود.
  4. در ساعت 7:00 صبح سه شنبه جلسه تصمیم گیری نرخ بهره استرالیا با انتظار افزایش به میزان 25 واحد پایه و افزایش از %3.35 به %3.6 برگزار می شود. افزایش بیش از میزان مورد انتظار، AUD را شدیدا تقویت می کند.
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.