ادامه ضعف یورو در مقابل دلار پیش از رویدادهای اقتصادی این ناحیه

یورو هفته را با نوسانات کمی آغاز کرد؛ زیرا منطقه یورو و ایالات متحده داده‌های اقتصادی مهمی را پیشرو خواهند داشت. درحالی‌که انتظار می‌رود روز آرامی از نظر داده‌های اقتصادی باشد، اظهارات مقامات بانک مرکزی اروپا (ECB) ممکن است باعث نوسانات بازار در معاملات مرتبط با یورو شود.

رویدادهای کلیدی این هفته شامل انتشار شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) منطقه یورو است که به طور بالقوه بر یورو تأثیر می‌گذارد. علی‌رغم داده‌های ناامیدکننده PMI منطقه یورو و آلمان، Fitch رتبه اعتباری AAA آلمان را حفظ کرده است که نشان‌دهنده چشم‌انداز ثابت برای بزرگ‌ترین اقتصاد ناحیه یورو است.

اعلام نرخ بهره فدرال رزرو در روز چهارشنبه، رویداد اصلی در ایالات متحده خواهد بود. بازارها انتظار دارند فدرال رزرو نرخ بهره را ثابت نگه دارد. در طول جلسات بعدی، سخنان جروم پاول، رییس فدرال رزرو، مورد توجه قرار خواهد گرفت. به‌طورکلی، همان‌طور که سیاست بانک مرکزی نشان می‌دهد، اقتصاد ایالات متحده در مقایسه با ناحیه یورو قوی‌تر است.

پیش‌بینی می‌شود که این قدرت، برتری دلار آمریکا نسبت به یورو را تا زمانی که مشکلات جدی در تورم و بازارهای کار ایالات متحده ایجاد شود، حفظ کند.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥