تحلیل گر مشهور پیش‌بینی کرد اتریوم به نزدیکی نیم میلیون دلار می‌رسد!

دنیای کریپتو مملو از اتفاقات و رشدهای غیرمنتظره است. در مجموعه‌ای از توییت‌های پر حاشیه، آدام کوکران شریک  CEHV، در مورد اتریوم تحلیل جنجالی انجام داد و بیان کرد اتریوم تا 457،000 دلار افزایش می‌یابد.

بررسی تحلیل

کوکران به کسانی که احتمال افزایش 20 برابری اتریوم را زیر سوال می‌بردند و آن را با ارزش بازار غول‌های فناوری مانند اپل و آمازون مقایسه می‌کردند، گفت:

اتریوم نباید به‌عنوان یک شرکت سنتی در نظر گرفته شود، بلکه باید به‌عنوان یک زیرساخت پیشگام مبتنی بر بلاکچین که از مرزهای مرسوم فراتر می‌رود، نگاه کرد.

تحلیل کوکران با استفاده از حجم عظیم اوراق بهادار پردازش شده و از طریق اوراق بهادار الهام گرفته شده است که در سال گذشته ارزش بازار آن به رقم خیره‌کننده 2.5 کوادریلیون دلار رسید. کوکران با در نظر گرفتن امکان انجام این فرآیند روی بلاکچین اتریوم با کارمزد ناچیز 0.05 درصدی گس فی، توکن‌سوزی سالانه اتریوم، معادل 5.7 برابر ارزش بازار فعلی را پیش‌بینی کرد.

پیشبینی کوکران با معرفی مفهوم توکن سوزی ترکیبی، مورد توجه قرار گرفت. با فرض توکن سوزی ترکیبی سالانه 2٪ یا بیشتر در یک دوره 20 ساله، ارزش هر اتر می‌تواند به 457081 دلار افزایش یابد.

ارزش اتریوم و دست‌یابی به ارزش بازار جهانی

فراتر از بازار اوراق بهادار، کوکران پیشنهاد داد که اتریوم می‌تواند بازارهای مبتنی بر ارزش بیشتری را تصاحب کند و رشد آن را بیشتر کند. او تاکید کرد:

تسویه 10٪ از اوراق بهادار جهانی و بهره‌برداری از سایر بازارهای ارزشی می‌تواند به‌طور واقع‌بینانه منجر به افزایش 35  برابری در ارزش اتریوم در دهه آینده شود.

اگرچه ممکن است پیش‌بینی‌های کوکران جسورانه به نظر برسند، اما احتمالات بی‌حد و مرزی را در فضای کریپتوکارنسی برجسته می‌کنند. موقعیت منحصربه‌فرد اتریوم به‌عنوان یک زیرساخت بلاکچین، درهایی را به روی نوآوری باز می‌کند و در نهایت وضعیت موجود واسطه‌های مورد اعتماد را به چالش می‌کشد.

در همین حال، قیمت اتریوم در هفته گذشته هیچ حرکت قابل توجهی نداشته است اما روند صعودی خفیفی داشته و 0.6 درصد افزایش یافته است. اتریوم از پایین‌ترین سطح 1َ805 دلاری که جمعه گذشته مشاهده شد به 1َ815 دلار در زمان نوشتن این خبر افزایش یافته است.

Ethereum price chart
نمودار قیمت اتریوم در TradingView

ارزش بازار اتریوم نیز در هفت روز گذشته رشد کمی داشته است. ارزش بازار این ارز دیجیتال تقریباً 1٪ از سقف 217 میلیارد دلار به بالاترین سطح 218 میلیارد دلار در روز جمعه افزایش یافته است. در همین حال، حجم معاملات روزانه اتریوم نیز در طول هفته از 7 میلیارد دلار در دوشنبه گذشته به 3.6 میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥