ویژگی بروکر مناسب

معرفی بروکرهای فارکس با اهرم بالا در سال 2022

ویژگی بروکر مناسب

مطالعه در 3 دقیقه

اهرم معاملاتی یا لوریج، اهمیت زیادی در معاملات فارکس دارد. اهرم به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا قدرت معاملاتی بیشتری بدست آورند و با مبالغ بیشتر از آن چیزی که دارید، معامله کنید. اهرم بالا باعث می‌شود تا سود (و ضرر) بسیار بیشتری در معاملات خود کسب کنید. بروکرهای فارکس با اهرم بالا این امکان را برای مشتریانشان فراهم می‌کنند.

بسیاری از بروکرها حداکثر لوریج محدودی دارند، با اینحال برخی از آنها لوریج بسیار بیشتری را در دسترس مشتریانشان قرار می‌دهند.

در این مطلب با بروکرهای فارکس با اهرم بالا آشنا می‌شوید. اگر به دنبال بروکر با لوریج بالا هستید، تا انتها همراه ما باشید.

بروکرهای فارکس با اهرم بالا

توجه داشته باشید، بروکرهای فارکس با اهرم بالا که مشاهده می‌کنید برای راحتی بررسی کاربران معرفی شده‌اند و مسئولیت انتخاب هر کدام بر عهده خود کاربران گرامی می‌باشد.

در جدول زیر می‌توانید برخی از بروکرهای فارکس با اهرم بالا را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای مشاهده جدول کامل کارگزاران فارکس، از دکمه زیر استفاده نمایید.

چرا باید بروکرهای فارکس با لوریج بالا را انتخاب کنیم؟

اهرم معاملاتی بالاتر، فرصت‌های بیشتری را برای معامله‌گران فراهم می‌کند اما باید در نظر داشته باشید که به همان اندازه، ریسک بیشتری را به همراه دارد.

به طور خلاصه، اهرم در معاملات ارزی به پولی اطلاق می‌شود که یک معامله‌گر از بروکر خود وام می‌گیرد تا مبلغی بیشتر از آنچه که می‌خواهد از آن استفاده کند را برای سرمایه‌گذاری در اختیار داشته باشد.

این راه خوبی برای معامله گران است تا از سرمایه اندک خود، به وسیله مبلغی که از بروکر قرض گرفته محافظت کنند.

به هر حال این امتیاز بدون هزینه هم نیست، زیرا کارگزاران برای وجوه قرض‌ گرفته‌شده نرخ بهره از معامله‌گران دریافت می‌کنند که به عنوان کارمزد سوآپ یا بهره شبانه هم  شناخته می‌شود.

بروکرهای فارکس با اهرم بالا

اهرم بالا معمولا توسط معامله گران با تجربه یا پیشرفته استفاده می‌شود که به استراتژی معاملاتی خود مطمئن هستند و می‌خواهند حداکثر سود ممکن را از بازار بدست آورند. با این حال بسیاری از معامله‌گران تازه‌کار هم به استفاده از اهرم بالا علاقه دارند.

استفاده از اهرم بالا باعث می‌شود تا مارجین کمتری برای معاملات شما درگیر شود و در نتیجه امکان باز کردن معاملات بیشتری را دارید. اگر با لوریج و اهرم آشنا نیستید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب صفحه را مطالعه نمایید.

در هر صورت اگر به دنبال لوریج بالا هستید، می‌توانید یکی از بروکرهای فارکس با اهرم بالا که به شما معرفی کرده‌ایم را بررسی نمایید.

پرسش‌های متداول

در این مطلب ما لیستی از بروکرها با حداکثر لوریج بالا را منتشر کرده‌ایم. همچنین می‌توانید لیست کامل کارگزاری‌های فارکس را در این صفحه مشاهده کنید.

خیر، مقدار اهرم بالا در یک بروکر ربطی به معتبر بودن یا نامعتبر بودن آن ندارد.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید(0نظر)

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید