ریپورتاژ آگهی

قرارداد آتی لیکوئید کانترکت MoonXBT معامله با اهرم بالا و نقدینگی کافی

ریپورتاژ آگهی

مطالعه در 7 دقیقه

معاملات آتی همان معجزه بازارهای مالی برای سودآوری از روند نزولی و صعودی است. داستان معاملات آتی از جایی جذاب‌تر می‌شود که با اهرم معاملاتی آشنا می‌شویم. اهرم در این نوع معاملات سود و زیان شما را چندین برابر می‌کند و قبل از استفاده از آن باید به خوبی آموزش ترید و معامله گری را فرا بگیرید. برای ثبت نام در این صرافی از این لینک استفاده کنید.

معاملات آتی ارز دیجیتال چگونه کار می‌کنند؟

قراردادهای فیوچرز بخشی از یک دسته‌بندی بزرگ از ابزارهای معاملاتی به‌نام مشتقات شامل قراردادهای CFD، آپشن‌ها و سواپ‌ها هستند. به زبان ساده، معامله آتی یک توافق بین دو طرف برای خرید یا فروش یک دارایی مانند ارز دیجیتال در یک تاریخ و قیمت از پیش تعیین‌شده است. این قرارداد، یک دارایی خاص مانند کالا، سهام یا رمز ارز را ردیابی می‌کند. معامله فیوچرز اساسا نوعی پیش بینی روی تحرکات آتی قیمت است.

مثلا، اگر پیش‌بینی شما از حرکت قیمت بیت کوین افزایش قیمت آن تا آخر ماه باشد، باز کردن یک پوزیشن لانگ از طریق خرید یک معامله آتی ارز دیجیتال با تاریخ سررسید یک ماهه مناسب خواهد بود. در غیر این صورت، اگر فکر می‌کنید قیمت بیت کوین کاهش خواهد یافت، پوزیشن شورت بهتر است. در زمان تاریخ سررسید، دو طرف درگیر در معامله تسویه حساب کرده و قرارداد بسته خواهد شد.

مزایا و معایب قراردادهای آتی

مزایامعایب
‌سرمایه‌گذار می‌تواند از قراردادهای آتی به‌منظور ‌معامله‌گری در جهت حرکت قیمت‌ دارایی پایه استفاده کند.‌سرمایه‌گذاران، در قراردادهای آتی با ریسک ضرری بیش از حد مارجین اولیه مواجه هستند زیرا قراردادهای آتی از ضریب اهرمی‌ (leverage) استفاده می‌کنند.
شرکت‌ها می‌توانند از قیمت مواد اولیه‌شان با استفاده از این قراردادها، در برابر نوسانات قیمتی محافظت کنند.‌سرمایه‌گذاری در قراردادهای آتی ممکن است باعث شود که شرکتی که با استفاده از این قراردادها به دنبال محافظت از تغییرات شدید قیمت‌ها می‌باشد، حرکات قیمتی مطلوبش را از دست بدهد. یعنی در صورت افزایش قیمت‌ها، نتواند محصولاتش را به قیمت‌های روز در بازار به فروش برساند.
قراردادهای آتی ممکن است نیازمند پرداخت شدن بخشی از مبلغ کل قرارداد در ابتدای کار باشند.مارجین‌ها می‌توانند یک شمشیر دو لبه باشند بدین معنی که‌ آن‌ها می‌توانند هم میزان سود را چند برابر کنند و هم بر مقادیر زیان به‌شدت بیفزایند.

انواع قراردادهای آتی ارز دیجیتال

· قراردادهای فیوچرز استاندارد

· قرارداد آتی با تحویل فیزیکی

· قراردادهای پرپچوال

· قرارداد اختیاری یا آپشن

. قرارداد لیکویید کانترکت

تفاوت بین قراردادهای آپشن و فیوچرز

مهم است که تفاوت بین قراردادهای اختیار معامله (Option Contracts) و قراردادهای آتی (Futures Market) را بدانید. قراردادهای اختیار معامله به دارندهٔ این قراردادها این اختیار (و نه اجبار) را می‌دهد تا دارایی پایه را در تاریخ انقضا خریداری کند و یا به فروش برساند، در حالی که خریدار قرارداد آتی مجبور است که تمامی بندها و موارد ذکر شده در قرارداد را عملی سازد.

nPzwUkAMG1ZdAviNfOFaMvZwz0vlXvkN7VD8p9YjMKTTcyHP6d5IO4bhfkJL4cVKdXDl nIYwJLbnzWqf9j7vw9n6OHPVCmidJRV3kW rT0eHNkg2gakllOohMtxLoAPq0Cc1x76tYX9 k2I1dIxHZJtyB1lyxnwbu tASihDkKXTLZ45Ou YIoGsnIjGA

انتخاب یک صرافی خوب برای قراردادهای آتی

‌سرمایه‌گذاری در قراردادهای آتی و یا هرگونه ابزار مالی دیگر نیازمند استفاده از یک صرافی می‌باشد. صرافی های کریپتو دسترسی به ارزهای دیجیتال و بازارهای مبادلاتی را فراهم می‌کنند و با استفاده از‌ آن‌ها، امکان انجام ‌سرمایه‌گذاری وجود دارد. پیدا کردن یک صرافی مناسب و همچنین، یافتن سرمایه‌گذاری‌‌ای که هم‌خوان با نیاز‌های شما باشد می‌تواند پروسه‌ای پیچیده باشد.

آشنایی با صرافی MoonXBT برای ترید ارز دیجیتال

پلتفرم معاملات اجتماعی MoonXBT است. صرافی مون ایکس بیتی در جزایر کیمن مستقر است و دفاتری در سراسر آسیای شرقی و سایر نقاط جهان دارد. صرافی مون ایکس بیتی همچنین تیم حرفه‌ای شامل کارشناسان سیستم‌های معاملاتی امن و کارشناسان بازاریابی خارج از کشور دارد. این صرافی خدمات مشتریان و پشتیبانی 24 ساعته را نیز ارائه می‌دهند.

این صرافی انواع مختلفی از معاملات و سرمایه‌گذاری؛ مانند معاملات اسپات، معاملات فیوچرز، معاملات لیکوئید کانترکت، کپی ترید، معاملات آپشن سایر ویژگی‌های پیشرفته و خدمات دیگری را ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است تمام موارد گفته شده با نقدینگی بالاتر از حد متوسط پشتیبانی می‌شوند عملاً در مقایسه با سایر صرافی‌های تجاری ارز دیجیتال، صرافی MoonXBT دارای ویژگی‌های متنوعی است و از زمان آغاز به کار خود در سال 2021 مزایای متعددی را در اختیار کاربران قرار داده است.

در صرافی مون ایکس بیتی معامله گران با تجربه و حرفه‌ای می‌توانند از اهرم 150 برابری استفاده کنند و اما معامله‌گران تازه‌کار که تجربه زیادی در معامله ارز دیجیتال ندارند می‌توانند از کپی ترید این صرافی استفاده کنند.

مزایای لیکوئید کانترکت MoonXBT

OzLuJlVyjKMHrjuK0Ni3

صرافی MoonXBT یک صرافی ارز دیجیتال جدید است که تمرکز آن بر روی معاملات کپی ترید، آپشن و لیکوئید کانترکت است. قراردادهای لیکوئید کانترکت به حفظ 3 مزیت اصلی خدمات قراردادی موجود در صرافی ها ادامه می‌دهند:

استفاده از اهرم بالا برای به حداکثر رساندن سود: می‌توانید از وجوه کمتری برای افزایش حجم تراکنش استفاده کنید. در مورد استفاده از اهرم 100 برابری، برای به دست آوردن موقعیت 10000 USDT فقط به 100 USDT مارجین نیاز دارید. اگر قیمت دارایی پایه 1 درصد افزایش یابد، 100 درصد بازده دریافت خواهید کرد.

سود ناشی از نوسانات بازار: با تحلیل در مورد روند بازار، می‌توانید با باز کردن پوزیشن خرید یا فروش سود ببرید. اگر فکر می کنید قیمت کاهش می یابد، می توانید شورت (فروش) بگیرید؛ اگر فکر می کنید قیمت افزایش می یابد، می توانید لانگ (خرید) بگیرید. همچنین می‌توانید از قراردادها برای محافظت از سبد سرمایه‌گذاری فیزیکی موجود خود استفاده کنید

استفاده از یک ارز استبل کوین مانند USDT نیازی به تبدیل بین ارزها نیست که باعث انعطاف‌پذیری تراکنش‌ها می‌شود.

مزایای منحصر به فرد قرارداد لیکوئید کانترکت مون ایکس بیتی

علاوه بر این، قراردادهای نقدی لیکوئید کانترکت مون ایکس بیتی دارای 7 مورد زیر هستند.

قیمت منصفانه و تضمین شده است: تثبیت زمان واقعی بهترین قیمت در بازار نقدی جهانی، بدون نیاز به نگرانی در مورد دستکاری انسان، قیمت‌های معقول‌تر، و ایمنی معاملات بیشتر

نقدینگی تضمین شده است: این پلتفرم دارای یک راه حل نقدینگی انحصاری است، کاربران نیازی به انتظار ندارند و سفارشات در میلی ثانیه تکمیل می شوند و به شما کمک می کند بازار را بهتر درک کنید

آستانه پایین تر: متفاوت از نیازهای اولیه خدمات دیگر که برای شروع 10 دلار نیاز است، با استفاده از MoonXBT Liquid Contract، می توانید پوزیشن های خود را با 1 دلار باز کنید.

آرامش فوق‌العاده: برای سرمایه‌گذاران معمولی، شما فقط باید به مارجین ورودی، اهرم انتخابی و روند بازار در کل فرآیند ترید توجه کنید، بدون اینکه نگران مسائل دیگری باشید.

کارمزد کمتر: معاملات MoonXBT Liquid Contracts می‌تواند از کارمزد کمتری برخوردار شود، نرخ کارمزد به کمتر از 0.05٪ است و هیچ هزینه دیگری بابت سرمایه‌ گذاری و ترید وجود ندارد.

مشخص کردن حد سود و ضرر: حالت ترید منحصر به فرد MoonXBT و ابزارهای کمکی هوشمند می تواند به شما کمک کند سود و زیان را از قبل مشخص کنید. حداکثر ضرر فقط شامل مارجین موقعیت است (معاملات حالت ایزوله هستند) و شامل هیچ دارایی دیگری نمی شود. سود را می توان از قبل بدون توجه به باز یا بسته بودن پوزیشن در زمان اوردر گذاری تعیین کرد.

 حذف اضافه وزن: سیستم کنترل ریسک MoonXBT خطر اضافه وزن کاربر را به حداقل می‌رساند. در عین حال، بنیاد بیمه MoonXBT بلافاصله اضافه وزن کاربر را جبران می‌کند، بنابراین کاربران لازم نیست نگران خطر اضافه وزن باشند.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید