سلام کریپتو

امتیاز شما به این صرافی:

امتیاز ایران بروکر:
/10
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

معرفی و بررسی صرافی سلام کریپتو | Salamcrypto

بررسی صرافی سلام کریپتو | معاملات ارز دیجیتال در بستر تلگرام

یکی از اولین نیازهای هر کاربرا برای ورود به دنیای معاملات کریپتوکارنسی، یافتن یک صرافی است. در این مقاله به بررسی یکی از صرافی‌های ایرانی به نام سلام کریپتو خواهیم پرداخت. این صرافی تفاوت زیادی با صرافی‌های دیگر دارد که به آن خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

نام صرافی

سلام کریپتو | Salamcrypto

امنیت

پایین

امتیاز کاربران

0
(0)

نوع صرافی

ایرانی

سال تأسیس

سال ثبت دامنه

دفتر مرکزی

مشهد

ایمیل

info@salamcrypto.net

تلفن

تعداد توکن‌ها

بیش از 30

کارمزد معاملات

0 درصد

راه‌های پشتیبانی

تیکت, تلگرام

پشتیبانی ۲۴ ساعته

اپلیکیشن اختصاصی

پشتیبان تلگرام

کانال رسمی تلگرام

امکان معامله بدون احراز هویت

امکان ترید در بازار معاملاتی (P2P)

نگهداری دارایی در صرافی

افشای ریسک: مسئولیت انتخاب صرافی و مشکلات احتمالی آن و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();
فهرست مطالب

صرافی ارز دیجیتال سلام کریپتو یکی از ارائه دهندگان خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال ایرانی است که محیط خرید و فروش آن در پیامرسان تلگرام قرار دارد. از این رو نحوه کار این صرافی با بقیه رقبای ایرانی و خارجی خود کاملا متفاوت است. در این مقاله به بررسی کامل مزایا و معایب این پلتفرم می‌پردازیم با ما همراه باشید.

سلام کریپتو

آیا صرافی سلام کریپتو معتبر است؟

در حال حاضر تعداد بسیار زیادی صرافی ایرانی و خارجی در حال فعالیت هستند، اما آیا همه این پلتفرم‌ها معتبر بوده و توانایی محافظت از دارایی‌ها و اطلاعات شخصی کاربران را دارند؟ به این دلیل، بررسی اعتبار صرافی موضوعی است که قبل از انتخاب آن باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرد.

در سایت صرافی سلام کریپتو هیچ صحبتی از تیم توسعه دهنده و سال تاسیس این پلتفرم نشده است و این یک موضوع منفی به شمار می‌رود. هر صرافی باید اطلاعات شفافی به کاربران خود از سال فعالیت و تیم توسعه دهنده ارائه دهد.

بر اساس اطلاعات دریافتی از سایت Similarweb، سایت اصلی این صرافی به طور میانگین ماهیانه 14 هزار بازدید کننده دارد که این میزان برای یک صرافی ایرانی مناسب نیست.

salamcrypto in similarweb

با توجه به اطلاعات کم در مورد این صرافی ایران بروکر نمی‌تواند در مورد اعتبار این پلتفرم نظری ارائه کند.

لازم به ذکر است نوسانات قیمتی بخش جدانشدنی از بازار کریپتو هستند و حتی بزرگترین صرافی‌های دنیا هم ممکن است در نوسانات بازار به مشکل بخورند و در انجام خواسته‌های کاربران خود ناتوان باشند. لذا اعتبار هیچ صرافی دائمی نبوده و نخواهد بود. 

احراز هویت و ثبت نام در صرافی سلام کریپتو

در حال حاضر اکثر صرافی‌های متمرکز ایرانی و بین المللی به دلیل جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو، ارائه خدمات به کاربران خود را منوط به تکمیل کردن فرایندهای احراز هویتی می‌دانند و انجام این مراحل برای فعالیت در صرافی اجباری است.

صرافی ارز دیجیتال سلام کریپتو هم از این قاعده پیروی می‌کند و احراز هویت برای فعالیت در این صرافی برای کاربران اجباری است و بدون تکمیل این مراحل امکان فعالیت و خرید و فروش در این صرافی وجود ندارد.

کارمزد معاملات در سلام کریپتو

هر صرافی با توجه به قوانین و خدمات خود میزان کارمزدهای متفاوتی از مشتریان دریافت می‌کند. بدیهی است صرافی‌هایی که میزان کارمزد دریافتی آنان بالاتر از رقبای خود است به مرور زمان محبوبیت خود در میان کاربران را از دست می‌دهند.

صرافی ارز دیجیتال سلام کریپتو یک ثرافی فروشگاهی است و دریافت کارمزد در صرافی‌های فروشگاهی رایج نیست زیرا سود این پلتفرم‌ها در اختلاف قیمت خرید و فروش از کاربران است. صرافی سلام کریپتو کارمزد جداگانه ای از کاربران خود دریافت نمی‌کند و کارمزد معاملات در این صرافی صفر است.

امکانات صرافی سلام کریپتو

در حال حاضر اکثر صرافی‌های ایرانی خدماتی شبیه به هم دارند و سطح این خدمات ممکن است برای بعضی کاربران محدود و ناکاآمد باشد. صرافی ارز دیجیتال سلام کریپتو یک صرافی فروشگاهی است و فاقد بازار معاملاتی است.

در این صرافی‌ها کاربران قادر به معامله با یکدیگر نیستند و صرافی نقش فرونده و خریدار را برای مشتریان ایفا می‌کند. این نوع صرافی‌ها به مرور زمان محبوبیت خود را میان کاربران از دست می‌دهند اما علت این اتفاق چیست؟ در بعضی مواقع که نوسانات بازار شدید می‌شود اختلاف قیمت خرید از کاربران و فروش به آن‌ها زیاد می‌شود و این موضوع برای کاربران خوشایند نیست. 

سلام کریپتو یک پلتفرم کاملا متفاوت با باقی صرافی‌ها است. بستر فعالیت این صرافی در پیام رسان تلگرام است و معاملات با یک ربات تلگرامی انجام می‌شود. این موضوع نکات منفی بسیاری دارد. بزرگترین عیب این پلتفرم محدودیت‌های موجود برای کاربران ایرانی در دسترسی به پیامرسان تلگرام است.

salamcrypto market

سلام کریپتو از بیش از 40 ارز دیجیتال مختلف پشتیبانی می‌کند که این موضوع می‌‌تواند نیاز تعداد بسیار زیادی از کاربران را برآورده کند و این تعداد رمزارز در یک صرافی نکته مثبتی به شمار می‌رود.

پشتیبانی صرافی سلام کریپتو

اگر در حین معامله برای کاربران مشکلات پیش بینی نشده ای ایجاد شود و پشتیبانی صرافی مورد نظر این مشکلات را در سریع ترین زمان ممکن برطرف نکند، این موضوع می‌تواند باعث زیان کاربران شود. لذا وجود یک پشتیبانی مناسب در صرافی اهمیت ویژه ای دارد.

صرافی ارز دیجیتال سلام کریپتو از طریق تیکت و تلگرام با کاربران خود در ارتباط است تا مشکلات آنان را برطرف کرده و پاسخگوی سوالات آنان باشد.

البته امروزه بیشتر صرافی‌های بزرگ از طریق چت آنلاین 24 ساعته با کاربران خود در ارتباط هستند و پشتیبانی از طریق تلگرام مدت زیادی است منسوخ شده است. 

طبق ارتباط کارشناس ایران بروکر با پشتیبانی تلگرام صرافی سلام کریپتو، سرعت و ادبیات پاسخگویی پشتیبان از سطح قابل قبولی برخوردار است. 

اپلیکیشن اختصاصی صرافی سلام کریپتو

با توجه به اینکه بستر اصلی فعالیت این صرافی در تلگرام است، اپلیکیشن اختصاصی ندارد و کاربران باید از طریق ربات تلگرامی صرافی معاملات خود را انجام دهند.

در صورت کلاهبرداری چگونه از صرافی سلام کریپتو شکایت کنیم؟

با توجه به عدم وجود قوانین مشخص مربوط به معاملات رمزارزها در ایران، کلاهبرداری صرافی مورد نظر همواره یکی از دغدغه‌های کاربران ایرانی بوده است. زیرا در صورت کلاهبرداری و یا تخلف صرافی موجود هیچ مرجع مشخصی برای شکایت از آن وجود ندارد.

ایران بروکر با توجه به نیاز کاربران واقدام به تاسیس بخشی به نام گزارش تخلف و کلاهبرداری صرافی‌های ارز دیجیتال و بروکرهای فارکس نموده است تا کاربران از طریق این قسمت شکایات خود از صرافی‌ای مختلف را به گوش ما برسانند. کارشناسان ایران بروکر در اسرع وقت و در سریع ترین زمان ممکن گزارشات شما را پیگیری کرده و نتیجه را به شما اعلام خواهند کرد.

نتیجه گیری

در این مقاله صرافی ارز دیجیتال سلام کریپتو برای شما عزیزان مورد بررسی قرار گرفت. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

با توجه به این موضوع که بستر اصلی فعالیت سلام کریپتو در تلگرام است و هیچ اطلاعاتی در مورد تیم توسعه دهنده این صرافی و همچنین سال تاسیس آن در دسترس نیست، از کاربران خواهشمندیم قبل از ثبت نام از اعتبار صرافی مورد نظر اطمینان حاصل کنند تا در آینده دچار مشکلات مختلف نشوند و سرمایه آنان به خطر نیوفتد. 

پرسش‌های متداول

به دلیل عدم اطلاعات کافی در مورد این صرافی نمی‌توان در مورد اعتبار آن نظری ارائه کرد.

خیر، فعالیت در این صرافی نیاز به احراز هویت دارد.

مزایا

معایب

نظر شما درباره‌ی صرافی سلام کریپتو | Salamcrypto چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کوکوین
کوینکس
نوبیتکس
بینگ ایکس
اکسیر
والکس

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.