امتیاز شما به این صرافی:

امتیاز ایران بروکر:
3.8/10
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

معرفی و بررسی صرافی کوین کچ | Coin Catch

آیا صرافی کوین کچ برای ایرنیان مناسب است؟ | بررسی اعتبار صرافی کوین کچ

برای فعالیت و معامله رمزارزها، هر فرد نیاز دارد ابتدا در یک صرافی ارز دیجیتال ثبت نام کند. صرافی ارز دیجیتال کوین کچ یک صرافی خارجی است که به تازگی و در سال 2022 فعالیت خود را آغاز کرده است. در این مطلب به بررسی این صرافی و همچنین امکان فعالیت ایرانیان در این پلتفرم خارجی خواهیم پرداخت.

نام صرافی

کوین کچ | Coin Catch

امنیت

متوسط

امتیاز کاربران

5
(1)

نوع صرافی

خارجی

سال تأسیس

2022

سال ثبت دامنه

2022

دفتر مرکزی

جزیره ویرجین

ایمیل

support@coincatch.com

تلفن

تعداد توکن‌ها

23

حجم روزانه معاملات

کارمزد معاملات

حداکثر 0.1 درصد

راه‌های پشتیبانی

تیکت, چت آنلاین

پشتیبانی ۲۴ ساعته

اپلیکیشن اختصاصی

پشتیبان تلگرام

کانال رسمی تلگرام

امکان معامله بدون احراز هویت

قابل برداشت بدون احراز هویت

50000 دلار در روز

امکان ترید در بازار معاملاتی (P2P)

پشتیبانی فارسی

بازار فیوچرز

معامله مارجین

توکن اختصاصی

نگهداری دارایی در صرافی

امکان احراز هویت ایرانیان

امکان معامله با IP ایران

عدم نیاز به IP ثابت

افشای ریسک: مسئولیت انتخاب صرافی و مشکلات احتمالی آن و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();
فهرست مطالب

صرافی ارز دیجیتال کوین کچ یک صرافی خارجی دارای بازار معاملاتی فیوچرز و بسیاری از امکانات دیگر است. بعد از محدود شدن دسترسی کاربران یرانی به صرافی بایننس، بسیاری از معامله‌گران ایرانی به دنبال جایگزینی برای این صرافی هستند. آیا کوین کچ می‌تواند جایگزین مناسبی برای بایننس باشد؟ با ما همراه باشید.

کوین کچ

موضع‌گیری کوین کچ در برابر ایرانیان

همانطور که اطلاع دارید به دلیل تحریم‌های ظالمانه‌ای که بر علیه کاربران ایرانی در جریان است، بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال بین‌المللی و بزرگ اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارند. به همین دلیل قبل از ثبت نام و واریز وجه در هر صرافی بایستی از موضع‌گیری پلتفرم مورد نظر در برابر ایرانیان اطمینان حاصل کنید.

صرافی کوین کچ در قسمت قوانین و مقررات خود هیچ اشاره‌ای مبنی بر ممنوع بودن فعالیت کاربران ایرانی در این پلتفرم نداشته است. برای اطمینان از این موضوع، کارشناس ایران بروکر با پشتیبان صرافی ارتباط برقرار کرد تا امکان فعالیت ایرانیان در این پلتفرم مورد بررسی قرار بگیرد.

iranian in coin cath

طبق گفته پشتیبان صرافی، فعالیت ایرانیان در این پلتفرم مشکلی ندارد و کاربران ایرانی می‌توانند از خدمات این صرافی استفاده کنند. علاوه بر این موارد آدرس سایت این صرافی فیلتر نبوده و کاربران می‌توانند با آی‌پی داخل ایران وارد سایت این صرافی شوند.

آیا صرافی کوین کچ معتبر است؟

بدون شک اعتبار و سابقه یک صرافی جزو مورد بسیار مهمی است که قبل از ثبت نام در هر پلتفرم بایستی به دقت مورد بررسی قرار بگیرد تا در آینده باعث ایجاد ریسک‌های پیش‌بینی نشده و  همچنین به خطر افتادن اطلاعات شخصی کاربران و سرمایه آنان نشود.

وجود یک صرافی در سایت مرجع کوین مارکت کپ، می‌تواند نشانه‌ای از اعتبار نسبی یک پلتفرم باشد و وجود یک صرافی در این رده‌بندی امتیاز مهمی برای یک صرافی به‌شمار می‌رود. اما صرافی کوین کچ در رتبه‌بندی کوین مارکت کپ وجود ندارد.

کوین کچ یک پلتفرم تازه تاسیس به حساب می‌آید و مدت زمان زیادی از فعالیت این صرافی نمی‌گذرد. این پلتفرم در سال 2022 تاسیس شده است. در این مدت کم، هیچ گزارشی مبنی بر کلاهبرداری یا هک این صرافی منتشر نشده است. این موضوع نمی‌تواند دلیل موجهی برای اعتبار این صرافی باشد زیرا مدت فعالیت این صرافی به یک سال هم نمی‌رسد. طبق گفته پشتیبان صرافی، دفتر مرکزی کوین کچ در جزایر ویرجین قرار دارد.

بر اساس داده‌های سایت Similarweb، بیشتر کاربران این صرافی از کشور روسیه هستند! میزان بازدید این صرافی به طور متوسط به 270 هزار بازدید کننده در ماه می‌رسد.

coin catch in similarweb

کاربران عزیز بایستی به این موضوع توجه داشته باشند که اعتبار یک صرافی موضوعی نیست که در مورد آن نظر قطعی ارائه کرد. حتی بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال در دنیا ممکن است حین نوسانات شدید بازار با مشکل مواجه شوند و نتوانند خواسته‌های کاربران خود را به خوبی برآورده کنند. به همین دلیل اعتبار هیچ صرافی دائمی نبوده و نخواهد بود.

ثبت نام و احراز هویت کاربران ایرانی در صرافی کوین کچ

احراز هویت در یک صرافی خارجی جزو مواردی است که برای بیشتر کاربران به‌خصوص کاربران ایرانی از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا ایرانیان به دلیل تحریم‌ها در بسیاری از صرافی‌ها اجازه احراز هویت ندارند و بایستی در صرافی‌هایی فعالیت کنند که احراز هویت در آنان اجباری نیست.

طبق قوانین صرافی ارز دیجیتال کوین کچ، احراز هویت در این صرافی برای کاربران اجباری نمی‌باشد و افراد می‌توانند بدون احراز هویت از خدمات این صرافی استفاده کرده و در این پلتفرم به خرید و فروش بپردازند. طبق گفته پشتیبان صرافی، کاربران می‌توانند بدون تکمیل احراز هویت، تا 50 هزار دلار در روز برداشت داشته باشند.

iranian in coin cath 1

طبق بررسی کارشناس ایران بروکر،امکان احراز هویت با مدارک ایرانی در این صرافی وجود دارد . علاوه‌بر این کاربران می‌توانند بدون احراز هویت و مشکل خاصی در این صرافی فعالیت کنند.  کابران ایرانی می‌توانند با کارت ملی و یا پاسپورت احراز هویت خود را تکمیل کنند و روند احراز هویت از طریق پاسپورت در این صرافی سریع‌تر انجام می‌شود.

کارمزد صرافی کوین کچ

کارمزد معاملات در این صرافی بر اساس نوع جفت ارز تعیین می‌شود و میزان ثابتی ندارد. میانگین کارمزد دریافتی برای معاملات اسپات در حدود 0.1 درصد و برای معاملات فیوچرز 0.03 درصد است که این میزان در مقایسه با باقی صرافی‌های خارجی قابل قبول است.

کاربران می‌توانند از طریق این لینک به صفحه کارمزد صرافی کوین کچ دسترسی داشته باشند.

امکانات و خدمات صرافی کوین کچ

امکانات و سطح خدمات یک صرافی نقش مهمی در جذب کاربران جدید و همچنین جلب رضایت کاربران قدیمی‌تر ایفا می‌کند. یک صرافی ارز دیجیتال بین‌المللی می‌تواند با ارائه سطح مناسبی از خدمات، کاربران خود را از فعالیت در هر پلتفرم دیگری بی‌نیاز کند و تمام خواسته‌های آنان را برآورده کند.

صرافی ارز دیجیتال کوین کچ دارای بازار معاملاتی است. تمامی معاملاب اسپات (Spot) این صرافی در بازار معاملاتی انجام می‌شود و امکان استفاده از امکانات سفارش‌گذاری در حالات مختلف در محیط معاملاتی این صرافی وجود دارد.

spot coi catch

همچنین بازار معاملاتی فیوچرز این صرافی نیز دارای محیطی حرفه‌ای و بسیار شبیه به پلتفرم‌های پر طرفدار جهانی است. این صرافی امکان استفاده از اهرم تا حداکثر 125X را برای کاربران خود فراهم کرده تا با این قابلیت بتوانند سود معاملات خود را افزایش دهند.

یکی از معایب این صرافی، وجود تعداد کم توکن‌های موجود است. این موضوع برای بسیاری از کاربران خوشاند نمی‌باشد و نمی‌تواند نیاز بسیاری از کاربران را برآورده کند.

پشتیبانی صرافی کوین کچ

برای هر فرد ممکن است حین انجام معاملات و استفاده از خدمات یک صرافی، مشکلاتی بوجود بیایید که باعث ایجاد ریسک‌های پیش‌بینی نشده و یا متحمل شدن ضررهای ناخواسته شود. در این بین پشتیبان صرافی بایستی با عملکرد مناسب و پاسخگویی سریع، جلو ضررهای ناخواسته را بگیرد تا بتواند رضایت مشتریان را جلب کند.

صرافی کوین کچ از طریق چت آنلاین 24 ساعته و همچنین تیکت، پاسخگوی سوالات و مشکلات کاربران خود است.

طبق ارتباط کارشناس ایران بروکر با پشتیبانی آنلاین این صرافی، سرعت و ادبیات پاسخگویی پشتیبان از سطح مناسبی برخوردار است.

اپلیکیشن صرافی کوین کچ

یکی از امکاناتی که هر صرافی می‌تواند برای راحتی و سهولت کاربران خود فراهم کند، ایجاد اپلیکشن اختصاصی است. کوین کچ برای راحتی و افزایش سرعت معاملات معامله‌گران خود، اپلیکیشن اختصاصی خود را در  سیستم عامل اندروید عرضه کرده است.

می‌توانید اپلیکیشن مورد نظر خود را از طریق صفحه اصلی سایت صرافی دانلود کنید و یا از لینک‌های زیر استفاده کنید.

آیا کوین کچ می‌تواند جایگزین مناسبی برای بایننس باشد؟

در این مقاله صرافی ارز دیجیتال کوین کچ و تمامی مواردی که قبل از ثبت نام در یک صرافی بایستی از آن اطلاع داشته باشید برای شما عزیزان مورد بررسی قرار گرفت.

صرافی کوین کچ از سطح خدمات و همچنین محیط کاربری نسبتا مناسبی برخوردار است و می‌تواند نیاز بسیاری از افراد رابه خوبی برآورده کند. اما در مورد اعتبار این صرافی نمی‌توان نظر قطعی ارائه داد زیرا مدت زیادی از فعالیت این پلتفرم نگذشته است.

این صرافی قابل قیاس با بایننس نیست زیرا امکانات صرافی بایننس و همچنین حجم معاملات آن اختلاف چشم‌گیری با این پلتفرم دارد اما کوین کچ با فعالیت کاربران ایرانی مشکلی ندارد و ایرانیان می‌تواند بدون مشکل در این صرافی به فعالیت بپردازند.

همچنین می‌توانید با استفاده از صفحه بررسی صرافی ها به صرافی‌های بررسی شده توسط ایران بروکر دسترسی داشته باشید.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. تیم ایران بروکر همواره سعی کرده تا بررسی‌های خود را با دقت هرچه بیشتر و صداقت کامل انجام دهد، تا هموطنان عزیز با توجه به نیازها و همچنین دانش معاملاتی خود، بهترین انتخاب‌ها را داشته باشند.

صرافی کوین کچ در سال 2022 فعالیت خود را آغاز کزده و یک صرافی تازه تاسیس به‌شمار می‌رود. به همین دلیل نمی‌توان در مورد اعتبار این صرافی نظر قطعی ارائه کرد.

خیر، امکان فعالیت در این صرافی بدون احراز هویت نیز وجود دارد.

مزایا

معایب

نظر شما درباره‌ی صرافی کوین کچ | Coin Catch چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کوکوین
کوینکس
نوبیتکس
بینگ ایکس
اکسیر
والکس

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.